PELHŘIMOV – ŽĎÁR N. S. 5:1
Žďár měl lepší vstup do hry, vypracoval si dvě velké šance, které mu nabídli chybující pelhřimovští stopeři.  V prvním případě měli hosté horší mušku a střela šla mimo, podruhé samostatný nájezd ukázkově zlikvidoval Švec. Pelhřimov postupně hru vyrovnal a minutu před poločasem vstřelil Brada hlavou vedoucí gól.
Frází o jiném šálku kávy můžeme okomentovat druhé dějství. Domácí mu zcela dominovali. Po pěti minutách přidal po Obrancově přihrávce druhou branku Podoba, po Šafaříkově hlavičce přes gólmana se radoval ze své druhé trefy Brada. Potom se ve vápně prosadil k celkově čtvrté brance střelou křížem Obranec. Pátý gól byl ukázkovou spoluprací trojice Obranec, Brada, Venkrbec, posledně jmenovaný  ji zakončil střelou do prázdné branky. Pelhřimovští hráči dokázali hru gradovat k lepšímu výkonu a zaslouží pochvalu za předvedený fotbal.

Góly za Pelhřimov: 44. a 57. Brada, 50. Podoba, 66. Obranec, 79. Venkrbec. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Švec – Kordík, Bezemek, Červenka, Alt – Šafařík (65. Venkrbec), Bartoška (70. Kolář), Poul, Podoba (60. Honzl) – Brada, Obranec.

PELHŘIMOV – ŽĎÁR N. S. 0:2
Pelhřimovský mladší dorost doma opět nevyhrál, podlehl silnějšímu a důraznějšímu soupeři. Většinu poločasu byl v defenzívě, Žďár nad Sázavou přetavil roh v jednobrankové vedení. Krátký náznak zrychlení domácích v závěru poločasu nebyl dlouhý. Hosté přidali po přestávce znovu po rohu druhý gól. Pelhřimov měl snad jen jednu větší šanci, ale k efektivnímu zakončení se při  ní nedostal. Hosté si tak body odvezli zaslouženě.

Poločas: 0:1. Pelhřimov: Palán – Mazanec, Tůma, Kott (60. Němec), Vojta – Drechsler, Bumbálek, Jírů, Smrčka (71. Kovář) – Chadim, Větrovský.