Budíkov B slavil vítězství v Horní Vsi až po přestřelce, podobně získaly body Jiřice B v Hněvkovicích. Třešti C pomohl v Častrově vlastní gól domácích.

PLAČKOV B – VYSKYTNÁ B 4:3
Domácí se dostali celkem zaslouženě do vedení o čtyři branky. Dvakrát se trefil Michal Vrána, po gólu přidali Klap a Tománek. Průběžným výsledkem se Plačkovští nechali ukolébat a hosté zápas ještě zdramatizovali. Po hodině hry to bylo už jen 4:3, ale pak už žádný gól i přes šance na obou stranách nepadl.
Góly: 7. T. Klap (PK), 14. a 22. M. Vrána, 15. R. Tománek – 43. Kletečka, 52. vlastní, 57. Pařízek. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 4:1.⋌ (jan)

ČASTROV – TŘEŠŤ C 1:3
První poločas začali lépe domácí, ujali se vedení už ve 3. minutě, když se prosadil Votruba. Po změně stran se hosté herně probudili, domácí si vstřelili vlastní branku a zápas se překlopil na stranu týmu z Jihlavska.
Góly: 3. M. Votruba – 59. Růžička, 63. vlastní, 90. Svoboda. Rozhodčí: Píšan. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:0. ⋌(bor)

HNĚVKOVICE – JIŘICE B 3:4
V derby Humpolecka se hrála pohledná kopaná, k čemuž přispěly rovným dílem obě strany. Hosté byli šťastnějším týmem, k vítězství jim hodně pomohl  hattrick střelecky disponovaného Tůmy.
Góly: 25. a 87. Dzhamuraf (druhá PK), 70. Fišar – 19., 28. a 80. Tůma, 62. Čermák. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 1:2. ⋌(el)

HORNÍ VES B – BUDÍKOV B 4:5
V souboji týmů z opačných pólů tabulky měl podle očekávání více ze hry hostující Budíkov, ale na konečném skóre to moc znát není. Hosté sice rychle získali tříbrankové vedení, jenže pak domácí lacino vyrovnali. Po přestávce pomohla favoritovi penalta a zisk tří bodů zařídil po hodině hry Janák. Domácí korigovali až v samotném závěru.
Góly: 25. a 31. Červený, 39. a 80. Šmejkal (druhý PK) – 10. M. Novák, 15. a 20. P. Žáček, 46. Onderka (PK), 63. Janák. Rozhodčí: Šatara. Diváků: 20. Poločas: 3:3. ⋌(va)

KÁMEN – OBRATAŇ B 2:6
Kámen měl potíže se sestavou. Hosté byli po celé utkání lepší. Podle toho také vypadá výsledek. Domácí se sice dostali ke dvěma gólovým střelám, ale v obraně byli hodně zranitelní.
Góly: 26. Kožera, 58. Podsklan – 18. a 75. Polanský, 20. Tábora, 40. a 70. Kudrnáč, 65. Pivoňka. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 15. Poločas: 1:3. ⋌(km)

Příští kolo: Plačkov B – Horní Ves B, Vyskytná B – Kámen, Obrataň B – Hněvkovice, Jiřice B – Častrov, Třešť C – Budíkov B.