A celý trojlístek slavil zisk všech bodů. Košetice vyhrály v Lučici, Kamenice nad Lipou  v Lípě a Horní Cerekev si doma poradila s Dlouhou Vsí.

H. CEREKEV – DLOUHÁ VES 5:2
Domácí začali plnit roli favorita už v první minutě. Po centru do vápna se z bezprostřední blízkosti prosadil Serbus. V 11. minutě už to bylo 2:0, když hosté neuhlídali Martínka. Horní Cerekev hrála kvalitní fotbal a do přestávky udeřila ještě jednou. Na dlouhý pas si naběhl Vondráček a hlavou přeloboval brankáře Bártu. Po přestávce se obraz hry změnil, hosté hráli sympatický fotbal a chvílemi byli i lepším týmem. Dvakrát dokázali snížit, ale náskok domácích z první půle už byl dostatečný.
Góly: 1. a 72. Serbus, 11. Martínek, 39. Vondráček, 81. Havel (PK) – 66. Šnocl, 86. Krečman. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 3:0. H. Cerekev: Soukup – Šetek, Mezera, Vondráček, L. Chadim, Kůta, Cimler (56. Koten), Martínek (69. P. Chadim), Havel, Růžek, Serbus. ⋌(skp)

PACOV B – ČERNOVICE 2:2
Domácí začali velmi dobře a po levé straně se prosadili na druhý pokus, když centroval Šlechta a Gavrecký poslal míč do sítě. Stejná akce se opakovala ve 37. minutě, kdy po centru Šlechty dorážel Bártů. Do poločasu snížil pěknou hlavičkou Elsner. Po změně stran se hra vyrovnala, domácí vyráželi k rychlým brejkům, ale pojišťovací zásah nepřidali. Poslední slovo v utkání měl Pěnka, který využil faktu, že domácí přestali hrát, když se domnívali, že se bude pískat faul.
Góly: 14. Gavrecký, 37. Bártů – 43. Elsner, 87. Pěnka. Rozhodčí: T. Nechvátal. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas: 2:1. Pacov B: Jíša – T. Kuran, Pavelec, Šlechta, Čech, Kerouš (58. Svoboda), Gavrecký (66. L. Rybčák), Praveček, Bártů, Vlach, Pěknic. Černovice: Ramovič – Bíro, Kohout, Pěnka, Š. Paclík (90. Scheufler), Kučera, T. Paclík, Hadrava, Grombíř, Elsner, Stark.⋌ (tej)

LÍPA – KAMENICE N. L. 1:2
Diváci v Lípě čekali na úvodní branku do 37. minuty. Po Zahradníkově přímém kopu se míč odrazil od oblasti brankové čáry zpět do hřiště, celou spornou situaci musel vyřešit až pomezní rozhodčí, jenž jí uznal jako gólovou. Po přestávce se domácí začali tlačit více dopředu, nechali si však otevřené dveře v obraně. Toho využil při brejku Tesař, a zvýšil tak na dvoubrankové vedení. Pohodlný náskok vydržel Kamenici až do závěru utkání, kdy se po rohovém kopu a následném závaru před brankou prosadil Mareš. Na vyrovnání už ale bylo pozdě.
Góly: 85. Mareš – 37. T. Zahradník, 54. Tesař. Rozhodčí: Jirků. Poločas 0:1. Kamenice: Votápek – D. Pelc, Šuranský, J. Strašík, Tuček, Spěváček, P. Zahradník, R. Pelc, T. Zahradník, Kašparec, Tesař (55. P. Zdeněk, 65. Halada).

LUČICE – KOŠETICE 0:1
Fotbalisté Lučice předvedli na svém hřišti perfektní hru. Proti Košeticím byli o poznání lepším týmem, přesto vyšli bodově naprázdno. O osudu utkání rozhodl jediný gól, který padl ve 43. minutě. Volný Kubů dorážel balon do branky ze skrumáže. Domácí měli několik příležitostí na vyrovnání. Hned třikrát šli sami na brankáře – P. Blažek i M. Lančarič v tutových šancích selhali.
Góly: 43. Kubů. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Poločas: 0:1. Diváci: 40. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Kadlec (87. Mareš), Mazanec – Fenár (54. Bejček), Suk, Sovka, Lhota, Vlk.

CHOTĚBOŘ B – BUDÍKOV 1:2
Od začátku měli více ze hry domácí, ale nedokázali svou převahu přetavit ve vedoucí branku. Největší šanci měl ve 20. minutě Šimon, který po přihrávce Langra šel sám na brankáře, jenže přestřelil branku. A tak hosté trestali. K odraženému balonu se dostal Vodrážka a střelou o břevno otevřel skóre utkání. Druhý poločas začal stejně jako první, Chotěboř se stále střelecky trápila. Hosté tedy znovu trestali. Jejich vedení pojistil Prchal, který trestal ztrátu míče ve středu hřiště. Chotěboř se prosadila až v 86. minutě, kdy se trefil Pfeffer.
Góly: 86. Pfeffer – 39. Vodrážka, 60. Prchal. Rozhodčí: Ráček. ŽK: 2:2. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka (73. Šedivý), T. Bláha, Páša, Prchal (63. Haman), Prokop, Žáček, Zour, Marousek, Trecha, Staněk.  ⋌(ves)