Výhru Kamenice nad Horní Cerekví režíroval hattrickem Dvořák, Pelhřimov B si vyšlápl na Leštinu. Nevyhrály jen Speřice, které se s nerozhodným výsledkem rozešly s Tisem.

SPEŘICE – TIS 1:1
Speřice sice měly po většinu zápasu územní převahu, ale na výsledku to znát není. Tis šel dokonce v první půli do vedení. Alespoň vyrovnání obstaral po změně stran Holoubek. „S hrou a nasazením hráčů jsem spokojený, ale naše koncovka byla žalostná. Dát z osmi tutových šancí jeden gól je hodně špatné," uvedl trenér Speřic Pavel Žatečka.
Gól Humpolce: Holoubek. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Svoboda, M. Pohan st. – Tůma, Štěpánek, Holubek, M. Pohan ml. – Slavík, Sadský. Střídal: Pikl.

PELHŘIMOV B – LEŠTINA 5:2
Za mírného deště se odehrála poměrně svižná partie. O třídu níž hrající hosté s postupovou ambicí přispěli k dobré úrovni zápasu a pelhřimovskou juniorku v úvodních dvaceti minutách kvalitně prověřili. Ta šla v 11. minutě po přesném centru Hurdy a exelentním zakončení Starého do vedení, když po jeho dělovce z hranice penalty skončil míč od břevna nechytatelně za zády bezmocného brankáře hostů. Leštinu však tato branka nezlomila a otočila vývoj utkání. V 19. minutě Klofáč v tísni trefil míč tak nešťastně, že vysunutý Zabloudil už nedokázal jeho cestě do  sítě zabránit a za další tři minuty hosté už vedli. Piskač potrestal řetězovou sérii nedorozumění v domácí obraně. Pelhřimov mohl za chvíli vyrovnat a poměrně dobré příležitosti během jedné minuty neproměnili Vlach a Papež. Po úvodní půlhodině však zaúřadoval gólově Hurda. Na vyrovnávací branku mu přesně nacentroval Hovorka a těsně před přestávkou dostal domácí rezervu do vedení přesnou hlavičkou po rohovém kopu.

Po změně stran se i přes snahu hostů hrálo více na jejich polovině. Leština byla v defenzívě a bylo jen otázkou času, kdy bude inkasovat. V 62. minutě se vydal na výlet do pokutového území obránce Čmucha a přízemní střelou z několika metrů navýšil vedení. Konečný účet vystavil hostům Novák čtvrt hodiny před závěrečným hvizdem, využil své rychlosti při centru za obrannou řadu a přehodil vybíhajícího gólmana.
Góly: 34. a 41. Hurda, 11. Starý, 62. Čmucha, 74. Novák – 19. vlastní, 22. Piskač. Poločas: 3:2. Pelhřimov B: M. Zabloudil  – Čmucha, Máca, Klofáč (80. Hovorka), Šoula – Papež (67. J. Zabloudil), Hovorka (64. Novák), J. Zabloudil (59. Kropáček), Starý – Vlach, Hurda.

KAMENICE – H. CEREKEV 4:3
Kamenice měla za sebou čtyřdenní soustředění a únava na týmu byla znát. Účastník I. A třídy vytáhl skóre na 4:1, v závěru už přece jen šlapal vodu a Horní Cerekev snížila na rozdíl jediného gólu. „Byl jsem spokojený. Kluci k tomu přistoupili zodpovědně, sáhli si až na dno. Bylo to přínosné přípravné utkání," prohlásil trenér Kamenice nad Lipou Vlastislav Machoň.

Góly Kamenice nad Lipou: Dvořák 3, Kašparec. Poločas: 2:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Šuranský, J. Strašík, D. Pelc, Kušta, P. Zahradník, R. Pelc, Melzoch, Kašparec, Dvořák. Střídali: Hadač, Kupka, Pfaur, Tesař.

Kamil Vaněk, Luboš Novák