Celé trio ze špičky tabulky získalo po bodu

Pelhřimovsko – Na špici tabulky III. třídy fotbalistů se situace moc neprojasnila. První tři týmy totiž získaly shodně po bodu. Vedoucí Speřice B doma remizovaly s rezervou Nového Rychnova, céčko Humpolce zachraňovalo remízu v duelu se Žirovem v samém závěru.

16.4.2018

Ilustrační snímek.Foto: Šárka Michalová

HOŘEPNÍK – ŽELIV 1:2
V bojovném zápase hosté v prvním poločase vytěžili z minima maximum a ujali se dvoubrankového vedení. Deset minut před přestávkou snížil J. Jelínek a odstartoval marné snažení Hořepníku o vyrovnání. To vyvrcholilo nastřelením tyčky pět minut před koncem zápasu.

Góly: 35. J. Jelínek – 10. Kopecký, 27. Anýž. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Hořepník: Kadlec – Filip, Cukr, Zíka, M. Jelínek, Petrů, T. Jelínek, Buchta, J. Jelínek, Havlín (46. Zelenka), R. Filip. Želiv: Sedlák – Kratochvíl, Novák (78. Stiburek), Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, Peknik, Malovec (88. Vácha), Němec, Anýž.

SPEŘICE B – N. RYCHNOV B 2:2
V utkání o první příčku začali lépe hosté a už v první minutě se prosadil T. Faltýnek. Domácí odpověděli přesnou střelou Švece. Speřice se ale dál utápěly v nepřesnostech. Hosté byli nebezpečnější a vedení jim vrátil po rohu Florian. Po přestávce si domácí vytvořili tlak a po několika šancích v samém závěru srovnal po centru Vlčka M. Sadský.

Góly: 9. Švec, 90. Sadský – 1. T. Faltýnek, 30. Florian. Rozhodčí: Babák. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (90. T. Faltýnek). Diváci: 70. Poločas: 1:2. Speřice B: Duben – D. Moravec, L. Svoboda, Šimůnek (67. Linhart), Čermák, F. Krejčí (46. T. Krejčí), J. Svoboda (61. Vlček), Jiří Holenda st., J. Moravec (46. Sadský), Švec, Huňáček. Nový Rychnov B: Císař – Slavík (21. V. Mareš), M. Loskot (89. J. Blažek), Klouda, Nečada (46. Březina), M. Faltýnek, Brtnický (81. Šíma), T. Faltýnek, Nevěčný, Florian, Nguyen (63. T. Blažek).

HUMPOLEC C – ŽIROV 2:2
Domácí se dlouho herně střelecky hledali, hosté ještě čtvrt hodiny před koncem vedli zásluhou Náměstka a Adama o dva góly. Pak se ale céčko Humpolce probralo a zásluhou Duby a R. Němce získalo alespoň bod.

Góly: 73. Duba, 90. Němec – 20. Náměstek, 70. Adam. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Humpolec C: K. Horký – Homola (56. Jaroš), Němec, Klofáč, Onderka, A. Horký (70. Hendrych), Marousek, Pokorný, Havel, Duba, P. Žáček. Žirov: J. Jonáš – Haruda, Adam, Náměstek, Cvrček, Nebesař, Morava, Horák (81. Bína), Dědic (46. P. Jonáš), Brothánek, Šmíd.

ČERNOVICE B – HORNÍ VES 0:0
Ve vyrovnaném utkání si sice šance vytvořily obě strany, ale střelcům se nedařilo. Výkon domácí obrany navíc podpořil skvělý brankář Pistulka.

Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Černovice B: Pistulka – Stark (70. Pěnka), Filípek, Vondráček, Bohuslavický, Milan Mazanec, Tíkal, Kos (60. Hůlka), Růžička, L. Pěnka, Kubů (38. Martin Mazanec). Horní Ves: Smrčka – Červený (45. Chrenovský), Průcha, Kantor, Glejtek, Skokan, Pinkas, Kubů, Brada, Fanta, Ištok (81. Novotný).

VELKÁ CHYŠKA – BOŽEJOV 3:4
První poločas domácím vyšel, byli lepším týmem a vytvořili si dvoubrankový náskok. Po přestávce se hosté zlepšili, slepenými góly srovnali krok a o jejich vítězství rozhodl Jaroslav Kumžák.

Góly: 14. Havlíček, 30. a 45. Přitasil – 34. a 68. Jaroslav Kumžák, 55. Menhard, 56. Josef Kumžák. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 4:1. Diváci: 40. Poločas: 3:1. Velká Chyška: Štamberk – Michal Mička (74. Martin Přitasil), Malina, Martin Mička, Zenáhlík, Lhota, Havlíček (64. Zuzánek), Holeček, Joneš, Miroslav Přitasil, Zelenka. Božejov: Křížek – Josef Kumžák (76. Doskočil), Koubek, Menhard (71. Havlík), Vacek, Carva, Smrčka (46. Fučík), Jaroslav Kumžák, Gebarovský, Kocián (87. Matouš), Smítka (67. Palán).

PETROVICE – SENOŽATY 0:2
Ve vyrovnaném utkání zvítězilo hostující mužstvo zaslouženě. Lépe naložilo se svými střeleckými příležitostmi, naopak domácí nastřelili jen tyč a břevno.

Góly: 39. Večeřa, 47. Vlk. Rozhodčí: Sedlák. Diváci: 43. Poločas: 0:1. Petrovice: Kytka – Dus, Zach, Kameš, Krčil, Kloc (46. Kalenda), Prokop (82. Nekola), Folejtar, Kubát (87. Krpálek), Prokůpek, Šimáček. Senožaty: L. Mareš – L. Vlk, Cibula, Vokřál, P. Vlk, Pilát, K. Mareš, J. Mareš, Mynařík (46. Pinkas), Večeřa (82. Ošťádal), Sýs.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidič MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Adresa pracoviště pro osobní kontakt v pracovních dnech 8:00 - 16:00 hod.:, BEDO CZ s.r.o., Matějkova 2178, 393 01 Pelhřimov. Pracoviště: Bedo cz s.r.o. - pracoviště, Matějkova, č.p. 2178, 393 01 Pelhřimov. Informace: Petr Bednář, +420 602 105 946.

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 300 Kč

Pomocní pracovníci ve výrobě Operátor ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13300 kč, mzda max. 13700 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: NUTNÝ TELEFONICKÝ NEBO E-MAIL KONTAKT PŘEDEM po - pá 9:00 - 16:00! Poté možnost osobního setkání.. Pracoviště: Nikol partner s.r.o. - pracoviště žirovnice, Tyršova, č.p. 707, 394 68 Žirovnice. Informace: Mykhailo Dumnych, +420 775 493 329.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič mezinárodní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: Kvalifikační předpoklady:, o ŘP sk. C+E - výhodou, případně zajistíme a uhradíme, o Profesní průkaz, o Digitální kartu, o Zdravotní způsobilost k řízení, o Trestní bezúhonnost, , Nabízíme:, o Garantovaný výplatní termín 14. den v měsíci, o Firemní benefity: zdarma doprava autobusy společnosti pro Vás i celou rodinu, mobilní volání v rámci zvolených 6 čísel zdarma, firemní pojištění odpovednosti za škodu, stabilizační půjčku a další., o Moderní vozový park Mercedes-Benz, , Telefonický kontakt možný v pracovní dny v době od 8:00 - 12:00 hod.. Pracoviště: Icom transport a.s. - divize humpolec, Okružní, č.p. 612, 396 01 Humpolec. Informace: Petr Král, +420 606 773 222.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 600 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12600 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: . Pracoviště: Wqf s.r.o., 396 01 Humpolec. Informace: Yuriy Perets, +420 776 106 946.

To je celý Kohák. Sebral pohár a označil se za atomovou bombu

Chrlil ze sebe vtípky na adresu ostatních, ale i na sebe – tohle prostě bavič Jakub Kohák umí. Také proto si ho vedení Středočeského krajského fotbalového svazu hýčká a zve ho na každou větší akci. Naposledy ve čtvrtek, s úsměvnou nabubřelostí, převzal Kohák pohár pro vítěze krajského přeboru – FK Posázavan Poříčí nad Sázavou.

včera 16:36

Kariéra se chýlí ke konci. Koubský pracuje na stavbě jako dělník

Domů do Česka se dostane párkrát za rok. Když chce navštívit rodiče nebo děti, musí požádat šéfa o dovolenou. Přesto si bývalý obránce Zlína Jiří Koubský nestěžuje. Na život ve Švýcarsku, kde s přestávkami působí už třináct let, si pětatřicetiletý fotbalista zvykl a návrat na Moravu zatím odkládá.

ZAJÍMAVOSTI Z FOTBALU
včera 16:32

Cíl Viktorie? Obhájit titul a neztratit se v Lize mistrů

Když hrajete pravidelně evropské poháry, ve sbírce máte máte pět domácích titulů a navíc jste úřadující šampioni, tak i pro novu sezonu musíte mít ty nejvyšší cíle.

včera 14:29

Brankář Vaclík po přestupu do Sevilly: Škoda, že s Ronaldem jsme se minuli

/ROZHOVOR/ Loni se brankář Tomáš Vaclík přestupu do Benfiky Lisabon nedočkal, letos mu však přesun na Pyrenejský poloostrov vyšel. Zamířil do španělské Sevilly.

Juniorka? Mehanović normálně trénuje s týmem, říká Grygera

Dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáři. Tolik fotbalistů momentálně čítá kádr Fastavu. Ševci po loňském průvanu letos v létě spíše konsolidovali kabinu.