V tomto případě tak s největší pravděpodobností přijde na řadu kontumace. Zimní přestávku na špici tabulky stráví béčko Speřic. Nováček soutěže si v rámci 11. kola poradil s Žirovem. Stejný počet bodů bude mít i béčko Nového Rychnova.

H. VES – V. CHYŠKA 6:1
Domácí získali zásluhou slepených gólů v úvodu dvoubrankové vedení, hosty vrátil do hry krátce před přestávkou Miroslav Přitasil. Po změně stran měli hráči Horní Vsi více sil, v poslední půlhodině skórovali čtyřikrát a dali výsledku jednoznačnou podobu.

Góly: 14. Kubů, 15. Uríček, 60. Kantor, 70. a 90. L. Červený, 87. Ištok (PK) – 45. Miroslav Přitasil. Rozhodčí: Kouba. ŽK: 3:2. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Horní Ves: Smrčka – Kubů, Průcha, Glejtek, Skokan, L. Červený, Brada, Fanta, Pinkas (68. Máca), Uríček (82. Novotný), Kantor (72. Ištok). Velká Chyška: Martin Přitasil – Holeček (65. Csevár), Lhota, Michal Mička, Miroslav Přitasil, Štarman (46. Martin Mička), Malina, Tausch, Zelenka (73. Lhota), Švec (82. Houdek), Zenáhlík.

SENOŽATY – HOŘEPNÍK 1:3
Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný, po přestávce uviděl červenou kartu domácí J. Mareš, což byla voda na mlýn hostů. Ti následně získali převahu a góly P. Dlouhého a V. Filipa rozhodli o vítězství.

Góly: 4. V. Hazmuka – 37. Petrů (PK), 69. P. Dlouhý, 89. V. Filip. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (59. J. Mareš). Diváci: 40. Poločas: 1:1. Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Vokřál, J. Hazmuka, Pilák (79. Kůrka), K. Mareš, J. Mareš, V. Strnad, Večeřa (65. P. Vlk), Sýs. Hořepník: Lapáček – V. Filip, P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, T. Jelínek, Buchta, Zadražil, Severa, Matějka.

HUMPOLEC C – ČERNOVICE B 7:2
Domácím to dvacet minut trvalo, než našli recept na obranu soupeře, přesto stihli do poločasu pěti góly rozhodnout. Po přestávce se už jen dohrávalo. Hosté zásluhou dvou zásahů Hory alespoň korigovali.

Góly: 21. P. Žáček, 25. Duba, 38. a 44. Marousek, 39. a 79. Havel, 57. K. Horký – 63. a 69. Hora. Rozhodčí: Babák. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 5:0. Humpolec C: Páša – Metál, Němec (46. K. Horký), Klofáč (46. A. Horký), Onderka, Pokorný, V. Zástěra (65. Hendrych), Havel, Marousek (74. Homola), P. Žáček, Duba (75. Havel). Černovice B: Pekař – Bíro, Buček, R. Pěnka, Bohuslavický, Pistulka (83. Matoušek), Filípek, Boháč (46. Paclík), L. Pěnka (70. Vondráček), Hora, Kos.

SPEŘICE B – ŽIROV 1:0
I když měli domácí převahu, těžko se prosazovali, zahazovali šance. O hubeném vítězství rozhodl přesnou hlavičkou J. Moravec.

Gól: 54. J. Moravec. Rozhodčí: Svoboda. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Speřice B: Žáček – Čermák, Jiří Holenda st. (68. Linhart), L. Svoboda, Krejčí, Maděra (46. J. Moravec), Nenadál, J. Svoboda (46. Šimůnek), Švec, Huňáček (46. Morava), Záviška. Žirov: Bělík (46. Blažek) – Bratrů, Morava, Cvrček, Adam, Marek, Šanda, Horák (55. Dědic), Bezděka, Haruda, Skala.

12. Petrovice⋌ 11 0 0 11 13:66  0

V tabulce je už započtena předpokládaná kontumace utkání N. Rychnov B – Petrovice (3:0).