Ty totiž marně čekaly na vítězství. Černovice a Košetice dokonce prohrály doma.

ČERNOVICE – LUČICE 0:1
Domácím hráčům nelze upřít snahu po celé utkání. Byli kombinačně lepší než soupeř, zradila je však koncovka, když postupně zazdili slibné příležitosti Scheufler, Kubů i Paclík. O šťastném vítězství hostů rozhodla už 20. minuta, kdy Beránek potrestal hrubku domácí obrany. Utkání by více slušela remíza, ale rozhodla střelecká produktivita.
Gól: 24. Beránek. Rozhodčí: Šuhaj. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – Pěnka (73. Bíro), Kohout (88. Hůlka), Kubů, Studený, Ševčík, Hadrava, Scheufler, Paclík, Jůn, Stark.

KOŠETICE – HABRY 0:1
Domácí nastoupili v hodně omlazené sestavě a proti vyzrálému soupeři si moc šancí nevypracovali. Vyrovnané a bojovné utkání rozhodla šťastná patička hostujícího Vlčka ve 36. minutě. Druhý poločas už podobu výsledku nezměnil.
Gól: 36. Vlček. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Košetice: Jíša – Nováček, J. Bejček, T. Vejsada, Kadlec, Kos (58. T. Bejček), Bystričan, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Štyx (68. Mazanec).

HORNÍ CEREKEV – MÍROVKA 3:3
Nováček vlétl do utkání plný elánu a Soukup musel likvidovat stoprocentní šance Valáška a Němce. Domácí se v útoku dlouho nemohli prosadit, ale hned první ohrožení branky skončilo vedoucím gólem, když se po brejku trefil Martínek. Ze situace zavánějící ofsajdem vyrovnal patičkou na brankové čáře hostující Valášek. Po změně stran domácí zařadili vyšší rychlostní stupeň. Nejprve Růžek orazítkoval břevno, aby o pár minut pohodlně dorazil Beděrou vyražený trestný kop Chadima. V 65. minutě znovu Růžek v brejku přeloboval gólmana Mírovky a vše se zdálo být jasné. Vzápětí však Švec zleva bombou na přední tyč prostřelil vše, co mu stálo v cestě a dokonalý šok pro domácí znamenala krátce nato umístěná střela Němce.
Góly: 52., 65. Růžek, 25. Martínek – 38. Valášek, 66. Švec, 68. Němec. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Horní Cerekev: Soukup – Loukota, Suchý, Serbus, Havel, Duba (75. Zelenka), J.Chadim, Kůta, Cimler, Růžek, Martínek (46. Šetek).

TIS – JIŘICE 3:3
Jiřice v prvním poločase domácí vystrašily kvalitní hrou. Přesto se Tis dostal zásluhou Krajíčka do vedení, ale z toho se radoval pouze sedm minut, neboť vyrovnal O. Sadský. O dvě minuty později si dal domácí Benák nešťastně vlastní gól. Po přestávce vyrovnal po hodině hry Blažek, jenže houževnaté Jiřice poslal opět do vedení M. Sadský. Zaslouženou remízu zajistil pro Tis v 75. minutě svým druhým gólem Krajíček.
Góly: 20. a 75. Krajíček, 60. Blažek – 27. O. Sadský, 29. vlastní, 64. M. Sadský. Rozhodčí: Pospíchal. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:2. Jiřice: Zabloudil – Jiřík, Pavel Příhoda, Vincent, Jůzl, M. Sadský, Hájek (63. Dvořák), Šimůnek, Jirků (88. Nesporý), O. Sadský, Petr Příhoda.

HUMPOLEC B – H. BOROVÁ 0:0
Úvod sezony přinesl pohledný fotbal, čtvrt hodiny se hrálo podle not Borové. Pak domácí vyrovnali hru a do vedení je mohl po centru Dalíka poslat Bláha. Ten si zpracovával míč tři metry před brankou, ale neudělal to dost rychle a hosté stačili nebezpečí zažehnat. Po přestávce se domácí nadechli k náporu, ovšem rozhodnout nedokázali. Výborný brankář Vymetal si poradil se střelou Kubíčka do šibenice, do sítě se nedostal ani míč z kopačky Skryji, který mířil k tyči. Dvě šance promarnil také střídající Krupička.
Rozhodčí: Fryč. ŽK: 4:4. Diváci: 100. Humpolec B: Brávek – Kameš (70. Chlád), Fikar, Málek, Tran (50. Krupička), Kubíček, Beránek, Skryja, Bláha, Štěpán, Dalík.