Pak přišla kontumace a teď ostudný debakl. Rovnost inkasovala v Černovicích patnáct branek.

ČEJOV B – SENOŽATY 4:1

Senožaty vletěly do utkání po hlavě a hned ve 4. minutě se prosadil Jaroslav Mareš. Domácím se posléze podařilo vyrovnat hru i výsledek a v nastoleném trendu pokračovali i po změně stran. Čejov postupně navýšil vedení až na čtyři branky a zaslouženě zvítězil.

Góly: 36. a 46. Nápravník, 51. J. Svoboda, 90. Z. Kratochvíl – 4. J. Mareš. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Čejov B: Kubát – Semrád, Beneš, Křípal, Tománek, Svoboda (60. Neuber), Mráček, Marek, L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl. Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Vlk, Maděra, Burda, V. Strnad, R. Mareš, J. Mareš, R. Strnad, M. Večeřa, Sýs.

ČERNOVICE B – BUDÍKOV B 15:0

Hosté přijeli jen v osmi a je potřeba ocenit jejich snahu absolvovat celé utkání. Přesto se ale řešila jen výše vítězství domácích.

Góly: Tille 3, Tíkal, Chvála, Pravda, Stejskal 2, Novák, Mazanec, Krejčí, Míka. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 7:0. Černovice B: Pekař – Jůn, J. Míka, Hadrava, Bohuslavický (46. Stejskal), Tíkal (48. Mazanec), Hlásek, Hůlka, Tille (65. Chvála), Pravda (80. Krejčí), Novák. Budíkov B: Prokop – Novák, Vodrážka, Marousek, Agullo, Zet, Šárovec, Žáček.

H. CEREKEV B – LUKAVEC 2:3

Opticky se hrála vyrovnaná partie, hosté měli ale vyloženější šance, už v první půli nastřelili třikrát břevno. Po změně stran se Lukavec začal prosazovat, v závěru utkání však jen s velkou námahou uhájil vítězství.

Góly: 86. Koten, 90. Ošanec – 48. a 60. Wenemoser, 85. Kuneš. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Horní Cerekev B: O. Musil – Ošanec, A. Šimák (46. Havel), Pinkas, Koten, L. Musil (59. Zelenka), Loukota, Filsoch, Matějka, M. Šimák, Podařil. Lukavec: Ludvík – Mařinec, Krill, Kott, Meremus, Kuneš, Wenemoser, Prokop, Zeman, Dvořák, Šimek.

ŽELIV – N. CEREKEV 4:2

Domácí začali od podlahy a rychle si vybudovali rozhodující náskok. Oku lahodila hlavně střela Šebesty. V závěru domácí přece jen polevili a výborně chytající Sedlák přišel o čisté konto.

Góly: 7. Němec, 12. Šebesta, 15. Novák, 39. J. Radil – 83. vlastní, 86. T. Rajčan. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Želiv: Sedlák – Šebesta (39. Dolejš), Novák, Němec (78. M. Stibůrek), Zour, Z. Humeš, L. Stibůrek (46. Peknik), J. Radil (65. Bejda), L. Radil, Hora, J. Humeš. N. Cerekev: Vaněček – Šípek, Beneš, Pavlík, Sůva, Zíka, Vodička, Rajčan, Hubata, Votápek, Sochor.

HOŘEPNÍK – VYSKYTNÁ 6:0

Hořepničtí v zápase proti Vyskytné potvrdili domácí suverenitu, když soupeři nastříleli již během poločasu pět gólů. Po přestávce oba týmy hromadně vystřídaly a zápas už se dohrával z povinnosti.

Góly: 5. a 39. J. Jelínek, 44. a 50. M. Jelínek, 7. T. Dlouhý, 24. Filip. Rozhodčí: Š. Machač. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 5:0. Hořepník: Kalivoda – Filip (53. Šonka), P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Mezera (58. A. Dlouhý), T. Dlouhý (58. Lapáček), M. Joneš, J. Jelínek (58. Blažek), Moravec, Miskai (53. Matějka). Vyskytná: Sekal – Roubíček, Fíla, Vondrák, Bezděkovský, Mejstřík (46. Bína), Šustr, Valenta (36. Přibyl), Krejčí (46. Blažek), Souček (46. Havel), Štěpán.

MNICH – PETROVICE 1:0

Horké počasí se na fotbalu negativně podepsalo. Oběma stranám nelze vyčíst snahu, ale šancí bylo k vidění málo. Zápas tak rozhodla překrásná střela Davida, jemuž se povedlo ze třiceti metrů umístit míč do šibenice.

Gól: 23. David. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Mnich: Šimeček – Koukal, Procházka, Hron, Hrdlička (75. Dvořáček), Vaněk (85. Mikš), Novotný, Štangl, Voda, Motyčák (29. Cabaj), David. Petrovice: Beránek – Klofáč, Dus, Kočička, Krpálek, Zach, Kameš, Pfau, Kubát, Folejtar (46. Peterka), Příhonský (46. Marek).