HUMPOLEC B – KOSTELEC 1:2

Utkání přineslo fotbal jen průměrné úrovně. Domácí byli dvacet minut lepším týmem a A. Beránek či Skořepa je mohli dostat do vedení. Nestalo se však a ze hry juniorky se postupně začal vytrácet pohyb i kombinační myšlenka. V 56. minutě se tak dostali ke slovu hosté. Diskutabilní faul Kopice posoudil rozhodčí jako penaltový a Bartejs nabídnutou šancí nepohrdl. Po trestném kopu Paťhy sice v 64. minutě Pecha hlavou vyrovnal, ovšem z trávníku odcházeli mnohem spokojenější hosté. Po chybném vyběhnutí brankáře P. Beránka dorazil míč do sítě Procházka a rozhodl o vítězství Kostelce.

Góly: 64. Pecha – 56. (PK) Bartejs, 76. Procházka. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: P. Beránek – Tesař, Kopic, Pecha, Skořepa (58. Časar), Machyán, Bláha, Paťha, Jirák, A. Beránek (74. Smereka), Štěpán. (va)

PELHŘIMOV B – LÍPA 3:0

Pelhřimov potvrdil pozici lídra tabulky, přičemž Lípa mu cestu za výhrou do značné míry usnadnila. Domácí sice měli už v prvním poločase převahu, ale ve 43. minutě hrubě fauloval protihráče Bouda a červenou kartou udělal zápas jednoznačný. Po přestávce se už hrálo na jednu branku. V 55. minutě byl na konci perfektní kombinace Talich, vítězství Pelhřimova podtrhli Rumanovský a střídající L. Novák.

Góly: 55. Talich, 66. Rumanovský, 80. L. Novák. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 2:0. ČK: 0:1 (42. Bouda). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hrnčíř, R. Hejda (66. L. Novák), Heřmánek, Zahradník, A. Hejda (56. Hovorka), Kmoch, Zabloudil, Talich (80. Pavouk), Rumanovský, Čmucha. (jn)

CHOTĚBOŘ B – ČEJOV 10:0

Hostující tým z Čejova přijel na zápas pouze v devíti, kteří sice statečně bojovali, přesto bylo jenom otázkou času, kolik gólů inkasují. Po dvaceti minutách Chotěboř vedla již vedla 4:0. Na čejovskou branku se valil jeden útok za druhým, Bílek a Šimončák dosáhli hattricku.

Góly: 12., 17. a 18. Bílek, 23., 69. a 82. Šimončák, 44., 56. Nepokoj, 4. Vajrych, 52. Doležal. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: 0:3. Diváci: 60. Poločas: 6:0. Čejov: Moravec – Šlechta, Štěpán, J. Svoboda, L. Svoboda, Guzik, Doležal, B. Svoboda, Příhoda. (ham)

BUDÍKOV – POČÁTKY 8:0

V derby byli domácí jasně lepším mužstvem, přehrávali Počátky rychlostí a přesnou kombinací. Do poločasu skoroval Budíkov třikrát, což rozhodlo o majiteli bodů. Ve druhém poločase Rovnost ve své střelecké aktivitě nepolevila a další branky následovaly. Hosté ani moc nevzdorovali. Kuriozitou zápasu jsou čtyři branky M. Vodrážky z pokutových kopů.

Góly: 22., 28., 56. a 62. (všechny z PK) M. Vodrážka, 4. a 58. V. Vodrážka, 52. Kavka, 72. Onderka. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (69. P. Soukup). Diváci: 60. Poločas: 3:0. Budíkov: M. Bláha – Vostřejž (64. Bleha), T. Bláha, (74. Novák), Zet, M. Vodrážka, Prokop, Wallisch, Žáček, Marousek, V. Vodrážka (58. Onderka), Kavka. Počátky: Matula – O. Plášil, P. Soukup, Kmoch, Smrčka, Kopečný, D. Dedera, Král, T. Dedera, Smejkal, Šatara (35. Houdek).   (mso)

ČERNOVICE – H. BOROVÁ 1:1

Zprvu byli lepším mužstvem hosté, domácí podržel dobře chytající Janák, který kapituloval pouze při střele Veselého po předchozím závaru před brankou. Druhý poločas se odehrál v mírné režii domácích, kteří si ale nevytvořili vyložené brankové příležitosti. Vyrovnání předcházela standardní situace zahrávaná Ševčíkem, ze které se prosadil Pěnka hlavičkou na vzdálenější tyč. Závěr už se hrál oboustranně opatrně, soupeřům se zdál nerozhodný výsledek cenný.

Góly: 73. Pěnka – 40. Veselý. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Černovice: Janák – Bíro (46. Kohout), Bohuslavický, Pěnka, Paclík, Maštalíř, Hlásek, Ševčík, Hadrava, Tille, Novák (46. Scheufler). (aln)