Na tu sklouzl Božejov, který z důvodu nepřízně počasí v Žirově nehrál. Neuskutečnil se ani duel mezi béčkem Žirovnice a Novým Rychnovem. Oba duely budou sehrány v náhradním termínu 8. května.

PLAČKOV – MARATON 0:6
Výsledek vypadá dost jednoznačně, ale na jednu branku se nehrálo. Domácím sice chyběli čtyři hráči ze základu, i tak si vytvořili čtyři vyložené brankové příležitosti. Pelhřimovský Maraton byl o poznání produktivnější, dobré počínání při zakončení je hlavním důvodem jeho vysokého vítězství.

Góly: 3. Pahr, 39. T. Vaněk, 58. a 81. Pavouk, 73. Růžek, 78. Moravec. Rozhodčí: Švehla. ŽK: 4:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Plačkov: Novotný – Mottl, Tesař (46. Svoboda), Štěpán, Martin Němec, Vaňous, Kalivoda, Ehrlich, T. Dobrovič, F. Dobrovič, Hájek. Maraton: Vaverka – Beneš, Kratochvíl (46. Vacek), Kocián, J. Mareš, Jeřábek, Zelenka (26. T. Vaněk), Máca, Moravec, Pavouk, Pahr (46. Růžek).

PACOV B – ÚSTRAŠÍN 0:0
Hlavně v prvním poločase byl Pacov lepším týmem, ale neproměňoval šance. Už ve 4. minutě hlavičkoval Kostroun do břevna, po půlhodině spálil tutovku Jan Přibyl. Metr před brankou nedokázal dobře trefil míč, nastřelil jen brankáře, který v tu chvíli stál u tyče. V posledních dvaceti minutách převzal Ústrašín inciativu, mohl rozhodnout, ale ani on se střelecky neprosadil.

Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Pacov B: Pachta – Zíka, M. Kerouš, Dvořák, J. Zabloudil, Šlechta, Gavrecký (79. Pícha), Vlach, Kostroun (46. Černý), Praveček (16. Doležal), Jan Přibyl. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, J. Gebarovský, Popelka, Tůma, Kubiska (65. Nápravník), Šoula, Masher, Kubík, Starý.

JIŘICE – ČEJOV 1:0
Domácí vyhráli sousedské derby zaslouženě, byli lepším týmem. Čejov v prvním poločase podržel brankář Krupička, který zneškodnil čtyři či pět slibných šancí Jiřic. Po přestávce domácí trefili břevno a rozhodli v 59. minutě. To ze strany poslal přihrávku na malé vápno Jůzl a míč do sítě dopravil kapitán týmu Petr Příhoda.

Gól: 59. Petr Příhoda. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Jiřice: Vitera – Vincenc, Trnka, R. Čepl, D. Čepl, Jiřík, Hájek (81. Novák), Tůma, Dvořák (66. Hrůza), Jůzl, Petr Příhoda. Čejov: Krupička – Svoboda, Cvrček, Beneš, J. Hložek (86. O. Doležal), L. Hložek (48. Nápravník), Marek, Vrána, Moravec, L. Kratochvíl, T. Pech (81. Z. Kratochvíl).

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 3:2
V prvním poločase byli překvapivě lepší hosté, lépe se pohybovali i kombinovali. Když po přestávce zvýšili na 2:0, vypadalo to, že kráčí za ziskem bodů. Jenže pak se po rohu odrazil míč od zad D. Kudrnáče do sítě a domácí po snížení ovládli hru. Vyrovnal ze skrumáže L. Vlach a rozhodl v samém závěru ranou z křídla Pučálek.

Góly: 69. D. Kudrnáč, 74. L. Vlach, 88. Pučálek – 19. Markvart, 49. Pavelka. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 0:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Obrataň: Kalina – Menšík, P. Kudrnáč, Hovorka, Buchar, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach, Pučálek, Flígr, Melichar. Červená Řečice: Pelíšek – Keller, Káva (18. Pavelka), Roubal, Duchan, Košťál, Kubíček, Chvalkovský, Serbus, Bouz, Markvart.

BUDÍKOV – KAMENICE B 3:3
Podstatně lépe začali hosté, během pěti minut získali dvoubrankové vedení a lepší v poli byli celý první poločas. Po přestávce se karta otočila, bojovní domácí dokázali vyrovnat. Remíza je asi spravedlivá.

Góly: 39. a 71. Kavka (první PK), 62. Kovář – 1. a 66. Tadeáš Zahradník, 5. Ira. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – J. Bleha, Vodrážka (80. Paclík), Mraček, D. Šeda (46. J. Novák), Prokop, Kovář, Zour, T. Šeda (46. T. Bleha), T. Bláha, Kavka. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Urban (65. Růžička), L. Hadač, A. Schober, J. Strašík, Ira, Tadeáš Zahradník, Jaroslav Houser, P. Macháček (80. D. Schober), Vávra (87. Šiška), Dejmek.

 1. N. Rychnov⋌ 18 16 0  2 62:16 48
 2. Maraton⋌ 19 12 0  7 77:50 36
 3. Obrataň⋌ 19 10 2  7 57:46 32
 4. Pacov B⋌ 19  9 5  5 47:37 32
 5. Plačkov⋌ 19  9 4  6 35:53 31
 6. Čejov⋌ 19  8 3  8 41:36 27
 7. Kamenice B⋌ 19  8 2  9 49:42 26
 8. Č. Řečice⋌ 19  7 4  8 36:38 25