SENOŽATY – ČEJOV 1:3
V zajímavém zápase se hrálo dlouho bez branek. Až těsně před poločasem dostal domácí do vedení Čežík. Hosté hned po návratu z kabin srovnali z penalty a gól Kratochvíla byl pro ně budíčkem. Obrat v zápase pak zrealizovali Beneš a T. Pech.
Góly: 45. Čežík – 48. L. Kratochvíl (PK), 65. Beneš, 80. T. Pech. Rozhodčí: Větrovský. ŽK: 2:3. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, V. Hazmuka, Burda, Čežík (75. Koželuh), J. Hazmuka, J. Mareš (81. Pilát), J. Vlk, M. Večeřa, Sýs. Čejov: Vacata – Beneš, Semrád, Svoboda, Tománek, Nápravník, Marek, P. Pech (85. Hložek), T. Pech, L. Kratochvíl, Moravec (90. O. Doležal).

BUDÍKOV B – N. RYCHNOV B 2:3
Hosté hodinu čekali na gól, ale pak zásluhou Fíly a Slance otočili skóre. Kovář vrátil vyrovnáním na 2:2 Budíkov zpět do hry o všechny body, ale poslední slovo měl Slanec, který svou druhou trefou rozhodl o výhře hostů.
Góly: 39. Novák, 72. Kovář – 57. Fíla, 64. a 83. Slanec. Rozhodčí: Obranec. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Budíkov B: M. Havel – Koubek, J. Prokop, Bárta, Haman, Novák, Šeda (46. Bleha), Soukup, Kovář, Šárovec, Novák. Nový Rychnov B: Faltýnek – Barták, Koubek, Slavík, O. Loskot, Nguyen, Březina, Fíla, Karpíšek, M. Loskot, Pavelka (46. Slanec).

VYSKYTNÁ – ČERNOVICE B 2:3
V prvním poločase padaly góly ze standardních situací, Vyskytná dvakrát získala vedení. Po přestávce se hostujícímu Krejčímu povedlo se štěstím vyrovnat a závěr už se hrál z obou stran vabank. O vítězství Černovic rozhodl šest minut před koncem Jůn.
Góly: 23. Krejčí, 39. Fíla – 35. Novák, 70. Krejčí, 84. Jůn. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Vyskytná: Sekal – Roubíček (72. Bína), Fíla, Vondrák, Budík, Bezděkovský, Šustr, Valenta, Krejčí, Souček (78. Přibyl), Štěpán. Černovice B: Pekař – Jonák, Krejčí, Paďourek, Jůn, Filípek, Hlásek, Hůlka, Řezáč, Vlach, Novák.

PETROVICE – MNICH 3:0
Hosté hráli útočný ale tvrdý fotbal. Především v úvodu prvního poločasu domácí přehrávali, ale končili na dobře připravené obraně. Petrovičtí odpor houževnatého soupeře zlomili až dvěma góly v poslední čtvrthodině.
Góly: 8. Kubát, 78. Kameš, 80. Krpálek. Rozhodčí: Hána. ŽK: 1:3. Diváci: 41. Poločas: 1:0. Petrovice: Kytka – Dus, Kočička, Folejtar (75. V. Krpálek), Kameš, F. Krpálek, Peterka, Zach, Kubát, Kloc (84. Příhonský), Klofáč. Mnich: Šimeček – Cabaj (70. David), Procházka, Fryc, Hrdlička, Vaněk, Dufek (67. Jan Dvořáček ml.), Jan Dvořáček st. (55. Hron), Voda, Chaloupek, Most.

ŽELIV – LUKAVEC 4:1
Želiv dokráčel k vítězství vcelku suverénně. Už v poločase domácí vedli po trefách Dolejše a dvou Němce o tři branky, druhý poločas se pouze dohrával.
Góly: 7. Dolejš, 21. a 40. Němec, 89. Bejda – 77. Zamrzla. Rozhodčí: Poul. ŽK: 6:2. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Želiv: Sedlák – Dolejš, Novák, Hora, Špinar, Humeš, Kopecký, L. Radil (72. Peknik), Stibůrek, J. Radil (85. Bejda), Němec (64. Bloudek). Lukavec: Krill – Kuneš, Zamrzla, Mařinec, Zadražil (61. Hurda), Pešek, Merenus, Prokop, Zeman, Bukarenko, Wenemoser (85. Kalina).

V. CHYŠKA – JIŘICE B 2:1
Hosté šli rychle do vedení, za Velkou Chyšku srovnal krok hlavičkující Mládek. Pak sehrály zásadní roli ve vyrovnaném duelu penalty. Hosté ji neproměnili, Zenáhlík ve 40. minutě byl při exekuci úspěšný a zajistil domácím tři body.
Góly: 26. Mládek, 40. Zenáhlík (PK) – 3. Pavel Příhoda. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 6:3. Diváci: 30. Poločas: 2:1. Velká Chyška: Štamberk – M. Křížek, Malina, Štarman, Mička, Rathouský (55. Sajka), Krch, Mládek (52. Střádal), Zenáhlík (84. Houdek), Zelenka (71. Bartoška), Havlíček. Jiřice B: Zabloudil – Maděra, Trnka, Langr, Krejčí (75. Vítek), Nesporý, Babinec, Petřík, Novák, Hrůza, Pavel Příhoda.