PELHŘIMOV – SPARTA BRNO 4:3
Pelhřimovu se úvod nepovedl. Brno šlo do vedení po kolmé přihrávce na Kubeše, ve 12. minutě navíc viděl červenou kartu Mareš. Po Fikarově autu pak vyrovnal Špaček, ale hostům vrátil vedení Albrecht. Pouze na tři minuty, následovala přihrávka Zajíčka a vyrovnání z kopačky Šmída. Ještě do přestávky skóre otočil Rážek. Po přestávce drama vyvrcholilo. Střelou ze dvaceti metrů srovnal Šarkózy. Pelhřimov měl ale znovu připravenou rychlou odpověď. Po průniku z poloviny hřiště rozhodl důrazný Rážek.

Góly: 15. Špaček, 23. Šmíd, 42. a 54. Rážek – 9. Kubeš, 20. Albrecht, 52. Šarkózy. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 1: 2. ČK: 1:0 (12. Mareš). Diváci: 40. Poločas: 3:2. Pelhřimov: Roubal – Matouš, Viktora, Mareš, Fikar – Novák, Mazač (49. Heřmánek) – Zajíček (77. Fanta), Šmíd, Špaček – Rážek (67. Sajner). (hst, va)