PELHŘIMOV ST. DOROST – KAMENICE N. L. B 1:2
Domácí dorost měl obrovskou šanci po dvaceti minutách hry, Zelenka z malého vápna přestřelil. Krátce na to se mohl radovat Drechsler, když vystřelil zleva po zemi, ale gólmana zastoupil a z prázdné branky včas vykopl A. Schober.

V poslední minutě prvního dějství měl gól na kopačce na druhé straně D. Hadač, na jeho střelu zprava včas reagoval Tkadlec a pěkným zásahem udržel bezbrankový stav.

V úvodu druhého poločasu Zavadil z dvanácti metrů mířil vysoko nad břevno, ale i D. Macháček zprava po zemi minul. Pak už se skóre měnilo. Perfektní trefou do růžku branky se zapsal mezi střelce D. Hadač a hosté vedli. Pelhřimov vyrovnal takřka po deseti minutách, Zavadilovu hlavičku gólman Macháček vyrazil, míč vrátil do sítě Drechsler. Ze dvaceti metrů zkusil pohotovou střelu do prázdné branky Pakosta, ale netrefil, takže Kašparec tři minuty před koncem prošel obranou a podél vybíhajícího gólmana vstřelil vítěznou branku Kamenice.

Góly: 67. Drechsler – 56. D. Hadač, 87. Kašparec. Poločas: 0:0. Pelhřimov starší dorost: Tkadlec – Jírů, Tůma, Chadim, Duba – Bartoška, Poul – Zelenka, Horký, Dreschsler – Mišoň. Střídali: Němec, Pakosta, Smrčka, Zavadil. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – L. Hadač, A. Schober, Pfaur – Novák – D. Schober, Kašparec, P. Macháček, Zdeněk, D. Hadač, J. Růžička. Střídal: D. Růžička. ⋌(hst, zd)

PELHŘIMOV ML. DOROST – KAMENICE N. L. DOROST 3:3
Domácí prohrávali po hrubé chybě od první minuty, ale sami také na gól dlouho nečekali. Nový hráč Pelhřimova Špaček našel centrem Mazáče, který přesnou střelou překonal brankáře Kamenice. Hosté ještě jednou získali vedení a do poločasu stihli ještě nastřelit tyč z trestného kopu.

Pak přišly velké chvíle domácího Pelhřimova. O vyrovnání se opět přičinil velmi dobře hrající Špaček, který volejem přetavil v gól centr Kotrče. Domácí se nadechli k náporu a v 67. minutě po sólu přes obránce i brankáře završil obrat ve skóre Mazáč. Hosté zareagovali větší útočnou snahou, přesnější a důraznější hrou. Na vyrovnání nečekali dlouho, ačkoliv gól byl z kategorie kuriózních. Míč se v 69. minutě postupně odrážel od tyče a hlavy zasahujícího brankáře Sochora do sítě. Remíza zápasu sluší.

Góly Pelhřimova: Mazáč 2, Špaček. Poločas: 1:2. Pelhřimov ml. dorost: Sochor – Mareš, Palán, Šimák, Florian – Kotrč, Novák, Hanousek – Špaček, Mazáč, Zajíček. Střídali Bumbálek, Kotek.