Z tria kandidátů na první příčku vyhrál jen Ústrašín a ani on to neměl v Mnichu snadné. Rezerva Horní Cerekve jen remizovala v Čejově, Kamenice nad Lipou B doma nechala všechny body Horní Vsi.

ŽIROV B – ŽELIV 6:2
Domácí při hře v poli Želiv žádným způsobem nepřevyšovali, ale rozdíl činil v tomto utkání Radek Šanda. Jeho čtyři góly obstaraly Střepině všechny body.

Góly: 14., 23., 48. a 80. Šanda, 5. Šťastný, 16. Morava – 24. Dolejš, 90. Josl. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 0:1. ČK: 1:1 (70. Šťastný – 30. Kraus). Diváci: 20. Poločas: 4:1. Žirov B: Haruda – J. Jonáš, Červený, Bratrů, Dědic, Morava, Šťastný, Doležal, Cvrček, Novotný, Šanda. Želiv: Sedlák – Josl, Novák, Stibůrek, Zour (66. Bloudek), Dolejš, Kraus, Radil, Kratochvíl, Hora, Peknik.

VELKÁ CHYŠKA – LUKAVEC B 14:0
Duel týmů ze spodu tabulky přinesl více než jasnou záležitost. Hosté nastoupili v hodně omlazené sestavě, což se negativně projevilo na jejich výkonu. Domácí byli ve všech směrech lepší, Pučálek s Berkou zatížili konto soupeře hatricky.

Góly: 45., 70., 76. Pučálek, 72., 73. a 78. Berka, 12. a 35. Zenáhlík, 24. Ďásek, 29. Mládek, 40. Sojka, 43. Žilka, 85. Drs, 86. Radhouský. Rozhodčí: Čepl. Bez karet. Diváků: 40. Poločas: 7:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Radhouský, Mládek, Drs, Ďásek (46. Berka), Kuzdas, Pošusta, Žilka, Pučálek, Zenáhlík. Lukavec B: Čech – Pešek, Mařinec, Zamrzla, Ctibůrek, Martínek, Vokoun, Prokop, Švec, Michalanský, Zadražil.

MNICH – ÚSTRAŠÍN 1:2
V úvodu to vypadalo na jednoznačný zápas. V 7. minutě nešťastně zasáhl Mikš a hosté zásluhou vlastence domácích šli do vedení, které hlavou po rohovém kopu pojistil Jírů. Mnich nebyl v poli výrazně horším týmem a po přestávce snížil hlavou Morávek, takže se favorit musel strachovat o zisk bodů až do samotného konce.

Góly: 51. Morávek – 7. vlastní, 19. Jírů. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Mnich: Šimeček – Křiváček (67. Hron), Procházka, Mikš, Bubník (87. Chaloupek), Vaněk, Dufek (76. Hrdlička), Štangl, Morávek, Voda, David. Ústrašín: Hájek – Nápravník, Rod, Smrčina, Šnicer, Křech, Doskočil (75. Pech), Jírů, Kubiska, Reinhart, Maška.

ČERNOVICE B – N. CEREKEV 1:1
Začátek utkání byl jednoznačně v režii domácích, kteří si vytvořili mnono střeleckých příležitostí, jenže se jim nedařilo v koncovce. Udeřili tedy hosté, ve 42. minutě dostal Novou Cerekev do vedení Vodička. Když v 53. minutě Tíkal vyrovnal, vrhli se domácí do útoku, ale další gól už přidat nedokázali.

Góly: 53. Tíkal – 42. Vodička. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Černovice B: Karel Vošahlík ml. – Hlásek, Mach, Hrbek, Bohuslavický, Tíkal (70. Mazanec), Míka, Hůlka, Kmeťo, Tille, Novák. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Michal Sochor st., Růžička, Beneš, Dvořák, Zíka, Vodička, Michal Sochor ml., Knězů, Rajčan.

KAMENICE N. L. B – HORNÍ VES 2:3
Domácí v prvním poločase herně propadli, hosté si zcela zaslouženě vytvořili třígólový náskok. Po přestávce se karta otočila, ale Horní Ves už zisk bodů uhájila.

Góly: 50. A. Kos, 75. Hadač – 6. Rataj, 10. Vlček, 23. Prchal. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:0. Diváků: 30. Poločas: 0:3. Kamenice nad Lipou B: Z. Kos – Dvořáček, Pechek, A. Schober, Pfaur, Vagavský (85. Kováč), A. Kos, Kupka, D. Schober, Hadač, Růžička. Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Zadák, Kantor, Průcha, Řepka, Rataj, David, Vlček, Prchal, Brada.

ČEJOV – H. CEREKEV B 2:2
V prvním poločase byli aktivnější hosté, přesto dostal Kratochvíl Čejov do vedení. Serbus ale brzy našel odpověď. Domácí získali náskok i po změně stran, to už byl gól Čeledy výsledkem jejich převahy. Závěr zápasu byl ve znamení náporu hostů, kteří také zaslouženě srovnali.

Góly: 29. Kratochvíl, 69. T. Čeleda st. – 35. a 74. Serbus. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Čejov: Kubát – Šlechta (58. Šafus), L. Svoboda, Tománek, Josef Svoboda, Dvořák, Maška, Kratochvíl, Neubauer (76. Mráček), T. Čeleda st. (70. T. Čeleda ml.), Cvrček. Horní Cerekev B: Faltýnek – Serbus, L. Chadim, Pinkas (46. Ošanec), Musil, Šimek, Loukota, P. Chadim, Hurda, Cimler, Podařil.

KOŠETICE B – PETROVICE 7:3
Domácí se posíli o několik hráčů z áčka a byli po celé utkání fotbalovější. V útočně laděném zápase se jim dařilo i střelecky, takže zaslouženě vybojovali všechny body.

Góly: 7. Bystričan, 34. a 42. Vejsada (obě z PK), 56. Lhota, 61., 63. a 79. Pospíchal – 12. Zach, 16. Moravec, 83. Příhonský. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 3:2. Košetice B: Duffek – Bejček, Hrnčíř, Nováček, Žáček (46. Filípek), Pospíchal, Bystričan, Suk, Kos (82. Čermák), Vejsada (76. Strakay), Lhota. Petrovice: Pfau – Kolář, Moravec, Dus, Pohan, Zach, Kameš, Večeřa (64. Krejčí), Příhonský, Čekan, Folejtar.