KAMENICE – CHOTĚBOŘ 2:1

Slovan potřeboval vyhrát, takže začal aktivně. Bohužel šance Kotka v 5. minutě vyzněla do ztracena. Hosté se naopak ve 13. minutě radovali. Do vápna pronikl D. Čapek a umístěnou střelou otevřel skore. Domácí to nedeprimovalo a prakticky po rozehrání mohl srovnat Plášil, bohužel jeho hlavička se do branky nevešla. Ve 28. minutě se už v Kamenici jásalo. Po pěkné přihrávce Plášila pohnul skorem Kotek. Druhý poločas přinesl rušno především před
brankou Chotěboře. V 66. minutě postupoval Plášil sám na gólmana, ale poslal míč nad břevno, o šest minut později pro změnu namířil vedle.

Zasloužené vítězství Kamenice se tak zrodilo až ve 4. minutě nastavení, kdy míč za záda brankáře Beneho protlačil ze skrumáže Kotek.

Góly: 28. a 90. (+4) Kotek – 13. D. Čapek. Rozhodčí: Čech. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (Tůma). Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Pelc (67. Šuranský), Novák, A. Schober, Chodúr, Beneš, Rysl (71. Tuček), Vávra (79. Chvála), M. Strašík, Plášil, Kotek.

ŽIROVNICE – PACOV 1:1

Pacov přijel na horkou žirovnickou půdu pro body. Po prvním poločase byl výsledek vyrovnaný, když se trefili pacovský Kubů a domácí Mezera. Po obrátce tahali za delší kus lana Pacovští, ale z jejich tlaku krom dvou tyčí nevzešlo nic.

Góly: 33. Mezera – 32. Kubů. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Žirovnice: Šamal – P. Houška, Kuš, J. Mezera, Vodáček, T. Houška (51. Staněk), Charousek, Secký, Dýnek (35. Misař), Pokorný (69. Zaňák), Vlach. Pacov: Basík – Praveček, Zíka, Kubů, Stejskal, Maršík, Rybčák (60. Gavrecký), Šlechta, Očipka, Hrobský, Kolací.

SPEŘICE – DOBRONÍN 4:1

V prvním poločase podali domácí podprůměrný výkon, hosté byli lepší. Už v úvodu uhasili gólovky Křišta a o chvíli později Duben. Speřičtí se pak snažili něco vymyslet, ale jejich nahrávky neomylně končily na kopačkách hostů. Gól padl po nevinné akci, když Vlček vystřídal zraněného Holendu a ihned hlavou trefil síť. Druhé dějství začala Dálnice lépe. Dobronín spoléhal na ofsajd a po přihrávce Jůzla skoroval Bláha. Potom hlavou po rohu skóroval Němec, ale hosté dokázali kontrovat T. Sedláčkem. Domácí mohli přidat další góly – zejména Štěpán, ale na 4:1 upravil až M. Čeleda po nezištném uvolnění Strnada.

Góly: 33. Vlček, 55. Bláha, 66. Němec, 89. M. Čeleda – 69. T. Sedláček. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Pokločas: 1:0. Speřice: Duben – Čermák, Holenda (32. Vlček), Strnad, Němec, Pohan, Jůzl (87. Brzoň), Pikl, Bláha (76. M. Čeleda), Štěpán, Křišta.

LEDEČ – ÚSTRAŠÍN 0:1

První poločas se odehrál v režii domácích, ale bez gólového efektu. Ledeč si vypracovala několik brankových příležitostí, v nichž postupně vyhořeli Miláček, Pechanec a Turek. Největším zklamáním pro diváky se stala 23. minuta, kdy Pajer nastřelil tyč, dorážku nasměroval Mikula jen do brankáře hostů a Turek v další dorážce zamířil vedle tyče. Přestože i do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, nakonec se z jediné trefy radoval Ústrašín. V 54. minutě se po centru ze strany prosadil hlavou Jírů. Potom se hosté zaměřili na udržení výsledku, k čemuž jim pomohla i červená karta domácích.

Gól: 54. Jírů. Rozhodčí: Klement. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (73. P. Pešek). Diváci: 250. Poločas: 0:0. Ústrašín: Dvořák – Razima, Rod, Koubek, Hájek, Paclík, Koželuh, Jírů, Fux (87. Macek), Běloch, Hampl.