Ta přišla o neporazitelnost téměř po třech letech. Úspěšný byl i mladší dorost modrobílých.

Starší dorost
HUMPOLEC – SPARTA BRNO 4:3
Středeční termín nevyhovovaj ani jednomu ze soupeřů, hrálo se v kombinovaných sestavách. Humpolec vybojoval nesmírně cenné vítězství, starší dorost Sparty Brno prohrál po takřka třech letech.

Hrálo se ve vysokém tempu, od začátku bylo zřejmé, že se potkaly týmy z popředí divizní tabulky. Nebezpečněji vypadaly akce domácích. Prokop neuspěl při sólu proti brankáři, nebezpečně střílel Pohan, gólovou šanci zahodil Podoba.

Brno si počkalo na svou šanci a naložilo s ní příkladně. Pěknou střelou z dálky otevřel skóre jeho kapitán Příkrý. Domácí to ale do kolen neposlalo. Po kombinační akci vyrovnal Pohan, pak se prosadil „palič šancí" Prokop a na 3:1 chvíli před odchodem do kabin zvýšil Alt.
Kdo myslel, že je rozhodnuto, mýlil se. Domácí hned po příchodu ze šaten hloupě inkasovali a museli se začít strachovat o výsledek. Lídr tabulky si vytvořil několik šancí, ale udeřilo na druhé straně. V 70. minutě si cestu do sítě našla Neuberova střela z dálky. Pak sice Florián snížil, ovšem hosté už v závěru vyrovnat nedokázali.

„Tým podal velmi dobrý výkon, naštěstí nenavázal na špatný zápas v Blansku. Sparta se snažila hrát fotbal, musím přiznat, že taková hra nám sedí a pomohlo nám to k vítězství," uvedl trenér Humpolce Jiří Hájek.
Góly: 34. Pohan, 37. Prokop, 42. Alt, 70. Neuber – 31. a 46. Příkrý, 75. Florián. Poločas: 3:1. Humpolec: Jícha – Havel, Fikar, Beneš, Žatečka – Neuber, Pohan, Podoba, Alt – Prokop, Palán. Střídali: Kosyta, Maršík, Marek.

BLANSKO – PELHŘIMOV 2:0
Na hřišti druhého týmu tabulky odvedli pelhřimovští dorostenci v dohrávce necitlivě přeložené na všední den velmi dobrý výkon, body ale zůstaly domácím. Utkání ve prospěch Blanska ovlivnila i rozhodčí Hanáková.

Blansko poslalo v úvodu přímý kop nad břevno, po čtvrthodině hry po kolmém pasu volný domácí hráč při nápřahu uklouzl. Standardní situaci odvrátilo Blansko na roh a jeho dorážka nebyla přesná. Dva přímé kopy Pelhřimova domácí vykopli do hřiště. Po půlhodině hry Brada riskantně nad břevno odvrátil tutovku domácích. Krátce na to kontroloval Trávníčkův kolmý postup k brance a míč převzal Švec. Po Zelenkově posunutí Ryšavému byl dříve u míče gólman Němec. V závěru poločasu Mádl dvakrát s jistotou zastavil blanenský útok, ale ve 44. minutě šli domácí do vedení Buchtovým gólem po centru zleva.
V úvodu druhého poločasu přidal po pěti minutách hry druhý gól hlavou Wagner, po chvilce chytil Švec hlavičku pod břevno. Na druhé straně před Obrancem odkopl Němec a Šafařík vybojoval roh. Nejspornějším momentem byl zákrok domácích na pronikajícího Zelenku, ten rozhodčí posoudila jako regulérní, ovšem i někteří domácí hovořili o odpuštěné penaltě.
Góly: 44. Buchta, 50. Wagner. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Švec – Brada, Mádl, Kordík, Drechsler (63. Tůma) – Čáp, Bartoška – Šafařík, Zelenka, Ryšavý – Obranec.

Mladší dorost
HUMPOLEC – SPARTA BRNO 1:0
Proti kvalitnímu soupeři začali domácí dobře. Do vedení mohli jít už v 15. minutě, střelu Filípka zastavila tyč. Filípek měl další dvě tři šance, skóre se však měnilo až po půlhodině hry. Výstavní střelou z dálky se trefil do šibenice Vrána. Po přestávce fotbal ovlivnil hustý déšť, domácí mysleli především na to, aby neudělali chybu v defenzívě. To se jim nakonec povedlo, Brno do větší šance nepustili a zaslouženě uhájili vítězství.
Gól: 30. Vrána. Poločas: 1:0. Humpolec: Michut – Kosyta, Vrátný, Havlíček, Moravec – Honzl, Pacek, Vrána, Antoš – Filípek, Filínský. Střídali: Havel, Rokos, Jícha.

BLANSKO – PELHŘIMOV 5:0
Mladší dorost posílili tři hráči ze žáků a ti nejlepší šetřili na lavičce síly pro hru za starší dorost, který se sešel jen počtu sedmi statečných.
Ihned po zahájení hry Obranec likvidoval na hranici vápna nohama v pádu sólo Blanska, centr Keprta zprava po zemi Tůma odkopl, na druhé straně pelhřimovský roh stáhl gólman Matuška. Po chvíli mu patřila i Dubova dorážka rohu. Blansko zvrátilo hru ve svůj prospěch po půlhodince, centr zprava napodruhé dorazil Kratochvíl a vzápětí po chybě obrany zvýšil Zmetko střelou křížem po zemi. Obrovské štěstí měl Pelhřimov v závěru poločasu, hlavičku po rohu zastavilo břevno a dorážka se odrazila od hráčů.

Po změně stran nápor domácích pokračoval, hned čtyřikrát se vyznamenal Obranec. Posledních dvacet minut  už ale Blansko střílelo ostrými. Staňkovu střelu po zemi Obranec prsty zasáhl, míč se od tyče odrazil do branky. Zemachův přímý kop chytil Obranec podle pomezního Jalového za brankovou čárou a pátý gól přidal Vymazal. Před koncem měl dvě šance na zkorigování výsledku Venkrbec. Poprvé uspěchaně namířil vedle tyče, podruhé byl tísněný obráncem a míč stačil shrábnout gólman.
Góly: 27. Kratochvíl, 29. D. Zmetko, 62. Staněk, 64. Zemach, 70. Vymazal. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Obranec – Duba, Zenáhlík, L. Smrčka (55. Zelenka), Tůma – Vlk, Zamrzla, Palán, Habáň (30. Kott) – Venkrbec, Kolář.