Odvezli body z konkurenčních Speřic, nahrála jim i remíza béčka H. Brodu v Pacově.

PACOV – H. BROD B 1:1
Pacov byl častěji u míče, ale hrálo se až na výjimky jen od vápna k vápnu. Domácí mohli jít rychle do vedení, ovšem hlavička Kabíčka se do branky nevešla. Juniorka Havlíčkova Brodu odpověděla dvěma závary v pacovské šestnáctce a vedení získala ve 40. minutě, kdy špatnou rozehrávku potrestal Teplan. Hosté se však dlouho neradovali, za tři minuty střelou z dálky zaskočil Rezničenka Vítámvás. Po přestávce nerozhodný výsledek vydržel. K vítězné brance měl nejblíže dvě minuty před koncem domácí Stejskal, jenže z blízka hlavičkoval přímo do Rezničenka.

Góly: 43. Vítámvás – 40. Teplan. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (62. Halák). Diváci: 120. Poločas: 1:1. Pacov: Faltýnek – Bártů, Vlach, Bezemek, Vlk (60. L. Rybčák), Vítámvás, Kostroun, Váňa, Stejskal, Hrobský (28. Přibyl), Kabíček (65. Z. Rybčák).

PELHŘIMOV B –POLNÁ B 2:1
V prvním poločase měli očividně více ze hry hosté z Polné a bylo to znát i na počtu šancí. Domácí mohli hned několikrát děkovat Zabloudilovi, že šli do kabin jen s jednogólovým mankem. Pelhřimovský brankář vynikl hlavně ve 37. minutě, kdy si poradil s penaltou Klímy. Polná vzápětí přece jen získala už zmíněné vedení, Šimek zakončil průnik do šestnáctky nechytatelnou střelou do horní části branky. Po přestávce se karta v důsledku zvýšené bojovnosti domácího celku otočila. Pelhřimov vyrovnal v 51. minutě, kdy M. Kubík obešel dva protihráče, ve vápně si míč narazil a střelou z ne zrovna ideálního úhlu překonal Vavrouška. Po hraní rukou Tomase v šestnáctce mohl dokončit obrat zkušený Hurda, jenže ani on penaltu neproměnil. Hrdinou zápasu se tak stal pelhřimovský mladík Šafařík, ten poslal míč do sítě tři minuty před koncem, když těžil z přihrávky Hurdy.

Góly: 51. M. Kubík, 87. Šafařík – 39. Šimek. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Brada, Rysl, Hejda, Skořepa, Šafařík (90. Ryšavý), M. Kubík, J. Kubík, Starý, Hurda (89. Kropáček), Hrnčíř (64. V. Poul).

SPEŘICE – KAMENICE N. L. 0:1
Do utkání vstoupili lépe hosté, už ve 12. minutě se ujali vedení pěknou střelou D. Hadače. Domácí, kteří mají mimo hru šest hráčů, se nemohli dostat do tempa a tak hosté situace před svou brankou bez větších potíží řešili. Druhý poločas začaly Speřice náporem, Morava se ocitl ve dvou šancích, ovšem vychytal ho výborný Votápek. Důležitým momentem bylo vyloučení stopera Němce, které otupilo tlak domácích a hosté tak měli cestu k vítězství ulehčenou.

Gól: 12. D. Hadač. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (63. Němec). Diváci: 150. Poločas: 0:1. Speřice: Duben – Čermák, Němec, Martin Pohan st., Ganobjak, Morava, Štěpán, Huňáček (78. Holenda), Slavík (46. Čihák), Vlček, Martin Pohan ml. (78. Svoboda). Kamenice nad Lipou: Votápek – Hadrava, Šuranský, Pelc, Strašík, Zahradník, Spěváček (80. L. Hadač), Zdeněk (85. Vávra), Kos, Filípek, D. Hadač (90. Růžička).

HABRY – N. RYCHNOV 3:1
Domácím vyšel začátek utkání na jedničku. V úvodu dostali soupeře pod tlak a vytvořili si tři šance. Třetí se ujala. Přímý kop tečoval hostující obránce a bylo to 1:0. O tři minuty později Habry vedly už o dva góly. Po rychlém rozehrání šel sám na brankáře Bělák a nemýlil se. Místo aby se domácí uklidnili, tak je hosté dostali pod tlak, z čehož vyplynul i kontaktní gól. Z přímého kopu se trefil Ondřej Kratochvíl. Po změně stran se hrálo oboustranně útočně, šance byly na obou stranách, výhru domácím zajistil Michal.

Góly: 15. a 63. Michal, 18. Bělák – 29. O. Kratochvíl. Rozhodčí: Mička. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (90. J. Kratochvíl). Diváci: 70. Poločas: 2:1. N. Rychnov: Cirhan – V. Mareš, Březina (55. Faltýnek), Červenka, O. Kratochvíl, Paclík, Hájek (70. Fíla), Bouz, J. Mareš, Švec (57. Loskot), J. Kratochvíl.