Ti juniorce Humpolce naložili šest gólů. Duel soupeřů z I. A třídy skončil vítězstvím béčka Pelhřimova nad herní přípravu teprve začínajícím Novým Rychnovem.

SPEŘICE – HUMPOLEC B 6:0
Sousedské derby se hrálo jako semifinále Bernard Cupu. Přineslo zajímavý fotbal, kterému nechybělo nasazení a emoce. V mnohém se tak přiblížilo duelu o mistrovské body. „Výsledek je pro soupeře trochu krutý, nebylo to tak jednoznačné. Můj tým ale odvedl velmi dobrý výkon, líbilo se mi nasazení od všech hráčů," liboval si trenér Speřic Pavel Žatečka.

Góly: Štěpán, Štěpánek 2, Ganobjak, Čihák. Poločas 3:0. Speřice: Brzoň – Krejčí, Němec, Jiří Holenda st., Vlček – Štěpánek, Ganobjak, Jančík, Martin Pohan ml. – Morava, Štěpán. Střídali: Martin Pohan st., Huňáček, Čihák, Svoboda, Jiří Holenda ml. Humpolec B: Brávek – Málek, Beránek, Fikar, Metál – Skryja, Šilpoch, Bláha, Prokop – Štěpán, Žatečka. Střídali: Dalík, Maršík.

PELHŘIMOV B – N. RYCHNOV 4:1
Pelhřimovu patřil první poločas. Střelecky se prosadil po dvaceti minutách, kdy se skóre měnilo po Šafaříkově sólu. Po chvilce přidal druhý gól po Šafaříkově přihrávce Starý, našel si prostor mezi obránci. Ještě v téže minutě zahrozil přímým kopem hostující O. Kratochvíl. Korigovat mohl chvíli před poločasem M. Faltýnek, jenže netrefil míč. Po přestávce brzy zvýšil Hurda z penalty za faul na Šafaříka. Starý potom mířil do připraveného Císaře, nevyšla i narážečka M. Kubíka s Bradou. Posilou pro Nový Rychnov bylo střídání Tomáše Faltýnka, s ním se musel Hurda několikrát stáhnout až do obrany. Hra přidala na vysokých míčích, což ji rozkouskovalo, zvolnilo. Čtvrthodinu před koncem snižoval po přímém kopu M. Faltýnka druhou důraznou dorážkou Mugrauer. Duel zakončil po centru Hurdy gólem na 4:1 Starý.

Góly: 21. Šafařík, 25. a 86. Starý, 49. Hurda (PK) – 75. Mugrauer. Pelhřimov B: M. Zabloudil – R. Hejda, M. Hložek, Rysl, Skořepa – Šafařík, Ján Kubík (35. J. Zabloudil), M. Kubík, Starý – Ryšavý (46. Brada), Hurda. Nový Rychnov: Císař – V. Mareš, Březina, Červenka, Bouz – O. Kratochvíl, Hájek, M. Faltýnek, Mugrauer – J. Mareš, Švec. Střídali: J. Kratochvíl, Karpíšek, Karša.

PELHŘIMOV ST. DOROST – PACOV 0:2
Hosté brzy zahrozili rohovým kopem, Zavadil stačil vysoký míč vyboxovat pravačkou, Chadimův přímý kop patřil Faltýnkovi. Naražení Mišoně, Drechslera a Nováka nakonec snadno odvrátila obrana. Druhé dějství Pacov zahájil šťastně, po pěti minutách šel do vedení, když Svobodovu střelu dorážel Vítámvás. Potom hráči zvolnili a ubrali i na přesnosti. Necelých dvacet minut před koncem rozhodl přímo ukázkově tvrdou střelou z trestného kopu Podolský. Pelhřimov mohl alespoň snížit osm minut před koncem, Mazáčovu střelu Faltýnek vyrazil a Chadim dorážel nad branku.

Góly: 50. Vítámvás, 72. Podolský. Poločas: 0:0. Pelhřimov st. dorost: Zavadil – Smrčka, Tůma, Kordík, Duba – Bartoška, Chadim – Poul, Novák, Drechsler – Mišoň. Střídali: Pakosta, Horký, Mazáč, Vojta. Pacov: T. Faltýnek – P. Miskai, T, Kuran, Pavelec, Bártů – M. Miskai, Kerouš, Stejskal, Z. Rybčák – Svoboda, Vítámvás. Střídali: J. Kerouš, Podolský, J. Kuran.

PELHŘIMOV ML. DOROST – PACOV DOROST 5:0
Hned v první minutě vyslal Florian Mazáče, ten zatáhl míč k velkému vápnu a po jeho přihrávce zcela volný Novák rozvlnil síť. V 11. minutě byl faulován aktivní Mazáč a Mazanec z penalty zvýšil. Domácí hráli velmi dobře a v 17. minutě Kotrč orazítkoval tyč. Po přestávce se scénář nezměnil. Po přihrávce Zajíčka zvýšil Mazáč na 3:0 a začal své střelecké galapředstavení. Svou druhou branku přidal technickou střelou v 55. minutě a hattrick uzavřel po pohledné akci Donabauera.

Góly: Mazáč 3, Novák, Mazanec. Poločas: 2:0. Pelhřimov ml. dorost: Sochor – Kott, Palán, Smrčka, Florian – Šimák ,Novák, Poul, Kotrč – Mazanec, Mazáč. Střídali Zajíček, Donabauer, Mareš.