Hned tři týmy mají po 24 bodech. První příčka momentálně patří béčku Košetic, které vyhrálo na horké půdě Třeště.

PLAČKOV B – ČASTROV 3:0
V sotva průměrném zápase dostal domácí do vedení střelou ze třiceti metrů Svatoš. Po přestávce výhru Plačkova dvěma góly pečetil Trnka.
Góly: 19. Svatoš, 57. a 78. Trnka. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. ⋌(jnd)

N. CEREKEV – HNĚVKOVICE 0:1
Utkání se odehrávalo po většinu času mezi vápny, pohledný fotbal to nebyl. Body brali šťastnější hosté, přímo z rohu se trefil Nenadál.
Góly: 18. Nenadál. Rozhodčí: Chmel. Diváci: 40. Poločas: 0:1. ⋌(pi)

OBRATAŇ B – ŽIROV B 0:0
Žirov na jaře hraje dobře, po výhře v minulém kole si odvezl bod z Obrataně. Zápas to byl jen průměrný, šancí si obě strany vypracovaly minimum. Výsledek tedy odpovídá dění na hřišti.
Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:1. Diváci: 40. ⋌(hv)

TŘEŠŤ C – KOŠETICE B 0:3
Po vyrovnaném prvním poločase domácí nedali vyložené šance a zaplatili za to. Košetice se soustředily na brejky, které jim přinesly tři góly a plný bodový zisk.
Góly: 47. Machovec, 76. Zenáhlík, 90. Langr. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (79. Bureš.) Diváci: 50. Poločas: 0:0. ⋌(jln)

JIŘICE B – H. VES 4:1
Jiřice byly od začátku lepší, ale dlouho nedokázaly překonat výborného brankáře hostů. Střelecké smůly se dokonale zbavily před přestávkou, kdy během čtvrthodiny vstřelily čtyři góly. Po přestávce domácí prostřídali, více ze hry měla Horní Ves, která zásluhou Fanty korigovala.
Góly: 32. Hrůza, 40. Domin, 43. Mašík, 44. Čermák – 81. Fanta. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. ⋌(sad)