I. A třída, skupina A
KAMENICE N. L. – BEDŘICHOV 3:2
Domácí šli již v 5. minutě do vedení, když gól obstaral Dvořák. V další šanci po akci Hadače však již na míč nedosáhl. Slibnou příležitost si ve 13. minutě vytvořil domácí Míka, střela však šla vedle tyče. Také hosté mohli skórovat, ale Mareš poslal míč ve 20. minutě rovněž vedle tyče. Domácí Slovan zvýšil na 2:0, když po trestném kopu, který zahrával Dvořák, poslal míč ve 35. minutě do branky patičkou J. Strašík. Vše se zdálo být rozhodnuto, ale ve druhém poločase domácí polevili. V 66. minutě udělali obrovskou chybu a hosté ji potrestali gólem Voláka. Kameničtí odmítli pojistku, když při šancích selhali Dvořák s Hadačem, takže přišel další trest. Vyrovnání obstaral osm minut před koncem střídající Kolman. Radost Bedřichova měla ale krátké trvání. Hned po rozehrání se prosadil střelou z úhlu R. Pelc.

Góly: 5. Dvořák, 35. J. Strašík, 83. R. Pelc  – 66. Volák,  82. Kolman. Rozhodčí: Bína. ŽK: 5:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Šuranský, M. Strašík, J. Strašík, Kušta, Melzoch, Kos (63. D. Pelc), R. Pelc, Dvořák (75. Zdeněk), Hadač (89. Macháček).

LUKA N. J. – PELHŘIMOV B 2:1
Ve vyrovnaném utkání se hosté prezentovali sympatickým výkonem a ve 20. minutě šli zaslouženě do vedení, když se samostatnou akcí prosadil J. Kubík. Domácí dlouho neotáleli a po devíti minutách se radovali z vyrovnání. Hrdlička trefil z trestného kopu tyč a míč dorazil do prázdné branky P. Hintnaus. Po přestávce se Luka zlepšila a zápas rozhodla v 72. minutě, kdy se po rohovém kopu trefil Hrdlička. Při závěrečném tlaku hostů domácí nevyužili nadějný brejk s přečíslením dva na jednoho, velkou šanci Pelhřimova na vyrovnání zlikvidoval brankář Vrzáček.

Góly: 29. P. Hintnaus, 72. Hrdlička – 20. J. Kubík. Rozhodčí: Kliner. ŽK: 1:4. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Rohovec – Šereda (70. Hrnčíř), Duchan, Blažek, Rysl, Máca, Hovorka, Papež, J. Kubík, Starý, Kropáček.

VĚŽNICE – SPEŘICE 1:0
Aktivně hrající Speřice těžily ve Věžnici z nakopávaných balonů. Domácí si naopak v první půli nevypracovali jedinou šanci a museli se spoléhat na formu brankáře Šrámka. Po přestávce se ale obraz hry změnil a Věžničtí začali diktovat tempo hry. V 70. minutě zaznamenali jedinou branku zápasu, když se ze standardky pěkně trefil Milan Chalupník.

Gól: 70. Milan Chalupník. Rozhodčí: Rosecký. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Speřice: Brzoň – Holenda, Alenka, Němec, Štěpánek, Kavka, Štěpán (68. Sadský), Huňáček, Pohan – Tůma, Holoubek.