Ti podruhé za sebou získali plný počet bodů, když se jim doma podařilo porazit třetí tým tabulky Pacov B.  S pětibodovým náskokem na špici zůstal po vítězství nad Maratonem Budíkov.

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 4:0

Utkání se hrálo za převahy domácích, kteří svou převahu vyjádřili i brankami. Ve zbytečně tvrdém utkání doplatil na fauly vyloučením Popovič. Mimo to ještě Obrataň kopala dvě penalty, které proměnili Vlach a Holub.

Góly: 4. Vlach (PK), 40. Melichar, 65. a 84. Holub (první PK). Rozhodčí: Fousek. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (64. Popovič). Diváci: 60. Poločas: 2:0. Obrataň: Vilímek – Menšík, Melichar, Kalina, Čekal, Šimek, Hovorka, Kudrnáč (60. Buchar), Tábora, Vlach, Holub. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Káva, Pavelka (46. Vávra), Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Gaupmann, Kubánek.⋌ (fh)

ÚSTRAŠÍN – PLAČKOV 3:5

V utkání bohatém na branky měli navrch hosté. Domácí dokázali z hlediska výsledku držet krok v prvním poločase, po přestávce čtyři branky hostů definitivně rozhodly.

Góly: 45. a 88. Pech, 57. Kubík – 44. a 59. Štěpán, 55. a 61. Kalivoda, 82. Eremka. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. ČK: 1:0 (70. Nápravník). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Ústrašín: R. Hájek – Rod, Maška (5. Hruška, 80. Doskočil), Machač, Nápravník, Gebarovský, Mazanec, Jírů (70. O. Hájek), Zeman (50. Dedera), Kubík, Pech. Plačkov: Kořenář – Němec, Tesař, Mottl, Kubů, Hájek, Keller, Palán, Štěpán, Kalivoda, Guzik (46. Eremka). ⋌(mar)

BOŽEJOV – KAMENICE B 3:3

Božejov už ve 20. minutě vedl po brankách Jaroslava a Josefa Kumžákových 2:0. Ovšem rychlé vedení mu ublížilo. Domácí přestali hrát a iniciativu tak převzal soupeř. Po změně stran se obraz hry nezměnil. Aktivní Kamenice během dvaceti minut otočila vývoj utkání na 2:3. Alespoň bod domácím zachránil druhou brankou Jaroslav Kumžák.

Góly: 6. a 80. Jaroslav Kumžák, 19. Josef Kumžák – 53. a 59. Zdeněk, 76. Růžička. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák, Josef Kumžák, Carva (67. Pejcl), Vacek, Kubů, Jaroslav Kumžák, Kopejtko, Kocián, Pakosta (67. Kněžínek). Kamenice B: Šebesta – T. Kupka, D. Růžička (30. Pfaur), A. Schober, Šuranský, Macháček, Spěváček, V. Kupka (86. Tuček), D. Schober (46. J. Růžička), Filípek, Zdeněk. ⋌(kmž)

ŽIROVNICE B – PACOV B 3:2

První poločas nabídl vyrovnaný boj, i když více šancí měla Žirovnice. Ta však musela dotahovat manko, když už v 8. minutě otevřel skóre Miskai. Vyrovnání zařídil Severa. Po přestávce už měli domácí převahu, slepenými góly ji využili Musil s Pokorným. Pacov se dostal ke slovu až v závěru, kdy snížil Jan Přibyl.

Góly: 29. Severa, 63. Musil, 65. Pokorný – 8. Miskai, 90. Jan Přibyl. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. Žirovnice B: Kolář – Metlička, Jurík, J. Kořínek, Ištok, M. Kořínek (67. Tomšů), Mach (46. Pokorný), J. Doležal, Hadrava (68. Cajz), O. Doležal st., Severa (46. Musil).  Pacov B: Pistulka – Starka, Dvořák, Miskai (59. Ježek), Podolský, Jaroslav Přibyl, Štarman, Kuran, Rybčák (67. Jan Přibyl), Zamrzla, Vlach (64. Kouba).⋌ (bň)

V. CHYŠKA – ČEJOV 1:1

V první pětačtyřicetiminutovce byli lepším týmem domácí, ale své šance nedokázali proměnit. Ve druhé půli se zvedli hosté, tahali za delší konec provazu a šli do vedení. Z brejku se trefil Kratochvíl. Remízu zařídil dvě minuty před koncem utkání Bartoška, který vymetl pavučiny z šibenice.

Góly: 88. Bartoška – 67. Kratochvíl. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. V. Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský (54. Drs), Pošusta, Bezemek, Mařinec, Havlíček (84. Bartoška), Holejšovský, Zenáhlík, Krejča (72. Mládek), Pučálek. Čejov: Novák – T. Svoboda, Semrád, Tománek (78. Křípal), J. Svoboda, Beneš, Neuber, Nápravník, Kratochvíl, Doležal, Čeleda.⋌ (sj)

ŽIROV – POČÁTKY 4:1

První poločas byl vyrovnaný nejen po herní stránce ale i výsledkem, protože se za domácí trefil Nebesař a hosté vyrovnali zásluhou Kopečného. Po změně stran dominovali Žirovští, dvěma trefami rozhodl nejlepší hráč zápasu Hamalčík.

Góly: 24. Nebesař, 80. a 90. Hamalčík, 82. Bělík – 21. Kopečný. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Cvrček (67. Horký), Hána, Nebesař, Bratrů, L. Jonáš, P. Marek, Šanda, Hamalčík, Křivan. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara, Háva (58. M. Šatara), Pavlíček, Kopečný, Blažek, Vlček, Brýna, Marek, Valeš (87. Vojta). ⋌(dol)

MARATON – BUDÍKOV 0:2

V pohledném utkání byli domácí lepší v poli, Budíkov exceloval v koncovce. Hosté proměnili doslova všechny šance, které měli. Už v 8. minutě je do vedení poslal L. Kavka a výhru pojistil v 51. minutě Smereka.

Góly: 8. L. Kavka, 51. Smereka. Rozhodčí: Burza. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Maraton: Vaverka – Podhráský (46. T. Vacek), K. Musil (60. Bednařík), Kocián, Beneš, M. Vaněk, Šmíd, L. Máca, T. Vaněk, Prchal (46. L. Vacek), Pavouk. Budíkov: Páša – Čekan, Zet, Wallisch, T. Bláha, Zour (50. Bárta), Grant, J. Kavka, Prokop, Smereka, L. Kavka. ⋌(ne)

III. třída – 16. kolo: Čejov B – Vyskytná 6:1, Senožaty – Petrovice 9:0, Budíkov B – Lukavec 1:0, Černovice B – N. Cerekev 1:0, Hořepník – Želiv 4:0, H. Cerekev B – Mnich 2:0.

IV. třída – 12. kolo: N. Rychnov B – Častrov 2:0, Plačkov B  – Obrataň B 1:1, Jiřice B – H. Ves 3:4, Třešť C – Košetice B 4:0, Hněvkovice – Žirov B 1:3.