Generálky se nepovedly. Vyhrály jen Košetice, ale ty měly soupeře z okresního přeboru.

HERÁLEC – SPEŘICE 1:1
Rozpaky způsobila generálka Speřic. Ty s týmem z přeboru Havlíčkobrodska zachraňovaly ve druhém poločase alespoň remízu. „Herálec má na okresní přebor velmi dobrý tým, ale to nás neomlouvá. Nejsem s tím, co jsme předvedli, spokojený a ještě více mě mrzí, že jsme se na zápas nesešli v optimální sestavě. Chybělo nám zhruba sedm hráčů," zrovna nejásal trenér Speřic Pavel Žatečka.
Gól: Němec. Poločas: 1:0. Speřice: Duben – Čermák, Němec, Huňáček, Krankus, Záviška, Jančík, Ganobjak, Martin Pohan ml., Holenda, Morava. Střídali Kovář, Moravec, Svoboda.

HOŘEPNÍK – KOŠETICE 0:3
Košetice už nastoupily pod vedením nového trenéra, týmu se ujal zkušený Jiří Cerhan, který v minulé sezoně vedl juniorku Pelhřimova. „Je u nás teprve od pátku. Chtěl vidět v akci všechny hráče, bylo to takové seznamovací utkání," vysvětlil jednatel Sokola Košetice Miloslav Vejsada.
Góly Košetic: Vejsada 2, Paťha. Poločas: 0:2. Košetice: Jíša – Dvořák, Fenár, Hanousek, Kos, Paťha, Červenka, T. Bejček, T. Vejsada, A. Vejsada, Bystričan. Střídali: Šáda, Machovec.

ČERNOVICE – RAT. HORY 0:5
Domácí nastoupili proti Ratibořským Horám doslova s torzem sestavy. Jedenáctku „slepili" z devíti svých hráčů a dvou půjčených od soupeře. „Mrzí mě, že to takhle dopadlo, ale nedá se nic dělat. Mám tři čtvrtě mužstva na dovolených. Nechtěli jsme přípravu soupeři zkazit, tak jsme to nějak dali dohromady," svěřil se s potížemi trenér Černovic René Ševčík.
Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – Jůn, Studený, Bíro, Zíka, Pěnka, Tíkal, Jiří Míka, Tille.

DAČICE – KAMENICE N. L.4:2
Zápas ovládl domácí favorit, účastník jihočeského přeboru. „Z naší strany to nebyl špatný zápas, ale soupeř byl více na míči. Výsledek odpovídá," potvrdil trenér hostujícího Slovanu Radek Bouchal.
Góly Kamenice: Dvořák, Melzoch. Poločas: 3:1. Kamenice n. L.: Hlavatý – M. Strašík, Pelc, Šuranský, J. Strašík, Zdeněk, Melzoch, Kos, Vávra, Dvořák, Filípek. Střídali P. Zahradník, Hadač.

JIŘICE – D. KRALOVICE 4:5
Brankové hody přinesla poslední příprava Jiřic s týmem z Benešovska. „Bylo to útočné utkání, moc se nebránilo," přiznal Stanislav Sadský, organizační pracovník domácího celku. Jiřice dostal do vedení O. Sadský, ale pak už se hrálo podle not hostů. Ti měli v prvním poločase výraznou převahu a otočili skóre na 1:3. Po přestávce se hra prakticky vyrovnala a moc nechybělo, aby se to samé stalo se skórem.
Góly: O. Sadský, M. Sadský, Domin, Hrůza. Poločas: 1:3. Jiřice: Krupička – Trnka, Novák, Jakub Vincenc, Rohovec, Petr Příhoda, M. Sadský, Dvořák, Záviška, O. Sadský, Hrůza. Střídal Domin.