V Jiřicích i Budíkově se zrodily nerozhodné výsledky, což zejména domácím týmům, které se pohybují v dolních patrech tabulky, do karet nehraje.

JIŘICE – ČERNOVICE 3:3
Okresní derby přineslo brankové hody a spravedlivou remízu. Domácí mohli jít do vedení v 8. minutě, ale při střele O. Sadského se zaskvěl Vošahlík. Udeřilo tedy na druhé straně. Po trestném kopu Paclíka se z voleje trefil Koller. Jiřice se dočkaly chvíli před přestávkou, po rychlé akci srovnal M. Sadský. Po změně stran byli k vítězství blíže domácí. Do vedení je dostal Novák, ale po rohu kontroval hlavičkou Ševčík. Pak po rychlé akci skóroval Šimůnek, jenže ani toto vedení domácím nevydrželo. V samém závěru duel zremizoval Hadrava.

Góly: 35. M. Sadský, 54. Novák, 69. Šimůnek – 15. Koller, 61. Ševčík, 87. Hadrava. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 2:4. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Jiřice: Krupička – Krankus, Vincenc, Novák, Vávra, Jirků, Šimůnek, M. Sadský (72. Čepl), Jůzl, Petr Příhoda, O. Sadský. Černovice: Vošahlík – M. Míka, Koller, Pěnka, V. Míka, Růžička (77. Krejčí), Ševčík, Scheufler, Hadrava, Paclík, Jůn.

BUDÍKOV – KOŠETICE 2:2
Úvod okresního derby patřil domácím. Ve 3. minutě rozehrál trestný kop Grant a po těči slavil gólový úspěch L. Kavka. Pak nebezpečně ale přece jen trochu nepřesně hlavičkoval Páša, na druhé straně se při tutovce Košetic zaskvěl brankář M. Bláha. Domácí se ještě do poločasu dočkali druhého úspěchu, po pěkné kombinační akci skóroval opět L. Kavka. Po přestávce mohl zvýšit hlavičkující Smereka, ale nestalo se. Pak převzaly iniciativu Košetice. To vyjádřil v 55. minutě z trestného kopu Fenár. Hosté následně dvakrát nastřelili břevno a zaslouženého vyrovnání se dočkali v 72. minutě, kdy po dalším trestném kopu slavil znovu Fenár.

Góly: 3. a 42. L. Kavka – 55. a 72. Fenár. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Budíkov: M. Bláha – Prokop, Grant, L. Kavka, T. Bláha, Smereka, Páša (83. Kovář), Čekan, J. Kavka, Langr, Žáček. Košetice: Jíša – Dvořák, Fenár, T. Vejsada, Kadlec, Paťha, Bureš (67. Kos), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk (76. Bystričan).

LUČICE – HUMPOLEC B 1:3
Domácí v úvodní čtvrthodince měli tři šance. Třikrát běželi sami na brankáře, ale humpolecký Novák svůj tým podržel. A tak se trestalo na druhé straně, kdy se po rychlé akci prosadil Málek. Domácí se po změně stran snažili o vyrovnání, které přišlo hned ve 48. minutě, kdy se po chybě hostující defenzívy trefil Blažek. Hra se pak vyrovnala a hosté nakonec byli šťastnějším týmem, body jim zajistil dvěma trefami Kubíček.

Góly: 48. Blažek – 65. a 81. Kubíček, 29. Málek. Rozhodčí: Příkazský. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Humpolec B: Novák – Doležal, Beránek, Fikar, Beneš, Alt, Skryja, Bláha, Málek, Kubíček, Štěpán (80. Marek).

CHOTĚBOŘ B – H. CEREKEV 5:3
Horní Cerekev na domácí vlétla jako uragán. Byla aktivnější, lépe napadala a vytvořila si i několik šancí. Z nich se ujala pouze jedna, když odražený balon uklidil do sítě Kůta. Po půlhodince se ale na nohy dostali i domácí, kteří dvěma brankami ze standardních situací otočili skóre na 2:1. Po změně stran měli více ze hry fotbalisté Chotěboře, kteří v rozmezí třinácti minut šli třemi brankami do vedení 5:1. Jenže domácí poté zápas už jen dohrávali a situaci podcenili. Toho využili hosté. Během tří minut snížili na 5:3, víc už ale nedokázali.

Góly: 30. a 43. Dočkal, 57. a 70. Šimoňák (PK), 67. Benák – 18. a 81. Kůta, 84. Havel. Rozhodčí: Krejčí. Bez karet. Diváci: 80. H. Cerekev: Soukup – Šimák, Plachý, Chadim, Loukota, Duba (66. Filsoch), Kůta, Suchý, Havel, Mezera, Serbus.