Tabulku tak vedou s jednobodovým náskokem před Třeští C. Také celek z Jihlavska je na jaře stoprocentní. Za překvapení jedenáctého hracího víkendu lze považovat vítězství Žirova B v Hněvkovicích. Střepina se zásluhou zisku tří bodů zbavila poslední příčky.

TŘEŠŤ C – KOŠETICE B 4:0

Domácí byli od samého začátku lepším týmem, vedení se ujali zásluhou Růžičky. Po změně stran Třešť pokračovala ve výborné hře a dalšími třemi zásahy pojistila vítězství.

Góly: 6. Růžička, 47. Vašek, 62. Svoboda, 71. Krch. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.⋌ (jln)

HNĚVKOVICE – ŽIROV B 1:3

Hosté získali hned v úvodu překvapivý náskok díky vlastní brance Hněvkovic, na tu reagoval vyrovnáním David. Ze strany domácích to byl ale první a poslední úspěch. Po čtvrthodině hry vrátil Žirovu vedení Kletečka, který po změně stran výsledek dalším gólem zpečetil.

Góly: 6. David – 3. vlastní, 15. a 53. Kletečka (druhý PK). Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:2. ⋌(el)

JIŘICE B – H. VES 3:4

V prvním vyrovnaném poločase nakonec hosté udrželi vedení zásluhou Rataje 1:2. Po obrátce hosté utekli na rozdíl dvou branek, na což už domácí reagovali pouze snížením.

Góly: 10. a 74. Hrůza, 59. Hložek – 9. Bělohlávek, 18. Rataj, 55. Fous, 64. Makovička. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:2. ⋌(sad)

N. RYCHNOV B – ČASTROV 2:0

Domácí celek si proti Častrovu vytvořil herní převahu, kterou korunoval ve 13. minutě brankou Březina. Poté se dlouho nemohl prosadit. Proti domácím stála dobře pracující obrana hostů. Klid na kopačky fotbalistů Nového Rychnova přinesla až druhá branka M. Loskota v 84. minutě.

Góly: 13. Březina, 84. M. Loskot. Rozhodčí: Obranec. Diváci: 50. Poločas: 1:0.⋌ (chl)

PLAČKOV B – OBRATAŇ B 1:1

V prvním poločase měli převahu domácí, kteří šli do vedení po  čtvrthodince hry, když se prosadil Vašák. Poté ještě dvakrát nastřelili břevno. Hned po změně stran odpískal rozhodčí Kolář penaltu a bylo vyrovnáno. Skóre už se pak nezměnilo, do konce zápasu to byla vyrovnaná partie.

Góly: 15. Vašák – 47. Holub (PK). Rozhodčí: Kolář. ŽK: 4:1. Diváci: 45. Poločas: 1:0. ⋌(jnd)

Příští kolo: Hněvkovice – N. Rychnov B, Žirov B – Třešť C, Košetice B – Jiřice B, , H. Ves – Plačkov B, Obrataň B – Častrov.