SENOŽATY – LUKAVEC 1:5

Hosté měli po celé utkání mírnou převahu, ale domácí dlouho živili naději na bodový zisk. Favorit jejich odpor zlomil až třemi góly v poslední desetiminutovce.

Góly: 69. Král – 13. Prchal, 36. Prokop, 80. Luboš Krill, 86. Mišoň, 88. Kocour. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Senožaty: L. Mareš – Mynařík (86. Pinkas), Cibula, Pilát, Král, J. Hazmuka, K. Mareš, J. Mareš, V. Hazmuka (81. Ošťádal), Večeřa (65. Vlk), Sýs. Lukavec: Kotek – Mišoň, Mařinec, Merenus, Prokop, Slabý, Kocour, Pouznar (70. Zamrzla), Václav Prchal, Luboš Krill (81. Zadražil), Vojtěch Prchal.

H. VES – V. CHYŠKA 5:1

Domácí měli od prvních minut jasně navrch. Brankami se výrazně prosadili až po změně stran, když během pěti minut posunuli skóre z 1:0 na 4:0. Teprve pak se ke slovu dostali hosté.

Góly: 27. a 63. Ištok, 66. a 87. Daniel Brada, 68. Kubů – 85. Mládek. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK:. Diváci: 23. Poločas: 1:0. Horní Ves: Zadák – Skokan, Průcha, Kubů (90. Kantor), Rataj, Chrenovský (85. Makovička), Ištok (70. Řepka), Pinkas, Bělohlávek, Daniel Brada, Fanta. Velká Chyška: Štramberk – Křížek, Krch (75. Vohlídal), Michal Mička, Štarman, Holeček, Přitasil, Mládek, Zelenka, Martin Mička (70. Houdek), Kuneš.

VYSKYTNÁ – HUMPOLEC C 1:2

Oba týmy působily dosti nerozehraně, po zimě se kombinační hra moc nedařila. Humpolečtí matadoři rozhodli zkušeností, především díky dvěma dobře zahraným standardním situacím Marouska.

Góly: 89. Souček – 37. a 64. Marousek. Rozhodčí: Čamra. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Vyskytná: Drahný – Roubíček, Fíla, Vondrák, Blažek, Krejčí (67. Havel), Šustr (73. Bína), Valenta, Fíla, Souček, Štangl. Humpolec C: Decastelo – Onderka, Němec, Klofáč, F. Žáček (72. Havel), Holčík, V. Zástěra (74. Š. Zástěra), Marousek, Horký, P. Žáček (83. Homola), Duba.

ČERNOVICE B – PETROVICE 2:1

Domácí měli poměrně výraznou převahu, kterou ovšem nedokázali patřičně střelecky vyjádřit. Proto se museli o vítězství strachovat až do samého konce.

Góly: 32. Hora, 56. Milan Mazanec – 80. Krpálek. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Poločas: 1:0. Černovice B: Pekař – Bíro, J. Hůlka, Hlásek, Bohuslavický, Studený, Jonák, L. Pěnka (80. Pistulka), Hora (71. Martin Mazanec), Tille, Chvála (46. Milan Mazanec). Petrovice: Krčil – Krejčí, Kameš, Prokop, Peterka, Zach, Kočička, Klofáč, F. Krpálek, Schoula, Folejtar.

JIŘICE B – ŽELIV 1:1

Spravedlivá remíza, když každému z týmů patřil jeden z poločasů. Převahu domácích v tom prvním korunoval z dorážky Hrůza, po přestávce vyrovnal z brejku Kopecký.

Góly: 19. Hrůza – 47. Kopecký. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Jiřice B: Zabloudil – Hložek, Borovička, Hrůza, Šimek, D. Čepl, Hájek, Frantál, Vitera (46. Beránek), Trnka, Novák. Želiv: Sedlák – Gregor, Novák (69. Kratochvíl), Hora, Špinar, Stiburek (75. Bloudek), Kopecký, L. Radil, Malovec, J. Radil, Anýž.

 1. Lukavec⋌ 12 11 0  1 41:10 33

 2. Humpolec C⋌ 12 10 0  2 45:23 30

 3. Želiv⋌ 12  7 2  3 33:22 23

 4. N. Rychnov B⋌ 12  6 2  4 44:27 20

 5. H. Ves⋌ 12  5 4  3 35:31 19

 6. Petrovice⋌ 12  5 1  6 32:28 16

 7. Hořepník⋌ 12  4 3  5 36:36 15

 8. Jiřice B⋌ 12  4 2  6 38:40 14