Radost si udělali i Speřičtí, když importovali veledůležité body z Dobronína.

I. A třída, skupina A
KAMENICE – PELHŘIMOV B 1:0
V roli mírného favorita byli sice domácí, ale v první půlhodině aktivitou hýřili hlavně hosté. Ti měli rychlejší přechod do útoku, dařilo se jim i v osobních soubojích, takže se dostávali do šancí. Pelhřimov mohl jít do vedení ve 27. minutě, kdy se po levé straně rozeběhl Papež, poslal míč do šestnáctky na Hurdu, který se snažil přehodit vybíhajícího Votápka, ale minul branku. V poslední čtvrthodině první půle převzala iniciativu Kamenice a vyjádřila ji gólově. Ve 39. minutě se do šestnáctky protáhl Dvořák, jeho střelu z úhlu M. Zabloudil vyrazil jen před sebe a míč vrátil do sítě Hadač.

Po přestávce to byla vyrovnaná partie. Vyrovnat mohl v 55. minutě Papež, na druhé straně zblízka přestřelil Dvořák. Kamenice už cenné vítězství uhájila, v závěru vystrašil Votápka jen padáčkem z poloviny hřiště Mádl.

Gól: 39. Hadač. Rozhodčí: Budín. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Novák, D. Pelc, Strašík – Melzoch, Šuranský, R. Pelc, Kušta – Dvořák, Hadač. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Mádl, Máca, Duchan, Čmucha – Rysl (78. Šoula), Hovorka, J. Zabloudil, Papež (82. Razima) – Hurda, Vlach (85. Kropáček).

DOBRONÍN – SPEŘICE 0:3
Hosté vstoupili do utkání lépe, bylo znát, že si přijeli pro tři body. Do vedení je poslal Holenda, domácí mužstvo navíc srazila červená karta, kterou těsně před poločasem vyfasoval Daniel Vaněk. Ve druhé půli se domácí ještě pokusili s výsledkem něco udělat, na zvrat ale neměli síly, naopak Němec a Pavel Štěpán rozhodli o vítězství hostujícího týmu.

„Potvrdilo se, že momentálně se nám hraje lépe než doma. Ve Speřicích jsme asi pod moc velkým tlakem a hráči se s tím neumějí vyrovnat. Vyhráli jsme zaslouženě, mohlo to být i více, ale tři body beru po jakémkoliv výsledku. Vítězství je cenné, ale je potřeba na něj navázat. Jeden výsledek sám o sobě nic neznamená," je si vědom svízelné situace svého týmu trenér Speřic Pavel Žatečka.
Góly: 22. Svoboda, 64. Němec, 65. Štěpán. ŽK 3:3. ČK: 1:0 (43. Vaněk). Diváci: 100. Poločas 0:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Svoboda, Němec, Martin Pohan st., Štěpánek (65. Sadský), Alenka, Martin Pohan ml. (73. Huňáček), Štěpán (80. Slavík), Tůma.