Na výsluní se po vítězství nad Žirovem znovu prodrala Červená Řečice, která zůstává jediným neporaženým týmem v soutěži. Úplně se přestalo dařit Maratonu. Minulý týden dostal od Obrataně sedm gólů, tentokrát inkasoval v Kamenici šestkrát.

PACOV B – POČÁTKY 6:3
Utkání plné branek se divákům muselo líbit. Nejprve domácí prohrávali 1:3, když se dvakrát trefil nejlepší hráč hostů Vlček. Po změně stran však Pacovští dokonali obrat. V 58. minutě vstřelil Praveček hlavou vítěznou branku a poté Starka a Kuran navýšili skóre.
Góly: 2. Vlach, 38. L. Rybčák, 41. Gavrecký, 58. Praveček, 79. Starka, 86. Kuran – 7. M. Šatara, 15. a 30. Vlček. Rozhodčí: Ságl. Diváci: 50. Poločas: 3:3. Pacov B: Vošahlík – Praveček, Malina (63. Tomovič), Pavelec, Štarman (69. Starka), L. Rybčák, J. Kuran, Gavrecký, J. Vlach, Pražák, Kerouš (33. M. Miskai). Počátky: Soukup – Zadák, Smejkal, Švarc, Pokorný, Neuber (70. Pavlíček), Novotný, Vlček, Blažek, M. Šatara, V. Šatara. ⋌(kzd)

PLAČKOV – BOŽEJOV 2:0
Plačkovští měli v utkání jasnou převahu a spousty šancí ke vstřelení branek. Nejprve se jim střelecky moc nedařilo, ale těsně před přestávkou to zlomil L. Ehrlich. Vítězství Plačkova pečetil po změně stran Hájek.
Góly: 45. L. Ehrlich, 56. Hájek. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Plačkov: Kořenář – Němec, M. Ehrlich, Tesař, Štěpán (78. Zemek), L. Ehrlich (78. Kotlík), Jančička, Hájek, Kalivoda, Eremka, Slavík. Božejov: Hák – Carva, Pejcl, Kocián, Pakosta, Vacek (89. Hašek), Kubů, Kumžák, Kopejtko, Fučík, Havlík (46. Matouš). ⋌(jnd)

OBRATAŇ – V. CHYŠKA 3:3
Hrálo se za velké převahy domácího týmu, který ovšem spoustu šancí promarnil. Hosté vytěžili z minima maximum a ještě v poslední minutě sahali po vítězství. Alespoň bod Obratani zachránil Čekal.
Góly: 37. Vlach (PK), 67. D. Kudrnáč, 90. P. Čekal – 29. Bezemek, 43. a 79. Pučálek. Rozhodčí: Machaš. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Obrataň: Kalina – M. Kudrnáč, Flígr (66. Tábora), Vlach, Čekal, Melichar, Šimek, D. Kudrnáč, Holub, Vysiblo. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek, Bezemek, Mařinec, Havlíček (34. Zelenka), Pošusta, Zenáhlík, Žilka, Pučálek. ⋌(hka)

ÚSTRAŠÍN – ŽIROVNICE B 4:3
V hodně bojovném utkání padaly branky po chybách obran. Domácí po poločase prohrávali, když se hosté prosadili dvakrát z trestných kopů. Po přestávce došlo k obratu a poslední slovo si vzal Kubiska, který tečovanou střelou z dálky rozhodl o vítězství Ústrašína.
Góly: 19. a 75. Kubiska, 55. Maška, 58. Štěpáník – 20. Omasta, 23. Makovička, 60. Hryzák. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. Ústrašín: Gonda – Gebarovský, Rod, Machač, Šnicer, Brtna (46. Jírů), Mucha, Štěpáník (88. Pech), Kubiska, Maška, Rozman. Žirovnice B: Kadlec – Jurík (58. Hryzák), P. Doležal, Omasta, Makovička, Metlička (58. Kanaloš), Kořínek (71. Ištok), Váňa, Ondřej Doležal st., J. Doležal (65. Mach), Ondřej Doležal ml. ⋌(mar)

ČEJOV – BUDÍKOV 3:3
V místním derby začal lépe Budíkov, ale spálil několik tutovek, než ho dostal L. Kavka do vedení. Z něj se favorit dlouho neradoval, vyrovnání obstaral lobem Hložek. Po přestávce dovršil L. Kavka hattrick a hosté směřovali k zisku všech bodů. Domácí ale v závěru přidali a po gólech Doležala a střídajícího R. Moravce vybojovali zaslouženou remízu.
Góly: 39. Hložek, 86. Doležal, 88. R. Moravec – 31., 48. a 54. L. Kavka (druhý PK). Rozhodčí: Chmel. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Čejov: Novák – Svoboda (75. Neubauer), I. Moravec, Doležal, Tománek, Beneš, Pech, Neuber, Čeleda (65. R. Moravec), Kratochvíl, Hložek. Budíkov: M. Bláha – Haman, Wallisch, Zet, J. Kavka, Prokop, Čekan, Smereka (75. F. Žáček), Marousek (78. Páša), T. Bláha, L. Kavka. ⋌(dlž)

Č. ŘEČICE – ŽIROV 2:1
V nervozním utkání hosté pomohli Tatranu do vedení, ve 25. minutě si vstřelil vlastní gól Křivan. Do přestávky sice vyrovnal Hána, ale po ní rozhodl hlavou Dýnek.
Góly: 25. vlastní, 65. Dýnek – 35. Hána. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Plášil, Pavelka (82. Hovorka), Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (69. Káva), Kubánek. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Cvrček, Nebesař (46. Horký), Křivan, Bratrů, L. Jonáš, Hotovec, Morava, Hána, Hamalčík.⋌ (šťs)

KAMENICE B – MARATON  6:2
Domácí měli po většinu utkání herně navrch, čtyřmi góly se v jejich dresu blýskl Filípek. Výsledek do jednoznačné podoby dotáhl dvěma brankami v poslední dvacetiminutovce Tesař.
Góly: 5., 12., 24. a 44. Filípek, 70. a 75. Tesař – 12. Pavouk, 27. Prchal. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 4:2. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – Šoltýs, Pfaur, A. Schober, Koukal, P. Zahradník (46. Hadač), V. Kupka, Zdeněk, Tesař, Růžička, Filípek. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Petr Čára, T. Vacek, Kratochvíl, Beneš, M. Vacek, Mareš, Musil, Bednařík (74. Vaněček), Pavouk, Prchal.⋌ (spv)