Sokol prohrával už 1:3 a vítězný gól vstřelil v poslední minutě.

KOŠETICE – HERÁLEC 2:1
V Košeticích se hrálo velice kvalitní utkání, k čemuž přispěli oba soupeři. Herálec, ač je v tabulce u dna, předvedl kvalitní výkon, domácí museli o své vítězství tvrdě bojovat. Hosty dostal v 8. minutě do vedení střelou z trestého kopu Pátek, vzápětí vyrovnal dorážkou střely Kubů Kadlec. Rozhodl po změně stran po akci Bejčka kanonýr Kubů.
Góly: 9. Kadlec, 51. Kubů – 8. Pátek. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Košetice: Jíša – Nováček, Kos (55. T. Bejček), T. Vejsada, Kadlec, J. Bejček (86. Štyx), Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk (70. Mazanec). ⋌(vjs)

ČERNOVICE – H. CEREKEV 4:3
V Černovicích se hrálo oboustranně pohledné pouťové utkání se šťastným koncem pro domácí. Nejprve vyražený míč z trestného kopu vrátil za záda hostujícího gólmana Růžička. Poté hosté využili drobných nedorozumění v obraně domácích, když Serbus a poté Růžek zařídili obrat ve skóre. I ve druhé části hry si vytvářely šance obě mužstva, domácí se tlačili do útoku, studenou sprchou pro ně byla 54. minuta a gólová střela Chadima. Z protiútoku Kubů střelou k tyči snížil, což hráče Sokola nabudilo a z rychlého brejku Scheufler vyrovnal. V 83. minutě byl vyloučen hostující Šetek a o sedm minut déle po brejkurozhodl Míka.
Góly: 7. Růžička, 56. Kubů, 64. Scheufler, 90. Míka – 25. Serbus, 34. Růžička, 54. Chadim. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (83. Šetek). Diváci: 120. Poločas: 1:2. Černovice: Cílek – Míka, Bíro, D. Maštalíř, Kohout (65. Pěnka), Kubů, Růžička, Ševčík, Scheufler, P. Maštalíř, Paclík. Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Zelenka, Loukota, Kůta, Suchý, Chadim, Havel, Růžek, Martínek (60. Plachý), Serbus. ⋌(aln)

LUČICE – JIŘICE 2:3
Lučice měla proti nováčkovi drtivý nástup, který hosté přežili a paradoxně pak šli do vedení, když se k odraženému balonu dostal Rohovec a mířil přesně. Ve druhém poločase domácí stále diktovali tempo hry, ale opět inkasovali. Brejk Jiřic proměnil Šimůnek. O čtyři minuty později, ale Lučice vykřesala naději, když snížil Beránek a patnáct minut před koncem vyrovnal z penalty Martin Lančarič. Jenže za další čtyři minuty opět šly do vedení Jiřice, když střela Příhody propadla domácímu brankáři za záda. Hosté sice dohrávali v devíti, ale Lučice už s výsledkem nedokázala nic udělat.
Góly: 53. Beránek, 75. M. Lančarič (PK) – 38. Rohovec, 49. Šimůnek, 79. Příhoda. Rozhodčí: Voneš. ŽK: 1:2. ČK: 0:2 (76. O. Sadský, 81. Rohovec). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Jiřice: Zabloudil – Dvořák, Jiřík, Vincenc, M. Sadský, O. Sadský, Jirků, Novák, Šimůnek (89. Nesporý), Petr Příhoda, Rohovec.

LEDEČ N. S. – HUMPOLEC B 0:3
Do prvních dvou šancí se dostali domácí, ale tyto příležitosti neproměnili a hosté začali být pány na hřišti. Sedm minut před poločasem dostal humpoleckou rezervu do vedení Farka. Po přestávce už se hrálo jen pod taktovkou hostů. Ledeč jim usnadnila cestu ke třem bodům vyloučením Touly a Humpolec se v přesilovce dvakrát prosadil.
Góly: 38. Farka, 68. Kříženecký, 90. vlastní. Rozhodčí: Houda. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (65. Toula). Diváci: 90. Poločas: 0:1. Humpolec B: Brávek – Kameš, Málek, Tran, Kubíček, Beránek, Skryja, Kříženecký, Prokop, Farka, Žatečka. ⋌(ves)