Budíkov totiž tento přídomek ztratil v Kamenici nad Lipou.

PACOV B – ŽIROV 3:2
Začátek utkání patřil domácím, ti však z několika šancí ani jednu neproměnili. Prosadili se až těsně před odchodem do kabin, kdy se po přihrávce Z. Rybčáka trefil Jan Vlach. Druhou branku domácích přidal dvě minuty po změně stran Dolejš, Žirov se však probral a podařilo se mu srovnat střelami Vacka a Nebesaře. Pacov ale o body nepřišel, o jeho vítězství rozhodl L. Rybčák.
Góly: 44. Jan Vlach, 47. Dolejš, 82. L. Rybčák – 61. Vacek, 72. Nebesař. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Pacov B: Čech – Praveček, T. Kuran, Dvořák, J. Kuran (78. M. Miskai), Z. Rybčák, Kerouš, Vlach (46. L. Rybčák), Podolský (74. Zeman), Gavrecký, Přibyl (46. Dolejš). Žirov: Novotný – Bělík, Cvrček, Nebesař, Hána, Bratrů, Jonáš, Marek, Morava, Vacek, Hamalčík. ⋌⋌(kz)

POČÁTKY – MARATON 0:3
Domácí nezačali špatně, ale už v 18. minutě jim srazil sebevědomí Prchal. Ten po hodině hry přidal druhou branku Maratonu a uhasil tak veškeré naděje Počátek na bodový zisk. V závěrečné čtvrthodině se ještě prosadil stoper Kocián a zpečetil vítězství hostů.
Góly: 18. a 60. Prchal, 78. Kocián. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Počátky: Soukup – Neuber, F. Novotný (72. M. Šatara), Zadák, M. Pavlíček, Švarc, Blažek, Vlček, Pokorný, V. Šatara, Valeš. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhráský, T. Vacek, Kocián, Beneš, Mareš, M. Vacek, Musil, Bednařík, Prchal, Vaněk.⋌ (krl)

KAMENICE N. L. B – BUDÍKOV 5:2
Hosté začali náporem, už ve 3. minutě vynikl Šebesta při tutovce Čekana, o chvíli později pálil vedle L. Kavka. Udeřilo na druhé straně, ve 20. minutě se ze skrumáže prosadil Pfaur. Budíkov sice zásluhou L. Kavky rychle odpověděl, ale do přestávky ještě dvakrát inkasoval. Navíc V. Kupka trefil břevno. Po změně stran už domácí vedení nepustili, Páša sice v 84. minutě dal hostům teoretickou naději na zvrat, ale hlavička D. Růžičky rozhodla definitivně.
Góly: 20. Pfaur, 37. Filípek, 44. Hadač, 74. a 87. D. Růžička – 23. L. Kavka, 84. Páša. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – J. Růžička (65. L. Hadač), Novák, Pfaur, Spěváček, T. Kupka, V. Kupka, Macháček, Zdeněk, Filípek (71. D. Růžička), D. Hadač (46. Dvořák). Budíkov: M. Bláha – Wallisch, Haman, Zet, J. Kavka, Prokop, Žáček, Čekan (78. Novák), Páša, T. Bláha, L. Kavka. ⋌(nov)

ÚSTRAŠÍN – OBRATAŇ 1:5
Výsledek tak úplně nevystihuje průběh utkání. Domácí měli velký problém s proměňováním šancí a Obrataň naopak trestala každou chybu nemilosrdným zakončením.
Góly: 88. Štěpáník – 28. Šimek, 32. Hovorka, 59. a 90. L. Vlach, 78. Tábora. Rozhodčí: M. Faltýnek. ŽK: 3:3. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Ústrašín: Prokýšek – Gebarovský, Rod, Machač, Štěpáník, Hruška (57. Smrčina), Pech (65. Doskočil), Jírů (46. Hájek), Mazanec, Rozman, Doskočil. Obrataň: Vilímek – Holub, Kalina, Tábora, D. Kudrnáč (67. Lhotský), Fical (76. Pařil), M. Kudrnáč, Šimek (62. Flígr), Vlach, Menšík, Hovorka. ⋌(mar)

PLAČKOV – V. CHYŠKA 2:1
Ve vyrovnaném zápase mohli jít domácí do vedení už ve 20. minutě, jenže pohrdli pokutovým kopem. Před přestávkou se ale prosadil Hájek a vedení mírného favorita pojistil po změně stran Eremka. Hosté se však nevzdali, Berka snížil a výsledek byl na vážkách až do konce.
Góly: 37. Hájek, 54. Eremka – 70. Berka. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Plačkov: Kořenář – Němec, Mottl, Tesař, Štěpán, Slavík, Jančička, Hájek, Kalivoda, Ehrlich, Eremka. Velká Chyška: Havlíček – Sojka, Rathouský, Mládek, Lakomý, Mařinec, Zelenka, Žilka, Zenáhlík, Holejšovský, Pučálek. Střídal Berka. ⋌(jnd)

Č. ŘEČICE – ŽIROVNICE B 4:0
V poli to bylo vyrovnané utkání, ale domácí si vytvořili více šancí a také byli efektivnější při jejich zakončování. Hostům se naopak střelecky vůbec nedařilo.
Góly: 1. a 87. Kubánek, 36. Nenadál, 44. Obranec. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Plášil (81. Gaupmann, 83. Vávra), Pavelka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec, Kubánek. Žirovnice B: Kadlec – Hryzák, Makovička, Ištok (45. Váňa), Jurík (64. Kolář), Svoboda, Weith, Omasta (70. Mach), Ondřej Doležal st., J. Doležal, Ondřej Doležal ml. ⋌(šťs)

ČEJOV – BOŽEJOV 3:0
Prvních patnáct minut z obou poločasů patřilo hostům, kteří byli ale v koncovce neproduktivní, jinak vládli na hřišti domácí. Ty dostal do vedení z brejku Pech, gólem do šatny Čejov uklidnil Hložek. Po přestávce už padl jen jeden gól. Vsítil ho po střele Mašky Tomáš Čeleda st. a pečetil jím vítězství domácích.
Góly: 19. Pech, 43. Hložek, 80. Tomáš Čeleda st. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Čejov: Kubát – Svoboda, R. Moravec (62. Tomáš Čeleda st.), I. Moravec, Tománek, Maška, Boček (17. Neubauer), Pech, Doležal, Kratochvíl (76. Neuberk), Hložek (79. Semrád). Božejov: Hartl – Smejkal (88. Carva), Maršák, Kocián, Kubů (76. Menhard), Jan Vacek ml., Jan Vacek st., Kumžák, Kopejtko, Pakosta (46. Fučík), Havlík. ⋌(dlž)