PLAČKOV B – N. CEREKEV 5:5
Rezerva Plačkova prohrávala o dvě branky a po půlhodině hry se nechal vyloučit Krejčí. Za tohoto stavu domácí tým ožil, skóre otočil na 4:3 a 5:4. Spravedlivou remízu ale stanovil gólem v poslední minutě Tyráček.

Góly: 34., 48., 50. a 72. Štěpán (první PK), 53. Svoboda – 16. a 49. Michal Sochor ml., 19. a 69. Kubánek, 90. Tyráček. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (30. Krejčí). Diváci: 15. Poločas: 1:2. Plačkov B: L. Novotný – P. Svatoš, R. Štěpán, Krejčí, Z. Svatoš, Huml, Zemek, T. Dobrovič, Z. Štěpán, Svoboda, Kubů. N. Cerekev: Tyráček – Kolář, Křesťan, Blažek, Pavlík, Michal Sochor ml., Michal Sochor st., Šebesta, Kubánek, Vaněček, Vodička, Beneš.

ČASTROV – TŘEŠŤ C 1:1
V bojovném utkání hosté dlouho zásluhou R. Krcha vedli. Když už to vypadalo, že uhájí hubené vítězství, prolomil střeleckou smůlu domácích M. Fojt a stanovil spravedlivou remízu.

Góly: 87. Fojt – 37. R. Krch. Rozhodčí: Kouba. Bez karet. Diváci: 25. Poločas: 0:1. Častrov: Olt – Pomikáček, Houška, M. Marek, Votruba, Fuxa, P. Lapka, Fojt, Bečka, Rešl, P. Marek, Švára, Drbal, Mimra, Grunta. Třešť C: R. Bartušek – Maryška, Gregor, S. Bartušek, Rod, Růžička, Mikeš, Kubů, R. Krch, Jelínek, Vašek, Nechvátal, Pittner.

Zatáčka vynesla motorkáře do příkopu

JIŘICE B – VYSKYTNÁ 1:4
Hosté vyhráli zaslouženě, lepší už byli v prvním poločase, ačkoliv po trefě Horkého prohrávali. Rozdíl v kvalitě hry i fyzické připravenosti se naplno projevil po přestávce. Vyskytná zápas otočila čtyřmi góly. Domácí kontrovali jen dvěma střelami do tyče.

Góly: 29. Horký – 55. Valenta, 65. a 82. Štěpán, 85. Souček. Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Jiřice B: Zabloudil – Decastelo, Frantál, Langr, Pavel Novák, Petr Novák, Petřík, Beránek, Borovička, Bindzar, David, Škrabal, Horký, Jirků, Vitera. Vyskytná: Drahný – Vondrák, Fíla, Šáda, Blažek, Štangl, Valenta, Fila, Krejčí, Souček, Štěpán, Roubíček, Bína, Vokoun, Sekal, Havel, Mejstřík, Budík.

ROHOZNÁ – MNICH 4:0
Domácí byli fotbalovější a střelecky to naplno využili po přestávce, kdy Čech posunul skóre z 1:0 na 3:0 a výsledku dal konečnou podobu Havlík.

Góly: 29. Nedbal, 50. a 78. Čech, 85. Havlík. Rozhodčí: Pfeiffer. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Rohozná: Jílek – Bacher, Čech, Nedbal, Tomandl, Zeman, Havlík, Maňo, Rieger, Hruška, Urbánek, Štrobl, Petr, Štefl, Hron. Mnich: Šimeček, Novotný, Procházka, Fryc, Štangl, Hrdlička, David, Koukal, Kouba, Hron, Křiváček.