Béčko Kamenice z postupové hry asi vypadlo

Pelhřimovsko – Patrně už jen dva týmy bojují o postup do Poutník ligy.

5.6.2012

Nová Cerekev na body v duelu s rezervou Žirova nedosáhla, vzhledem k průběhu utkání vyhráli hosté naprosto zaslouženě. Na snímku se snaží uniknout domácí Michal Sochor ml. (vlevo) zkušenému Zdeňku Červenému. Foto: Deník/Kamil Vaněk

První příčku v tabulce III. třídy mají v moci fotbalisté Ústrašína, o dva body zpět je rezerva Horní Cerekve. Ze hry už se s největší pravděpodobností dostala Kamenice nad Lipou B, která jen remizovala v Černovicích.

ČERNOVICE B – KAMENICE B 1:1
Pro diváky to byla příjemná pokoukaná, neboť hra byla velmi vyrovnaná a kombinace se dařily oběma stranám. Domácí brankář Vošahlík podržel své mužstvo a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Góly: 36. Novák – 30. A. Kos. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Černovice B: Karel Vošahlík ml. – Hlásek, Mach, Bíro (70. Tille), Bohuslavický, Tikal (61. Mazanec), Míka, Hůlka, Kmeťo, Jonák, Novák. Kamenice nad Lipou B: Z. Kos – Pechek, Dvořáček, T. Kupka, Pfaur (50. Kováč), Vagavský, V. Kupka, A. Kos, D. Schober, Hadač (45. Růžička), Plášil.

LUKAVEC B – ČEJOV 0:4
Domácí měli dlouho potíže se sestavou, nakonec se jich sešlo alespoň jedenáct. Hráli především mladí, což bylo znát na předváděné hře. Po chybě obrany se hosté rychle dostali do vedení, které do přestávky navýšili Čeleda a Mraček. Lukavecká snaha o protiútoky neměla gólové zakončení. Také po přestávce byli lepší hosté, ale až na jednu výjimku se předháněli v zahazování šancí.

Góly: 2. Kratochvíl, 21. Čeleda, 38. Mraček, 62. Dvořák. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Poločas: 0:3. Lukavec B: Dýnek – Pešek, Vokoun, Šedivý, Wenemoser, Zadražil, Martínek, Ctibůrek, Švec, Zamrzla, Šimek. Čejov: Kubát – Mraček, L. Svoboda, Josef Svoboda, Tománek, Cvrček, Maška, Kratochvíl (69. Jaroslav Svoboda), Neubauer (56. Krpálek), Čeleda, Dvořák.

HORNÍ CEREKEV B – MNICH 4:0
V 6. minutě sice dostal Šimek Horní Cerekev do vedení, ale jinak byla převaha domácích v prvním poločase vyloženě jalová. Po přestávce už domácí zakončovali přesněji, takže se zrodilo zaslouženě vysoké vítězství.

Góly: 6. Šimek, 51. Podařil, 70. a 86. Chadim. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Horní Cerekev B: Faltýnek – Ošanec, Staněk, Musil, Plachý, Šimek, Loukota, Cimler (46. Pinkas), Chadim, Podařil, Suchý. Mnich: Šimeček – Talich, Procházka, Křiváček, David, Vaněk, Hron, Štangl, Morávek (83. L. Chaloupek), Najfus (78. M. Chaloupek), Hrdlička (61. Daňhel).

ÚSTRAŠÍN – HORNÍ VES 4:0
Pohledný fotbal přinesl zápas týmů z horních pater tabulky. Domácí byli aktivnější, ale nejprve se musel ukázat Hájek při likvidaci šance Horní Vsi. Pak už hřiště i vývoj skóre zcela ovládl Ústrašín.

Góly: 25. Jírů, 32. a 49. Maška, 75. Doskočil. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 2:0. Ústrašín: Hájek – Nápravník, Rod, Smrčina, Šnicer, Reinhart (79. Křech), Fux (65. Doskočil), Jírů, Kubiska, Zeman, Maška (76. Pech). Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Chrenovský, Kantor, Průcha, Bělohlávek, David, Makovička, Řepka, Vlček, Brada.

ŽELIV – KOŠETICE B 2:1
Prakticky celý zápas se hrálo pod taktovkou domácích, ti nakonec získali vítězství z kategorie šťastných. Převahu dokázali přetavit v góly až střídající hráči, navíc Peknik rozhodl až v poslední minutě.

Góly: 78. Stibůrek, 90. Peknik – 50. Bureš. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Želiv: Sedlák – Novák, Kratochvíl, Dolejš, Zour, L. Radil, Krpálek, Němec, Z. Humeš (76. Peknik), J. Humeš, J. Radil (72. Stibůrek). Košetice: Duffek – Pospíchal, Bejček, Hrnčíř, Žáček, Filípek, Bureš, Most, Šáda, Kos, Přibyl.

NOVÁ CEREKEV – ŽIROV B 1:3
Domácí měli problémy se sestavou, proto nebyli pro hosty vážnějším soupeřem. Nová Cerekev byla hlavně neškodná v ofenzívě. Knězů sice vyrovnal, ale vzápětí dostal hosty zpět do vedení Šanda a vítězství  zvýraznil Morava.

Góly: 43. Knězů – 25. Doležal, 48. Šanda, 80. Morava. Rozhodčí: Pekař (delegovaný se nedostavil). ŽK: 0:1. Diváků: 35. Poločas: 1:1. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Michal Sochor st., Růžička, Beneš, K. Zíka, J. Zíka, Vodička, Knězů, Michal Sochor ml., Pamětický. Žirov B: Jonáš – Blažek, Cvrček, Doležal, Dědič, Bratrů (46. Horký), Haruda, Červený, Novotný, Veleba (70. Morava), Šanda.

PETROVICE – VELKÁ CHYŠKA 0:2
Hosté se představili jako bojovnější tým a když přidali i nemalou dávku fotbalovosti, na domácí to stačilo. Petrovice předvedly jeden ze svých horších výkonů, hrály až příliš složitě.

Góly: 61. Hrubý, 87. Kuzdas. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Petrovice: Vácha – Kolář, Dus, Kočička, Pohan, Pfau, Kameš, Kostka, Příhonský (46. Kloc), Čekan, Folejtar. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský (46. Křížek), Mládek, Drs, Mařinec, Kuzdas, Žilka, Zenáhlík, Hrubý, Ďásek.

5.6.2012 VSTUP DO DISKUSE

Cenný skalp získali hokejisté Moravských Budějovic (v černožlutém), když ve 20. kole druhé ligy vyhráli na ledě havlíčkobrodských Bruslařů.