Domácí kouč Jiří Babínek s ním souhlasil jen z části. „Ano, mohli jsme vyrovnat na 1:1, před přestávkou jsme trefili břevno, ale i na šance to bylo tak 10:3 pro soupeře. Speřice vyhrály naprosto zaslouženě,“ uznal.

O všem bylo víceméně jasné už po půlhodině hry. Kanonádu hostů začal Jančík, další góly přidali Pavel Svoboda a Pohan. „Začátek nám nevyšel. Pak už byl soupeř na koni,“ všiml si trenér Sapeli.

Když musel sledovat, jak ve druhé půli hosty ještě rozjásali Patrik Soukup a Jiřík, pustil se do nemilosrdné kritiky hry svého týmu. „Na deseti postech byli hosté lepší,“ konstatoval.

Kdo z jeho svěřenců byl lepší než protivník ale odmítl říci. „Nechci jmenovat. Při porážce 5:0 hráče chválit nebudu,“ byl rezolutní.

Hosté byli až překvapeni, jak dobře zápas zvládli. „Musím přiznat, že jsem měl trochu strach ze specifického hřiště i posil soupeře, ale zápas jsme zvládli skvěle,“ ulevilo se Jiřímu Holendovi.

Poražené ale nezatracuje. „Mají dobrý tým, jen potřebují trochu čas. Až se sehrají, budou hlavně doma hodně silní. Vozit body od nich se moc nebudou. O to více mě výhra těší,“ dodal.