LEDEČ N. S. – JIŘICE 5:0
Na hřišti bylo vidět, že hraje první tým s předposledním. Chvílemi to byla hra kočky s myší. Domácí Ledeč měla od úvodních minut tlak, který poprvé korunovala v 17. minutě, kdy se prosadil Jakub Gramer. O šest minut později přidal klid do domácích řad J. Pešek, který upravoval na 2:0. Rozhodnutí o výsledku padlo v závěru prvního poločasu, to se prosadil nejdříve Nepovím a po něm upravoval na 4:0 Voplakal. Po přestávce Ledeč pokračovala v nátlakové hře a konečnou podobu výsledku dal šest minut před koncem Trpišovský.

Góly: 17. J. Gramer, 23. J. Pešek, 37. Nepovím, 42. Voplakal, 84. Trpišovský. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 0:4. Diváci: 200. Poločas: 4:0. Jiřice: Krupička – Jůzl, Langr, Vincenc, Čepl (85. Maděra), Jirků, Šimůnek, Příhoda, M. Sadský, Hrůza (60. Nesporý), O. Sadský.⋌ (ves)

HUMPOLEC B – ČERNOVICE 4:2
Derby Pelhřimovska přineslo dva naprosto rozdílné poločasy. Při první šanci Černovic vynikl Brávek, ale pak se dlouho hrálo podle not domácích. Při krásné kombinační akci předložil Skryja míč Kubíčkovi, který otevřel skóre. Ve 22. minutě unikal všem Skryja, Kohout ho v šestnáctce fauloval a kopala se penalta. Za tuto situaci pykali hosté hned dvakrát. Kohout viděl červenou kartu a Fikar zvýšil na 2:0. Domácí hráli s chutí a ve 26. minutě Kubíček ze skrumáže upravil už na 3:0. Po přestávce se hrál úplně jiný zápas. Černovice i v početní nevýhodě získaly převahu, což bylo hlavně v důsledku toho, že zřetelně přidali na pohybu. Hlavní slovo si vzal Kubů, který po dvou bleskurychlých akcích snížil na rozdíl gólu. Humpolec se musel strachovat o výsledek, ale nakonec pro něj vše dobře dopadlo. V 65. minutě rozehrál standardku Kříženecký a teč Honzárka přinesla uklidnění v podobě čtvrté branky.

Góly: 17. a 26. Kubíček, 22. Fikar (PK), 65. Honzárek – 51. a 56. Kubů. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (22. Kohout). Diváci: 100. Poločas: 3:0. Humpolec B: Brávek – Honzárek, Fikar, Metál, Kubíček, Beránek, Skryja (70. Doležal), Bláha, Šilpoch, Žatečka (45. Paťha), Kříženecký. Černovice: Karel Vošahlík (10. Karel Vošahlík ml.) – Jonák, Kohout, Kubů (76. Pěnka), Hadrava (29. Krejčí), M. Míka, V. Míka, D. Maštalíř, Paclík, P. Maštalíř, Vlach.⋌ (ibr)