Dálnice se tak posunula blíže ke středu tabulky. Z vítězství se radovala také Kamenice nad Lipou, která si poradila s nevýraznou juniorkou Havlíčkova Brodu.

KAMENICE N. L. – H. BROD B 4:1

Domácí zahájili utkání v plném tempu a hned v 5. minutě již vedli brankou Hadače 1:0, kterému přesnou přihrávku adresoval Tesař. Druhou branku přidal opět Hadač, když mu míč připravil Dvořák a oba zakončovali pěkné akci domácího týmu. V 16. minutě vyslal na branku hostů tvrdou střelu Radek Pelc a potvrdil tak převahu Slovanu. Na druhé straně sice ve 23. minutě zazvonilo břevno, ale domácí zmobilizovali síly. Hadač vybídl přihrávkou Dvořáka, který už to měl v koncovce snadné a Kamenice získala tříbrankové vedení. Hostům se podařilo ještě do poločasu snížit, když centr z rohového kopu poslal za záda Votápka hlavou Beran. Ve 42. minutě mohl ještě skórovat domácí Martin Strašík, ale jeho tvrdou střelu vytáhl brankář Soukal na roh. Ve druhém poločase se dostal ve 47. minutě k míči aktivní Hadač, ale nestačil již zakončit. Vzápětí měl slibnou šanci, jenže stejně jako Hadač nezakončil. Střídající Kušta dostal v 73. minutě ideální přihrávku do vápna a tvrdou střelou k tyči vítězství Kamenice pojistil.

Góly: 5. a 12. Hadač, 34. Dvořák, 73. Kušta – 41. Beran. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Šuranský, M. Strašík, J. Strašík, Tesař (69. Kušta), Melzoch (83. Macháček), R. pelc, D. Pelc, Dvořák, Hadač (63. Kašparec).

SPEŘICE – PELHŘIMOV B 3:1

V okresním derby měli zpočátku mírně navrch hosté, ale od 20. minuty se hra vyrovnala a domácí se následně ujali vedení. Ve 24. minutě přesně zakončoval Tůma. Když ve 31. minutě po úniku zvýšil Pohan, s hosty to nevypadalo dobře. Do hry je vrátila 42. minuta, kdy domácí vyprodukovali několik chyb a Hovorka hlavou snížil. Po změně stran začali náporem domácí a již ve 46. minutě neproměnil tutovku Tůma. Pak dvakrát neuspěl Holoubek, takže rozhodnutí přišlo až v 62. minutě. Holenda si pohrál s obranou a nedal M. Zabloudilovi šanci. Hosté již na zvrat neměli. Stínem utkání bylo přísné vyloučení domácího útočníka Štěpána po druhé žluté kartě.

Góly: 24. Tůma, 31. Martin Pohan ml., 66. Holenda – 42. Hovorka. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 3:6. ČK: 1:0 (76. Štěpán). Diváci: 100. Poločas: 2:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Alenka, Němec, Štěpánek, Štěpán, Huňáček, Martin Pohan ml. (75. Sadský), Tůma (82. Vávra), Holoubek (88. Vlček). Pelhřimov B: M. Zabloudil – Máca, J. Zabloudil, Blažek, Čmucha, Rysl, Hovorka, Papež (72. Hrnčíř), Starý, Hurda, Kropáček.