KOŠETICE – HUMPOLEC B 0:1
Do zápasu lépe vstoupili hosté a vytvořili si během několika minut pár gólových příležitostí. Košetice postupem času hru vyrovnaly a rovněž oplatily i několika šancemi. Skóre se ale měnilo až ve 45. minutě, kdy hostující Prokop využil zaváhání domácí obrany a poslal hosty do vedení. Druhý poločas sice herně opanovali domácí, ale branky nedali, museli tedy před soupeřem z Humpolce sklopit hlavu.

Góly: 44. J. Prokop. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 5:4. ČK: 1:1 (89. Kubů – 89. Fikar). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Košetice: Jíša – Dvořák, Nováček (5. Paťha), T. Vejsada, Fenár, Kwadwo, Bejček, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vlk. Humpolec B: Novák – Fikar, Metál (54. Žatečka), Beránek, Skryja, Bláha, Paťha, Kříženecký, Doležal, Šilpoch, Prokop. ⋌(vjs)

BUDÍKOV – ČERNOVICE 3:2
Důležitý zápas začali domácí dobře a už v 5. minutě šli do vedení, když se po rohu prosadil hlavičkující Páša. Budíkov měl i další šance, v největší z nich L. Kavka zblízka netrefil branku. Hosté se snažili hrát fotbal, ale do větší šance se nedostali. Naopak ve 37. minutě Páša po brejku upravil na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, ale nejdříve skórovali domácí. Hraní rukou z penalty potrestal L. Kavka. Pak už se dočkaly i Černovice, po dlouhém nákopu hlavou snížil Novák a na 3:2 upravil Vlach. Budíkov se tak musel strachovat až do konce o vítězství, hosté byli vyrovnání blízko, pět minut před koncem nastřelili břevno.

Góly: 5. a 37. Páša, 57. L. Kavka (PK) – 65. Novák, 80. Vlach. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Budíkov: M. Bláha – Haman, Zet, Zour, Žáček, Prokop (82. Vodrážka), Páša (89. Novák), Čekan, Kovář (89. Wallisch), Grant, L. Kavka. Černovice: K. Vošahlík – Bíro, Krejčí, Kohout, Růžička, Míka, Maštalíř, Hadrava (72. Pěnka), Novák (82. Kubů), Vlach, Jůn.⋌ (mso)

ŠTOKY – H. CEREKEV 5:3
V první čtvrthodině se čekalo, s čím soupeři vyrukují. Potom se prosadil domácí Šprla, ale o pět minut později vyrovnal Suchý. Po této brance začali mít navrch domácí a svůj tlak vyjádřili i gólově, když utekli až na 4:1. Po přestávce Horní Cerekev zabrala a snížila na rozdíl jediného gólu. Z ojedinělého brejku dal výsledku konečnou podobu Žila.

Góly: 15. Šprla, 25. a 86. Žila, 30. a 40. Lóži – 20. a 47. Suchý, 80. J. Havel. Rozhodčí: J. Pojezný. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 4:1. H. Cerekev: Chadim – Šetek, Filsoch, Plachý, Petrák (69. Bartošek), Šimák, Kůta, J. Havel, Mezera, Serbus, Suchý. ⋌(ves)

JIŘICE – KOSTELEC 1:3
Hosté z Kostelce přijeli v dobrém rozpoložení a dvacet minut jim stačilo k zisku dvoubrankového náskoku. Nejprve se prosadil A. Procházka a druhý zásah přidal elitní střelec Gavaller. Po změně stran sice Rohovec snížil, ale hosté kontrolu nad vývojem zápasu neztratili. Plný bodový zisk jim pojistil dvacet minut před koncem svou druhou trefou Gavaller.

Góly: 58. Rohovec – 8. A. Procházka, 22. a 71. Gavaller. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Jiřice: Krupička – Čepl (67. Trnka), Novák, D. Vincenc. Jirků, Jiřík, Nesporý, Rohovec, Domin (83. Bezstarosta), M. Sadský, Petr Příhoda. ⋌(sad)