Hořepník prohrál v Mnichu, Lukavec vybojoval horkotěžko remízu. Z vítězství se radovala jen Velká Chyška, která se tak posunula na první příčku.

BUDÍKOV B – H. VES 3:2
Úvod zápasu domácím nevyšel, z první akce inkasovali. Pak se hrálo hodně ve středu hřiště. Budíkov po rychlé akci vyrovnal, přesto v poločase gól ztrácel. Po přestávce byli lepší domácí a dvěma brankami z trestného kopu a z penalty otočil skóre Bárta.
Góly: 32. O. Zet, 60. a 65. Bárta (druhý PK) – 4. Průcha, 44. Kantor. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Budíkov B: Březina – Bleha, Onderka, Prokop, M. Novák, J. Soukup (55. L. Soukup), Bárta, J. Novák, D. Novák (60. Zástěra), Zet, Žáček. Horní Ves: Zadák – Řepka, Glejtek, Mezera, Bělohlávek, David, Brada, Makovička, Červený, Kantor, Průcha.

ŽIROV B – ČERNOVICE B 1:0
Utkání na těžkém terénu lépe zvládli domácí. Nejhezčí moment zápasu zařídil Morava, který z dálky vypustil v Žirově dlouho nevídanou pumelici, na níž Pekař nedosáhl. Černovická rezerva toho směrem dopředu moc nepředvedla.
Gól: 37. Morava. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:2. Diváci: 20. Poločas: 1:0. Žirov B: Jonák – Skala (57. Blažek), Cvrček, Chobotský, J. Jonáš, Haruda, Morava, Horák, Křivan, Doležal, Jaroš. Černovice B: Pekař – Mach, Petrák, Vránek, Větrovský, Tikal, Hlásek, Kmeťo, Jonák (54. Tille), Mazanec, Paďourek.

MNICH – HOŘEPNÍK 4:1
Zápas rozhodla první půle. Domácí v ní hráli svižněji a po trefách Štangla a Davida vedli 2:0. Tři minuty po změně stran přidal třetí zásah Mnichu David a zápas už se jen dohrával. Hosté korigovali až v závěru z penalty.
Góly: 20. Štangl (PK), 38. David, 48. Mocek, 71. Bubník – 84. T. Dlouhý (PK). Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Mnich: Šimeček – Mocek (62. Hron), Procházka, Mikš, Bubník, Vaněk (59. Motyček), Dufek, Štangl, Voda, Šoltys, David. Hořepník: P. Joneš – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda (46. Blažek), A. Dlouhý, Šonka (77. Matějka), T. Dlouhý, M. Joneš, Jelínek, Moravec, Mezera.

LUKAVEC – PETROVICE 2:2
Obě mužstva měla velké problémy s přesností přihrávek. Domácí šli do vedení, když se trefil z přímého kopu Šimek, hosté do poločasu srovnali z rychlého protiútoku. Po změně stran se Petrovičtí dostali po chybě obrany do vedení, ale domácí získali alespoň bod. V poslední minutě se prosadil šťastnou střelou do šestnáctky soupeře vyběhnuvší gólman Ludvík.
Góly: 21. Šimek, 90. Ludvík – 27. Kubát, 64. Moravec. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Lukavec: Ludvík – Nekovář (83. J. Pešek), Slabý, Stibůrek, Wenemoser (35. Zamrzla), Štarman, V. Pešek, Prokop, Zeman, Hanzlík, Šimek. Petrovice: Vácha – Vostřejž, F. Krpálek, Kočička, Kloc (54. Moravec), Zach, Kameš, Dus, Kubát, Čekal (87. Čekal), Příhonský (87. V. Krpálek).

VELKÁ CHYŠKA – ŽELIV 5:2
Velká Chyška potvrdila roli favorita, důležitý náskok, z něhož profitovala, získala už v prvním poločase. Želiv podal snaživý výkon, zápas byl vyrovnanější, než napovídá konečný výsledek.
Góly: 3. a 43. Bezemek, 20. Rathouský, 60. Pučálek, 88. Berka – 62. J. Humeš, 75. Komínek. Rozhodčí: Přibyl. 6K: 3:3. Diváci 55. Poločas: 3:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek (70. Krch), Bezemek, Mařinec, Ďásek (46. Zelenka), Čech, Zenáhlík, Havlíček (62. Berka), Pučálek. Želiv: Sedlák – Hora, Novák, Němec, Zour, Z. Humeš, Dolejš, Radil, Kratochvíl, Krpálek, J. Humeš.