Souboj druhého s prvním vítěze neměl, fotbalisté rezervy Žirovnice nestačili na Obrataň. Uspěl jen Maraton, který vyhrál v Senožatech.

OBRATAŇ – ŽIROVNICE B 3:1

V bojovném utkání týmy myslely především na útok. Domácí si po celých devadesát minut udržovali převahu, kterou vyjádřili i gólově. Hosté se prosadili jen z pokutového kopu.

Góly: 21. Buchar, 44. Rybčák, 71. Holub – 59. O. Doležal st. (PK). Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Obrataň: Vilímek – Menšík (63. Kudrnáč), Melichar, Kalina, Buchar, Rybčák, Zeman, Vysiblo, Vlach, Holub, Krátoška (46. Tábora). Žirovnice B: O. Kadlec – I. Kadlec, Metlička, Makovička (58. Váňa), Veith, Časta, Žižka (46. Mach), Svoboda, O. Doležal st., J. Doležal (65. Jurík), O. Doležal ml.⋌ (vej)

ÚSTRAŠÍN – VYSKYTNÁ 2:2

Domácí první poločas prospali, nechali hrát hosty a ti se dostali do jednobrankového vedení. Po přestávce se hrálo prakticky jen na branku Vyskytné, ale hosté dlouho vedení úspěšně hájili. Vzal jim ho až tři minuty před koncem Kubiska, který z trestného kopu vymetl šibenici.

Góly: 44. Maška, 87. Kubiska – 13. Fíla (PK), 45. Souček. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Ústrašín: Hájek – Nápravník, Rod, Kubiska, Šnicer, Šoula, Fux, Jírů, Machač, Maška, Dedera (60. Smrčina). Vyskytná: Auředník – Přibyl, Fíla, Vondrák, Kucián, Roubíček, Slavík, Budík, Krejčí, Souček, Hlobeň. ⋌(mar)

POČÁTKY – ŽIROV 2:2

Remíza zápasu sedí. Chvílemi měli převahu domácí, chvílemi zase hosté. Hrálo se útočně, oba celky si vytvořily poměrně dost šancí. Vyhrát mohly oba týmy.

Góly: 26. Tesař, 40. Kopečný – 8. Hamalčík, 72. Nacházel. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Počátky: Novotný – Neuber, Vávra, Tesař, Kopečný, Hanzálek, Valeš, T. Dedera, Lisý, Pokorný (27. V. Šatara), Brož (46. Ištok, 89. Macháček). Žirov: J. Jonáš – Nacházel, Haruda, Hotovec, Nebesař, Dědic, L. Jonáš, Marek, Doležal, Hamalčík. ⋌(krl)

SENOŽATY – MARATON 2:6

V prvním poločase byli lepší domácí, ale Maraton získal zásluhou dvou slepených gólů vedení. Po přestávce už měli navrch hosté z Pelhřimova, kteří své vítězství zvýraznili.

Góly: 20. J. Mareš, 57. F. Dvořák – 29. a 52. Pavouk, 60. a 73. Kratochvíl, 31. Bednařík, 80. Musil. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Senožaty: Jankůj – L. Mareš, Cibula, Maděra (76. M. Dvořák), David, Vokřál (46. F. Dvořák), K. Mareš, J. Mareš (87. I. Večeřa), Zápotočný, M. Večeřa, Sýs. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhrázský, Čech (46. Ježek), Beneš, Vaněček, Mareš, Čára, Musil, Bednařík, Pavouk, Kratochvíl.⋌ (lma)

KAMENICE N. L. B – PLAČKOV 3:4

V prvním poločase zaměstnával domácí obranu hlavně Guzik, ale jeho střela z dálky ve 31. minutě znamenala jen srovnání stavu na 1:1. Domácí už předtím dostal do vedení Zdeněk. Po přestávce obrat v zápase dokonal dvěma góly Mottl, což rozhodlo. Domácí pak už dokázali jen dvakrát snížit.

Góly: 13. a 72. Zdeněk, 61. Macháček – 31. Guzik, 56. a 58. Mottl, 65. Kalivoda. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou B: Z. Kos – Růžička, Pfaur (75. Plášil), Pechek, Koukal, P. Macháček (75. Vagavský), Kotek, D. Schober, T. Kupka, Zedník (46. A. Kos), Zdeněk. Plačkov: Kořenář – Kubů, Tesař, R. Štěpán, Němec, Jančička, Vrána, Kalivoda, Kratochvíl, Guzik, Zbyněk Štěpán (46. Mottl). ⋌(nov)

BOŽEJOV – JIŘICE 2:2

Utkání týmů ze špice tabulky přineslo pohledný fotbal. V prvním poločase byli lepší hosté, po přestávce se karta otočila a v 78. minutě zaslouženou remízu stanovil božejovský Svoboda.

Góly: 44. Kumžák, 78. Svoboda – 31. Kolarik, 48. Šimůnek. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Poločas: 1:1. Božejov: Hák – Smejkal (71. Pekjcl), Kocián (66. Jan Vacek st.), Maršák, Palla (88. Menhard), Jan Vacek ml., Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Fučík, Havlík. Jiřice: Zabloudil – Langr, Příhoda, Vincenc, J. Jůzl, Jirků, Šimůnek (76. Kovářík), Nesporý, T. Jůzl, Příhoda (87. Trnka), Kolarik. ⋌(kmž)

Č. ŘEČICE – ČEJOV 3:1

Domácí byli častěji u míče, ale hosté si vypracovali více vyložených šancí. Čejovu se ovšem nedařilo v koncovce, naopak domácí zdobila skvělá střelecká produktivita. Vítězství Tatranu pečetil v závěru Kubánek, když vrátil do sítě Dýnkovu vyraženou penaltu.

Góly: 4. Nohejl, 30. a 88. Kubánek – 64. Tomáš Čeleda ml. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Červená Řečice: P. Dýnek – Popovič, Košťál, Plášil, Havelka, J. Dýnek, Bouz, Nohejl, Nenadál (80. Káva), Obranec (88. Hovorka), Kubánek. Čejov: Kubát – Šlechta, L. Svoboda, Josef Svoboda, Tománek, Cvrček, Maška, Pech, Jaroslav Svoboda (45. Tomáš Čeleda ml.), Kratochvíl, Dvořák. ⋌(šts)