V. MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 0:2

Starší dorost Pelhřimova byl úspěšný i ve druhém jarním kole. Přivezl z Velkého Meziříčí plný počet bodů, na jeho straně stálo i štěstí v podobě gólmana Švece, který zmařil úvodní tři šance domácích v prvních  minutách hry.

Po sedmi minutách hry šel Pelhřimov do vedení po učebnicovém Zelenkově obloučku přes gólmana. Poté přišly dva Šafaříkovy rohy, odpovídali i domácí. Nevoralův roh sledoval Honzl, který vykryl prostor před Pechovou střelou zblízka k pravé tyči. Po necelé půlhodině Bartoškovy jesličky otevřely Obrancovi cestu k pojistce v podobě druhé branky hostů. Na druhé straně poslal Pech trestný kop mimo, před Nevoralem odvracel znovu hlavou Honzl, střílený roh domácích vyboxoval Švec. V závěru poločasu gólman Michut odvrátil Obrancovu  střelu na roh.

Po přestávce měli domácí aktivní desetiminutovku. Roh po závaru před Švecovou brankou odkopla obrana, dvakrát střílel Nevoral, Novotného hlavička po rohu šla naštěstí mimo. Pak se dal do útočení Pelhřimov. Michut zastavil střely Chadima a Poula, Šafaříkovi pokus o lob nevyšel. V závěru se Velké Meziříčí snažilo alespoň o kontaktní gól, hosté dramatizaci po třech přímých kopech nepřipustili.

Góly: 7. Zelenka, 26. Obranec. Poločas: 0:2. Pelhřimov: Švec – Kordík, Bartoška, Kolář (52. Drechsler), Honzl – Brada, Poul – Šafařík, Chadim (69. Zenáhlík), Zelenka (79. Tůma) – Obranec.

Ostatní výsledky: Viktoria  Otrokovice – Bohunice 1:4, Bystrc – Havlíčkův Brod B 5:0, Boskovice – Sparta Brno B 0:4, Vrchovina – Žďár nad Sázavou 1:2, Líšeň B – Přerov 1:2.

V. MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 0:0

Pelhřimovští začali aktivněji.  Po přihrávce Mazáče hlavičkoval Chadim do břevna , Habáňův roh změnu stavu také nepřinesl, Mazáč na něj u vzdálenější tyče nedosáhl.  Potom domácí vytěžili z rohu jen biliárovou rošádu před brankou a Chalupův centr nenechal k Preisnerovi projít Tůma. Nápor Velkého Meziříčí vrcholil po půlhodině hry, po Kořínkově centru mířil Krčál ve stoprocentní šanci vedle.  Ani další standardky a roh na skóre nic nezměnily.

Ve druhém dějství se dostali do šancí Smrčka, Chadim a Drechsler, na druhé straně Pechovu střelu po zemi Sochor zajistil. Hra potom zvolnila, Pelhřimov měl příležitosti, ale chyběla mu přesná a důrazná koncovka. Střídající Brothánek poslechl pobídky spoluhráčů, vstřelil branku která pro ofsajd neplatila. Nuly na ukazateli skóre nesmazal ani závěrečný nápor domácích, takže Pelhřimov získal bod, který má z venku určitě svou cenu.

Pelhřimov: Tkadlec (41. Sochor) – Drechsler, Mazanec, Habáň (61. Bumbálek), Tůma – Jírů,  Mazáč (69. Brothánek), Kotrč, Novák – Smrčka, Chadim.

Ostatní výsledky: Viktoria Otrokovice – Bohunice 1:1, Bystrc – Havlíčkův Brod B 0:3, Boskovice – Sparta Brno B 0:2, Vrchovina – Žďár nad Sázavou 1:1, Líšeň B – Přerov 0:5.