Radost z toho nemá poslední Budíkov, který po prohře v Novém Rychnově svou bodovou bilanci nevylepšil.

I. B třída, skupina A
H. CEREKEV – HUMPOLEC B 0:1
Hosté začali aktivně a 15. minuta jim ještě přihrála vítr do plachet. Šetek musel rodící se vyloženou šanci Humpolce řešit za cenu faulu a uviděl červenou kartu. Při následném trestném kopu se vytáhl brankář Soukup. Hra se pak vyrovnávala, bojovní domácí do přestávky zazdili tři slibné střelecké příležitosti. V 50. minutě jásali hosté. Trestný kop ze třiceti metrů a ještě z ostrého úhlu vypadal na první pohled nevinně, ale Beránkův pokus po zemi si našel cestu do sítě. Následoval tlak Horní Cerekve, ovšem vyrovnání zamezily buď výborný brankář Brávek nebo nemohoucnost domácích střelců.
Gól: 50. Beránek. Rozhodčí: Burian. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (15. Šetek). Diváci: 80. Poločas: 0:0. Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk (73. J. Chadim), Suchý, L. Chadim, Vondráček, Duba, Kůta, Brada, Koten (46. Loukota), Růžek. Humpolec B: Brávek – Hájek, Doležal (66. Žatečka), Pícha, Beránek, Málek, Šilpoch, Skryja (80. Tomovič), Bláha, Štěpán. ⋌(skp)

N. RYCHNOV – BUDÍKOV 3:1
Domácí začali aktivně a brzy se chopili vedení zásluhou proměněné penalty O. Kratochvíla. Po dvaceti minutách Budíkov vyrovnal, když proměněnou penaltou potrestal faul na sebe Kavka. Po obrátce šli opět rychle do vedení Rychnovští, když skóroval Loskot, Budíkov do konce bojoval, ale všechny jeho šance zůstaly neproměněné.
Góly: 3. a 90. O. Kratochvíl (první PK), 46. Loskot –  23. L. Kavka (PK). Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Loskot (67. Koubek), Březina, Ehl, Martínek, O. Kratochvíl, Paclík, Hájek (46. Mugrauer), M. Faltýnek, Švec. Budíkov: Bláha – Moravec, Haman (71. Bárta), Krečmar, P. Kavka, Žáček, Wallish, Smereka, Trecha (81. T. Bláha), Zour, L. Kavka. ⋌(chl)

LEŠTINA – PACOV B 1:1
Začátek utkání patřil domácím, kteří si vypracovali zásluhou Bárty a Sobka dvě velké příležitosti. Po čtvrthodině hry udeřili hosté, které poslal do vedení Vlach. Od té doby se hrálo jen na branku Pacova, který bránil často s devíti hráči. Zaslouženého vyrovnání se Leština dočkala v 74. minutě, bod trefil Piskač. Narůstající tlak už domácí ke vstřelení vítězného gólu nevyužili.
Góly: 74. Piskač – 15. Vlach. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Pacov B: Čech – Vlk (60. Vítámvás), Praveček, Miskai, Pavelec, Z. Rybčák, Kuran, Mařinec (83. Starka), L. Rybčák, Gavrecký (67. Šauer), Vlach.

LÍPA – KOŠETICE 2:3
Domácí hned ve 12. minutě ujali vedení, po křídelní akci se trefil Havel. Jenže poté úplně vyklidli pole a přenechali hru na soupeři. A to se jim vymstilo. Nejprve ve 23. minutě Košetice vyrovnaly a poté se z penalty trefil Mazanec. Do kabin se tak šlo za vedení hostujícího celku, který měl i početní výhodu. Předčasně pod sprchy se po červené kartě
Po změně stran se sice Lípa i v deseti tlačila do zakončení, ale neprosadila se. Paradoxně pak z ojedinělého brejku inkasovala na 1:3. A do konce utkání už jen stačila snížit na rozdíl jedné branky.
Góly: 12. Havel, 87. Hrdlička – 23. Kadlec, 36. Mazanec (PK), 73. vlastní. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (44. Starý). Diváci: 80. Poločas: 1:2. Košetice: Holan – Kos (32. Lhota), Bystričan, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Jíša, Suk, A. Vejsada, Machovec, Vlk.

LUČICE – ČERNOVICE 1:2
Ve vyrovnaném utkání se podstatné věci odehrály po přestávce. Nejdříve  poslal Lučici do vedení Pecha, ale domácí se radovali z vedení pouze minutu, když Kubů vyrovnal na 1:1. V 58. minutě se do míče opřel P. Maštalíř a jeho střela se zastavila až v síti. Domácí mohli vyrovnat v závěru, kdy si vypracovali dvě šance, ale gól z nich nedali.
Góly: 47. Pecha – 48. Kubů, 58. P. Maštalíř. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Černovice: Ramovič – Kohout, Scheufler, Pěnka, Novák (88. Krejčí), Kubů Kučera (70. Hadrava), Šefčík, D. Maštalíř, P. Maštalíř, Bíro.