Ten v duelu bývalých účastníků I. B třídy doslova rozstřílel Pacov B. Překvapením osmého kola je vysoká výhra Obrataně v Pelhřimově nad Maratonem.

V. CHYŠKA – ÚSTRAŠÍN 7:2
Hosté dorazili na zápas jen v devíti a od toho se vše odvíjelo. Ústrašín si v úvodu vytvořil dvě šance, které neproměnil, ale pak už mu kvapem ubývaly síly. Rozhodnuto bylo už v poločase.
Góly: 9. a 65. Pučálek, 10. a 26. Bezemek, 34. Žilka, 49. Berka, 75. Zelenka – 60. Štěpáník, 77. Rozman. Rozhodčí: Doskočil. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 5:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský (46. Zelenka), Drs, Mařinec, Havlíček (62. Krch), Žilka, Bezemek, Lakomý (46. Berka), Pučálek. Ústrašín: L. Doskočil – Gebarovský, Rod, Mazanec, Pech, Štěpáník, D. Doskočil, Rozman, Hájek. ⋌(soj)

ŽIROVNICE B – PLAČKOV 2:3
Zápas nabídl dva rozdílné poločasy. V tom prvním hosté ovládali hru, vytvořili si spoustu šancí a zaslouženě získali tříbrankové vedení. Domácím pomohlo vystřídání tří hráčů a po přestávce byli lepším týmem, jenže Váňa už stačil jen zmírnit výši porážky.
Góly: 49. a 79. Váňa (druhý PK) – 6. Kubů, 16. Štěpán, 31. L. Ehrlich. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:6. ČK: 0:1 (71. Kubů). Diváci: 40. Poločas: 0:3. Žirovnice B: Kadlec – Mach, Hryzák, Kanaloš (46. M. Kořínek), Malý (46. Jurík), Váňa, J. Doležal, Kolář (46. P. Doležal), J. Kořínek, Ondřej Doležal st., Omasta. Plačkov: Kořenář – Mottl, Jančička, Tesař, Němec, Kubů, Hájek, Eremka, Štěpán, Guzik (66. Slavík), L. Ehrlich (89. Zemek). ⋌(bňt)

ŽIROV – ČEJOV 2:1
V prvním poločase byli lepší domácí, ale brankově se neprosadili. Po změně stran se role obrátily a na konci začaly padat i góly. V samém závěru se kopala penalta za zákrok na Bělíka, kterou Hamalčík proměnil a zajistil domácím plný bodový zisk.
Góly: 80. Novotný, 89. Hamalčík (PK) – 86. R. Moravec. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Žirov: J. Jonáš – Cvrček, Morava, Bratrů, Křivan (65. Novotný), L. Jonáš, Bělík, Nacházel (46. P. Jonáš), Hamalčík, Hána, Nebesař. Čejov: Novák – Semrád, Beneš, I. Moravec, Tománek (78. Marek), Neubauer, Doležal, L. Svoboda (46. J. Svoboda), Neuber, Kratochvíl, R. Moravec. ⋌(dol)

POČÁTKY – KAMENICE B 3:1
Domácí si celkem s přehledem poradili s rezervou Kamenice. Už ve 25. minutě se prosadil Vlček, na což hosté reagovali střelou D. Růžičky. Po změně stran se trefovali pouze domácí.
Góly: 25. Vlček, 46. a 84. J. Smejkal – 44. D. Růžička. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Počátky: Novotný – Neuber, V. Šatara (70. Švarc), Zadák, Pavlíček (81. M. Šatara), Měkuta, Blažek, Vlček, Pokorný, J. Smejkal, Valeš. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – Hadač, Pfaur, Schober, Koukal, T. Kupka, Macháček (45. J. Růžička), V. Kupka, Zdeněk, D. Růžička, Filípek. ⋌(krl)

MARATON – OBRATAŇ 1:7
V prvním poločase byli hosté jednoznačně lepší. Domácí se tlačili do útoku, ale hosté je trestali za chyby. Po přestávce se hra vyrovnala, Obrataň už hrála, co potřebovala, a Maraton se dostal jen ke snížení.
Góly: 53. Kocián – 12. a 35. Kudrnáč, 19. a 45. Holub (první PK), 28., 37. a 56. L. Vlach. Rozhodčí: Chmel. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 0:6. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhráský, K. Musil, Kocián, Beneš, Mareš, M. Vacek, T. Vacek, Vaněk, Prchal, Kratochvíl. Obrataň: Kalina – Menšík, Melichar, Vysiblo, Čekal, Šimek, Hovorka, Flígr, Kudrnáč (70. M. Vlach), L. Vlach, Holub. ⋌(ne)

BOŽEJOV – Č. ŘEČICE 3:3
Domácí špatně začali, už od 3. minuty po penaltě Bouze prohrávali. Pak ale šťastně získali vedení. K vyrovnání jim pomohl vlastním gólem Popovič, na 2:1 zvýšil stehnem Kumžák. Jelikož ve 34. minutě srovnal Obranec, začínalo se po přestávce znovu. Havlík potrestal chybu Tatranu a domácí měli zaděláno na zisk všech bodů. Vítězství ale neudrželi, z poslední akce utkání vyrovnal Dýnek.
Góly: 20. vlastní, 22. Kumžák, 52. Havlík – 3. Bouz (PK), 34. Obranec, 90. Dýnek. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:2. Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák, Kubů, Kocián, Jan Vacek st. (76. Pakosta), Jan Vacek ml. (67. Menhard), Kumžák, Kopejtko, Havlík, Fučík. Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Plášil, Pavelka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec (78. Káva), Kubánek. ⋌(kmž)

BUDÍKOV – PACOV B 6:0
Po vyrovnaném úvodu se domácí rozstříleli a během deseti minut vedli 3:0. Hosté měli do poločasu dvě šance, ale dobře při nich zachytal M. Bláha. V úvodu druhé půle Budíkov navýšil na 5:0, hra se pak vyrovnala, ovšem hostům nebylo přáno ani snížit. Pečeť vítězství Budíkova zařídil T. Bláha.
Góly: 27. a 87. T. Bláha, 33., 37., 47. a 53. L. Kavka. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Budíkov: M. Bláha – Haman, Wallisch, Zet, J. Kavka (54. Vodrážka), Prokop, Čekan, Páša (58. Novák), Marousek, T. Bláha, L. Kavka. Pacov B: Vošahlík – T. Kuran, Dvořák, Zeman, Rybčák, J. Kuran, Vítámvás, Kerouš, Vlach, Gavrecký (55. Štarman), Přibyl. ⋌(mso)