Celé trio ze špičky tabulky získalo po bodu

Pelhřimovsko – Na špici tabulky III. třídy fotbalistů se situace moc neprojasnila. První tři týmy totiž získaly shodně po bodu. Vedoucí Speřice B doma remizovaly s rezervou Nového Rychnova, céčko Humpolce zachraňovalo remízu v duelu se Žirovem v samém závěru.

16.4.2018

Ilustrační snímek.Foto: Šárka Michalová

HOŘEPNÍK – ŽELIV 1:2
V bojovném zápase hosté v prvním poločase vytěžili z minima maximum a ujali se dvoubrankového vedení. Deset minut před přestávkou snížil J. Jelínek a odstartoval marné snažení Hořepníku o vyrovnání. To vyvrcholilo nastřelením tyčky pět minut před koncem zápasu.

Góly: 35. J. Jelínek – 10. Kopecký, 27. Anýž. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Hořepník: Kadlec – Filip, Cukr, Zíka, M. Jelínek, Petrů, T. Jelínek, Buchta, J. Jelínek, Havlín (46. Zelenka), R. Filip. Želiv: Sedlák – Kratochvíl, Novák (78. Stiburek), Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, Peknik, Malovec (88. Vácha), Němec, Anýž.

SPEŘICE B – N. RYCHNOV B 2:2
V utkání o první příčku začali lépe hosté a už v první minutě se prosadil T. Faltýnek. Domácí odpověděli přesnou střelou Švece. Speřice se ale dál utápěly v nepřesnostech. Hosté byli nebezpečnější a vedení jim vrátil po rohu Florian. Po přestávce si domácí vytvořili tlak a po několika šancích v samém závěru srovnal po centru Vlčka M. Sadský.

Góly: 9. Švec, 90. Sadský – 1. T. Faltýnek, 30. Florian. Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (90. T. Faltýnek). Diváci: 70. Poločas: 1:2. Speřice B: Duben – D. Moravec, L. Svoboda, Šimůnek (67. Linhart), Čermák, F. Krejčí (46. T. Krejčí), J. Svoboda (61. Vlček), Jiří Holenda st., J. Moravec (46. Sadský), Švec, Huňáček. Nový Rychnov B: Císař – Slavík (21. V. Mareš), M. Loskot (89. J. Blažek), Klouda, Nečada (46. Březina), M. Faltýnek, Brtnický (81. Šíma), T. Faltýnek, Nevěčný, Florian, Nguyen (63. T. Blažek).

HUMPOLEC C – ŽIROV 2:2
Domácí se dlouho herně střelecky hledali, hosté ještě čtvrt hodiny před koncem vedli zásluhou Náměstka a Adama o dva góly. Pak se ale céčko Humpolce probralo a zásluhou Duby a R. Němce získalo alespoň bod.

Góly: 73. Duba, 90. Němec – 20. Náměstek, 70. Adam. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Humpolec C: K. Horký – Homola (56. Jaroš), Němec, Klofáč, Onderka, A. Horký (70. Hendrych), Marousek, Pokorný, Havel, Duba, P. Žáček. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Adam, Náměstek, Cvrček, Nebesař, Morava, Horák (81. Bína), Dědic (46. P. Jonáš), Brothánek, Šmíd.

ČERNOVICE B – HORNÍ VES 0:0
Ve vyrovnaném utkání si sice šance vytvořily obě strany, ale střelcům se nedařilo. Výkon domácí obrany navíc podpořil skvělý brankář Pistulka.

Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Černovice B: Pistulka – Stark (70. Pěnka), Filípek, Vondráček, Bohuslavický, Milan Mazanec, Tíkal, Kos (60. Hůlka), Růžička, L. Pěnka, Kubů (38. Martin Mazanec). Horní Ves: Smrčka – Červený (45. Chrenovský), Průcha, Kantor, Glejtek, Skokan, Pinkas, Kubů, Brada, Fanta, Ištok (81. Novotný).

VELKÁ CHYŠKA – BOŽEJOV 3:4
První poločas domácím vyšel, byli lepším týmem a vytvořili si dvoubrankový náskok. Po přestávce se hosté zlepšili, slepenými góly srovnali krok a o jejich vítězství rozhodl Jaroslav Kumžák.

Góly: 14. Havlíček, 30. a 45. Přitasil – 34. a 68. Jaroslav Kumžák, 55. Menhard, 56. Josef Kumžák. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 4:1. Diváci: 40. Poločas: 3:1. Velká Chyška: Štamberk – Michal Mička (74. Martin Přitasil), Malina, Martin Mička, Zenáhlík, Lhota, Havlíček (64. Zuzánek), Holeček, Joneš, Miroslav Přitasil, Zelenka. Božejov: Křížek – Josef Kumžák (76. Doskočil), Koubek, Menhard (71. Havlík), Vacek, Carva, Smrčka (46. Fučík), Jaroslav Kumžák, Gebarovský, Kocián (87. Matouš), Smítka (67. Palán).

PETROVICE – SENOŽATY 0:2
Ve vyrovnaném utkání zvítězilo hostující mužstvo zaslouženě. Lépe naložilo se svými střeleckými příležitostmi, naopak domácí nastřelili jen tyč a břevno.

Góly: 39. Večeřa, 47. Vlk. Rozhodčí: Sedlák. Diváci: 43. Poločas: 0:1. Petrovice: Kytka – Dus, Zach, Kameš, Krčil, Kloc (46. Kalenda), Prokop (82. Nekola), Folejtar, Kubát (87. Krpálek), Prokůpek, Šimáček. Senožaty: L. Mareš – L. Vlk, Cibula, Vokřál, P. Vlk, Pilát, K. Mareš, J. Mareš, Mynařík (46. Pinkas), Večeřa (82. Ošťádal), Sýs.

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 15 000 Kč Číšníci a servírky Číšník/ servírka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Ivan bank-bedey -restaurace, U Popovic, č.p. 618, 393 01 Pelhřimov. Informace: Lyudmyla Bank-Bedey, +420 773 179 966. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 17 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!. Pracoviště: Alt - autogroup s.r.o., Hrdinova, č.p. 2043, 393 01 Pelhřimov. Informace: David Skořepa, +420 777 634 444. Výroba - Výroba Strojírenští technici 20 000 Kč Strojírenští technici Strojní technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: dokončené střední vzdělání s maturitou (obor strojírenství, doprava výhodou), dobré pracovní nasazení, odpovědnost, aktivní a tvůrčí přístup k práci., , Nabízíme: platové ohodnocení dle platových tabulek, garantovaný výplatní termín, nástup dle dohody, plat po zapracování 24.000 - 26.000 Kč., , Přihlášku s životopisem zašlete na výše uvedenou adresu, e-mailem nebo osobně p. Záběhlík, asistent ředitelky nebo telef. kontakty na tel.: 724782822 paní Mikolášková, tel.: 724782837 paní Hamrlová.. Pracoviště: Technické služby města pelhřimova, příspěvková organizace, Myslotínská, č.p. 1740, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jaroslav Záběhlík, +420 565 323 138. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 500 Kč Stánkoví prodavači potravin (kromě rychlého občerstvení) Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: pultový prodej našich voňavých potravin, vyrovnávání a vystavování zboží, udržování pořádku, čistotiy a atraktivity prodejny, kontakt se zákazníky, práce s podnikovým systémem - práce v jedné z nejmodernějších pekáren v ČR., , Požadavky: vztah k potravinám, pozitivní přístup k práci, vstřícnost, rychlost a pohotovost, vůle učit se novým věcem, zručnost, spolehlivost, praxe v oboru výhodou, znalost práce na PC, Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práce u silné rodinné firmy, podporu v odbornosti, možnost kariérního růstu, slušné a férové jednání, širokou škálu firemních benefitů, zaměstnanecký klub Moje Adélka., , NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM !. Pracoviště: Adélka a.s., U Pekárny, č.p. 849, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jan Heřmánek, +420 773 788 834.

Fotbalisté Kamenice měli v zápase se Štoky převahu v poli, ale střelecky selhali.

Nedali jsme šance, zlobil se po prohře trenér Cerhan

Florbalisté odpor Jaroměře zlomili až ve třetí třetině

-

N. Rychnov inkasovaná branka povzbudila

Nový Rychnov – S velkým přehledem si připsali další tři body do tabulky I. B třídy fotbalisté Nového Rychnova. Antonínův Důl porazili přesvědčivě 5:1. Komplikací nebyl ani inkasovaný gól na 0:1 ve 31. minutě.

-

Juniorka odevzdala body Leštině

Humpolec - Fotbalová juniorka Humpolce dalšího favorita nezaskočila. Leštině, která patří k elitě I. A třídy, v sobotu na svém hřišti podlehla 0:2.