Naopak daří se Košeticím, ty zásluhou gólu Kubů udolaly Lípu.

JIŘICE – HUMPOLEC B 1:2
Spravedlivějším výsledkem by byla remíza, ale domácí Jiřice platily za hrubé chyby v defenzívě. Ve 20. minutě rozehrával brankář Krupička, míč se však dostal ke Štěpánovi, který poslal Humpolec do vedení. Druhý poločas se hrál za převahy Jiřic. Po kombinaci s O. Sadským vyrovnal Petr Příhoda a vypadalo to na dělbu bodů. Jenže v samém závěru domácí udělali před vlastní brankou další hrubku a Žatečka druhým gólem zajistil hostům vítězství.

Góly: 51. Petr Příhoda – 20. Štěpán, 89. Žatečka. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Jiřice: Krupička – Vávra, Vincenc, Novák, Pavel Příhoda, Čepl, Jirků, Petr Příhoda, Trnka (55. Jiřík), M. Sadský, O. Sadský. Humpolec B: Novák – Fikar, Málek, Kříženecký, Beránek, Skryja, Bláha (55. Žatečka), Kratochvíl, Alt, Štěpán, Honzárek. ⋌(sad)

KOŠETICE – LÍPA 1:0
Bojovné a vyrovnané utkání bylo z pohledu rozdílení bodů otevřené až do konce. Hosté byli opticky lepší, domácí šťastnější. O výsledku rozhodla už 11. minuta, v níž Kubů po narážečce Vlka překonal výborného Vašáka v brance Lípy.

Gól: 11. Kubů. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – Dvořák, Nováček, T. Vejsada, Šáda (55. Bureš), Dufek, Bystričan (75. Lhota), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk (85. Paťha). ⋌ (vjs)

BUDÍKOV – MÍROVKA 2:2
Po vyrovnaném úvodu dvakrát zahrozili hosté a po rohu dokonce nastřelili břavno. Po půlhodině už Mírovka získala vedení, když pokus Šimona z trestného kopu tečovala zeď. Pak Budíkov zabral, do přestávky si vytvořil tři šance, ale vyrovnat nedokázal. Ve druhém poločase měli domácí navrch. V 61. minutě vyrovnal hlavou Prokop po rohu Granta. Mírovka odpověděla trefou Mejstříka, ale poslední slovo měl budíkovský L. Kavka. Bod svému týmu zajistil střelou z hranice šestnáctky.

Góly: 61. Prokop, 83. L. Kavka – 31. Šimon, 67. Mejstřík. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Budíkov: Páša – Zet, Prokop, Wallisch, Grant, L. Kavka, T. Bláha, Smereka (55. Langr), Čekan, J. Kavka, Novák. ⋌(mso)

LEDEČ N. S. – H. CEREKEV 8:0
Od začátku byli domácí lepším týmem. Podařilo se jim dát dvě rychlé branky a těsně před odchodem do kabin svůj náskok ještě navýšili. Hosté se i přes nepříznivý stav neuchýlili k nakopávaným balonům, ale snažili se hrát fotbal. Ovšem Ledeč dokázala využít jejich chyb a po přestávce přidala ještě dalších pět branek.

Góly: 9. Trpišovský, 12. Turek, 40., 54. a 55. Toula, 64. a 82. Nepovím (obě PK), 74. P. Pešek. Rozhodčí: Bártová. ŽK: 1:4. Diváci: 120. Poločas: 3:0. H. Cerekev: Podařil – Staněk, Šimák, Koten (45. Loukota), P. Chadim, J. Havel, Kůta (45. Plachý), J. Chadim, Suchý, Zelenka, Serbus.

ŠTOKY – ČERNOVICE 3:3
Černovice překvapily svým nasazením a důrazem. Odměnou jim byl vedoucí gól Scheuflera. Domácím se ovšem povedl dokonalý obrat až na 3:1, když se dvakrát prosadil Kubát a po přestávce Lóži. Jenže Štokům došly po hodině hry síly, čehož houževnatý soupeř využil k vyrovnání a po zásluze si odvezl bod. Postarali se o to Kohout a Maštalíř.

Góly: 22. a 33. Kubát, 59. Lóži – 16. Scheufler, 60. Kohout, 80. Maštalíř. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Černovice: Vošahlík – Míka, Kohout (90. Pěnka), Kubů, Růžička, Ševčík, Scheufler, Maštalíř, Hadrava, Jůn, Stark (46. Paclík). ⋌(ves)