Dálnice dokonce získala body na hřišti soupeře. To samé se mohlo povést i Kamenici nad Lipou, jenže Slovan v závěru ztratil dvoubrankové vedení.

I. A třída, skupina A
PACOV – POHLED 4:1
V Pacově se celý zápas hrálo na jednu branku. Už v 11. minutě vytěžil přihrávku Vítámváse v první gól v dresu Pacova M. Faltýnek, na 2:0 zvýšil po úniku L. Rybčák. Po přestávce hra kočky s myší pokračovala. Pacov trefil třikrát brankovou konstrukci, M. Faltýnek neproměnil penaltu. Ten se přesto do listiny střelců zapsal ještě jednou, na 4:0 pak zvýšil Váňa. Hosté se dočkali až v závěru, kdy si vlastní gól vstřelil dezorientovaný T. Kuran.

Góly: 11. a 66. M. Faltýnek, 31. L. Rybčák, 76. Váňa – 82. vlastní. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Pacov: T. Faltýnek – Bártů, Pavelec, T. Kuran, Kerouš, Z. Rybčák (83. Podolský), Stejskal, Váňa, L. Rybčák, M. Faltýnek (78. Tomovič), Vítámvás.

HABRY – SPEŘICE 0:4
Ani na sedmý pokus se nepodařilo fotbalistům Habrů naplno bodovat. V poli lepší Speřice se v Habrech ujaly vedení už v 9. minutě zásluhou Ganobjaka. Následně byly hostům nabídnuty dva pokutové kopy, se kterými si poradil Martin Pohan ml. Konečnou podobu výsledku dal v 69. minutě Morava, který zvyšoval na 0:4.

Góly: 9. Ganobjak, 28. a 52. M. Pohan ml. (oba PK), 69. Morava. Rozhodčí: Machát. ŽK: 1:2. Diváci: 102. Poločas: 0:2. Speřice: Duben – Jančík, Honzárek, Martin Pohan st., Eremiáš (72. Šimůnek), Vrzalík, Vlček (55. Holenda), Ganobjak, Huňáček, Martin Pohan ml. (73. Svoboda), Morava.

VĚŽNICE – PELHŘIMOV B 4:1
V prvním poločase dělal Pelhřimov domácím problémy, potvrzením toho bylo ve 20. minutě nastřelené břevno. Udeřilo ale na druhé straně, dvě minuty před přestávkou se hlavou prosadil Kocourek. Na 2:0 zvýšil po návratu z kabin Pertlíček, když těžil z hrubé chyby brankáře Zabloudila. Hosté odpověděli nastřelenou tyčí. To domácí pálili ostrými, na 3:0 zvýšil Šejstal. Pak se přece jen prosadil Hložek, ale poslední slovo měl v závěrečných vteřinách zápasu věžnický Kocourek. „Výsledek je pro Pelhřimov krutý. Byli jsme lepší, ale na rozdíl tří gólů to nebylo," prohlásil sportovně předseda TJ Věžnice Bohuslav Chalupník.

Gól: 43. a 90. Kocourek, 50. Pertlíček, 52. Šejstal – 67. Hložek. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:3. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Pelhřimov B: Zabloudil – Duba, Hák, Skořepa, Kordík, Mazanec (75. Smrčka), Šafařík, Starý, Bouz, Hložek, Kropáček (62. Habáň).

LEŠTINA – KAMENICE N. L. 3:3
Leština se od začátku hnala za vítězství a v 17. minutě ji do vedení poslal Pleva. Jenže Kamenici nad Lipou se podařilo ještě do konce poločasu vývoj zápasu otočit. Nejdříve se prosadil Strašík a minutu před odchodem do kabiny překonal Novotného Filípek. Když v 75. minutě zvyšoval opět Filípek na 1:3, na bodový zisk domácích to nevypadalo. Jenže po dvou minutách snížil Staněk a ten samý hráč devět minut před koncem zařídil konečnou remízu 3:3.

Góly: 17. Pleva, 77. a 81. Staněk – 34. Strašík, 44. a 75. Filípek. Rozhodčí: Bártová: ŽK: 1:3. Diváci: 102. Poločas: 1:2. Kamenice: Mifka – Pelc, Šuranský, Doležal, Strašík, Zdeněk, Houser, Melzoch, Kos, Filípek, D. Hadač. ⋌(va, jdv)