Z týmů z Pelhřimovska ve fotbalové I. A třídě nebodoval žádný. Neúspěch zvýrazňuje i fakt, že se tak stalo bez jediné branky vzdoru.

I. A třída, skupina A
HUMPOLEC B – SVĚTLÁ 0:1
Ve vyrovnaném prvním poločase mohly jít do vedení obě strany. Světlá se prosazovala kombinační hrou, pohybliví domácí jí zdatně sekundovali. Šancí rozhodně neměli méně než soupeř, po gólech volaly hlavně příležitosti Nováka a Smereky. Po obrátce se hra zrychla, mírnou převahu měla Světlá. Vzhledem k tomu, že se jí nedařilo proměňovat šance, vypadalo to na bezbrankovou remízu. O všem rozhodla 84. minuta. To hosté rozehráli trestný kop, míč se ze skrumáže odrazil k Rezkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
Gól: 84. Rezek. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: Brávek – Krejčí, Metál, Nermut, Jirák, Brdečka (13. Hájek), Beránek, Skryja, Málek, Novák, Smereka (65. Dalík).

HABRY – PELHŘIMOV B 4:0
V prvním poločase byli hosté lepším týmem, ale hrálo jen s minimem rušných momentů před brankami. První vážnější šanci si Habry vytvořily až devět minut před poločasem, když se přes dva hráče uvolnil Kudláček, jeho střelu hostující gólman vyrazil a Vlček neměl s dorážkou problémy. Po přestávce už se hrálo v režii domácích. V 50. minutě našel Kudláček zpětnou přihrávkou J. Bártíka, který zvýšil vedení Habrů. Po přihrávce střídajícího Tomy upravil už na 3:0 Kudláček. Hosté to nesli jen těžko a zřetelně přitvrdili. Červenými kartami to odnesli Zabloudil a Máca. Trest zařídil opět Kudláček, který ke gólové střele vyzval Michala.
Góly: 36. Vlček, 50. J. Bártík, 60. Kudláček, 77. Michal. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 4:4. ČK. 0:2 (66. Zabloudil, 79. Máca). Diváci: 50. poločas: 1:0. Pelhřimov B: Dvořák – Hejda, Kubík, Blažek, Zabloudil, Šereda (58. Čmucha), Hovorka, Máca, Starý, Hrnčíř, Vlach.

LEDEČ – SPEŘICE 1:0
Poprvé se v utkání osmělil papírový favorit ze Speřic. Volej z kopačky Štěpána však minul branku. Vzápětí se zastřeloval i domácí Příhoda, míč našel náručí Brzoně. V 10. minutě mohlo být pro Ledeč zle, střelu Nenadála vyrazil Vavřička na roh. V 17. minutě se domácí dožadovali penalty, ale píšťalka rozhodčího mlčela. Ledeč si tak musela počkat do 32. minuty, kdy se s pomocí hostujícího brankáře prosadil Slavětínský. Po změně stran už branka nepadla, i když se hosté snažili o vyrovnání. Domácí však byli v obraně pozorní.
Gól: 32. Slavětínský. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda (53. Sávi), Němec, Pohan, Štěpánek, Alenka, Nenadál, Štěpán, Huňáček, Holoubek.