BLANSKO – PELHŘIMOV 7:2
Pelhřimov prohrával už od 3. minuty, kdy po dlouhém pasu za obranu skóroval D. Zmeko. Další trefu domácích přidal O. Zmeko a střelou zpoza pokutového území zvýšil už na 3:0 Loula. Po kolmé přihrávce a snadném přechodu přes obránce začal poslední čtvrthodinu poločasu čtvrtým gólem O. Zmeko a domácí měli výhru v kapse. Zvolnění tempa využil v závěru individuální akcí Kotrč. Chyby obrany vedly k páté brance Blanska, sólem se prosadil D. Zmeko. Pak se sice trefil do šibenice Špaček, ovšem domácí ještě dvakrát vzali slovo. Debakl Pelhřimova pečetil Hanák.

Góly: 3. a 53. D. Zmeko, 14. a 33. O. Zmeko, 21. Loula, 59. a 89. Hanák – 42. Kotrč, 58. Špaček. Rozhodčí: Hanáková. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 4:1. Pelhřimov: Tkadlec – Bumbálek, Horký, Palán, Habáň – Mazáč (63. Viktora), Novák – Kotrč (46. Mareš), Mazanec (87. Florián), Špaček (70. Sochor) – Zajíček (77. Smrčka).

Ostatní výsledky 11. kola: Kyjov – HFK Třebíč 0:6, Sparta Brno – Vrchovina 2:2, Otrokovice – Líšeň 2:1, Boskovice – Žďár n. S. 0:4, V. Meziříčí – H. Brod 0:2, Svratka Brno – Bohunice 4:2.

BLANSKO – PELHŘIMOV 6:1
Hosté začali lépe, ujali se vedení po střele Mazáček, jemuž nezištně přihrál Kotrč. Pak převzalo iniciativu Blansko a brzy se to projevilo i ve skóre. Hlavou vyrovnal Feik, obrat obstaral dvěma trefami Gansukh. Výrazná převaha domácích vedla k čistému hattricku Prudila.

Góly: 15. Feik, 23. a 55. Gansukh, 57., 58. a 66. Prudil – 2. Mazáč. Rozhodčí: Procházka. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 2:1. Pelhřimov: Karolyi – Florian, Mareš, Škoda, Fikar – Zajíček (57. Bílý) – Viktora, Novák (53. Rázsocha), Kotrč (41. Sajner), Špaček(41. Honzl) – Mazáč (53. Šmíd).