ČERNOVICE B – MNICH 2:1
Domácí měli v prvním poločase navrch. V 10. minutě trefil Studený tyč, ve 22. minutě už Vlach otevřel skóre. Další šance zůstaly nevyužity, skórem pohnul až tři minuty před přestávkou Bíro. Ve druhé půli se domácím přestalo dařit, iniciativu převzali hosté. Po chybě obrany korigoval střelou do šibenice Motyčák.

Góly: 22. Vlach, 42. Bíro – 65. Motyčák. Rozhodčí: Hána. ŽK: 5:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Černovice B: Karel Vošahlík ml. – Bíro, Mach, Hůlka, Bohuslavický, Tíkal (72. Krejčí), Hlásek, Studený (54. Vránek), Vlach (46. Mazanec), J. Míka, Pravda (90. Matoušek). Mnich: Šimeček – Petr Koukal, Fryc, Musil (27. Novotný), Pavel Koukal, Hrdlička (78. Dvořáček), Štangl, Voda, Motyčák, Mocek, Švácha (57. Cabaj).

ŽELIV – PETROVICE 2:2
V derby, kterému nechyběla bojovná atmosféra a důrazné souboje, byli o trochu lepší domácí, kteří i dvakrát vedli. Body se ale nakonec celkem spravedlivě dělily, když vyrovnání zařídil z penalty po hraní rukou v šestnáctce Onderka.

Góly: 13. L. Radil, 40. Kopecký – 15. Kubát, 57. Onderka (PK). Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Želiv: Thomaier – Josl, Novák, Hora, Špinar, Humeš, Kopecký, L. Radil, L. Stibůrek (80. Zour), J. Radil, Peknik (46. Němec). Petrovice: Kytka – Kloc (46. Příhonský), Dus, Onderka, F. Krpálek, Zach, Kameš (81. V. Krpálek), Peterka, Kubát, Folejtar, Zástěra.

V. CHYŠKA – BUDÍKOV B 1:6
Hosté využili možnosti posílit se o pendly z prvního týmu a po celý zápas měli navrch. Domácí nestíhali, neuhlídatelný byl pro ně hlavně autor čtyř gólů Šárovec.

Góly: 85. P. Buchta – 39., 59., 63. a 73. Šárovec, 35. Kovář, 65. Havel (PK). Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:2. V. Chyška: Štamberk – Mládek, Rathouský, Křížek (46. M. Buchta), Krch, Malina, Havlíček (46. Bartoška), Štarman, Střádal, Zelenka (63. P. Buchta), Zamrzla. Budíkov B: Havel – Bleha, Janák, Novák, Žáček, J. Prokop, Páša (46. T. Prokop), Macia Agullo, Šárovec, Haman, Kovář.

SENOŽATY – N. RYCHNOV B 0:2
Utkání ovlivnila rychlá branka hostí, už ve 2. minutě se trefil Slanec. Pak se hrál pohledný fotbal, šance měly obě strany, ale domácím se střelecky nedařilo. Výhru Nového Rychnova pečetil sedm minut před koncem Nepraš.

Góly: 2. Slanec, 83. Nepraš. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Senožaty: Jankůj – L. Mareš, Cibula, Maděra, Pilát, Koželuh, K. Mareš, J. Mareš, J. Vlk, M. Večeřa, Sýs. Nový Rychnov B: Šťásek – L. Mareš, Nenadál, Koubek, Slavík, Pozník, Nepraš, Slanec (70. P. Mareš), Loskot (86. Barták), Císař (84. Čech), Komárek.