Padlo v něm sedm gólů, body si odvezl Pelhřimov. Důležitou výhru vybojovaly Speřice.

I. A třída, skupina A
HUMPOLEC B – PELHŘIMOV B 3:4
Souboj juniorek přinesl pohledný, kombinační fotbal, kterému navíc nescházely góly, takže se diváci rozhodně nenudili. Po půlhodině s šancemi na obou stranách dvakrát udeřili hosté. Ze skrumáže se prosadil Hovorka a vzápětí zvýšil po samostatné akci Šereda. Humpolec se nevzdal a před přestávkou se radoval ze snížení. Po samostatné akci Nováka, kterého fauloval Hejda a byl vyloučen, proměnil penaltu Kameš. Domácí začali druhý poločas hodně aktivně a po pěkné kombinaci Chláda s Brdečkou druhý jmenovaný vyrovnal.

V závěru zápasu bylo patrné, že ani jedna ze stran se nechce smířit s remízou, hostům vyšla sázka na rychlé protiútoky. Po jednom z nich se prosadil Starý a humpoleckou hru vabank ztrestal o chvilku později střídající Hurda. V samotném závěru sice Kameš hlavou po rohu snížil, ale to už z pohledu domácích znamenalo jen korekci výše porážky.

Góly: 39. a 89. Kameš (první z PK), 49. Brdečka – 31. Hovorka, 32. Šereda, 75. Starý, 83. Hurda. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (39. Hejda). Diváci: 50. Poločas: 1:2. Humpolec B: Krupička – Chlád (75. Farka), Ehrlich, Kameš, Jirák, Brdečka, Beránek, Málek, Skryja (80. Hájek), Novák, Štecher (50. Krejčí). Pelhřimov B: Dvořák – Rysl, Hejda, Razima, Kubík, Šereda, Hovorka, Máca, Starý, Hrnčíř (70. Hurda), Vlach.

SPEŘICE – BEDŘICHOV 2:1
Domácí se na zápas nesešli, takže první poločas celkem logicky ovládli Bedřichovští. Hosté byli pohyblivější a lépe pracovali i s míčem. Do vedení je poslal Paulík ve 14. minutě, když dostal na vápně moře času a trefil šibenici. Tentýž hráč mohl zvýšit, jedovka těsně minula branku. Domácí srovnali z první kloudné akce. Štěpána ve 28. minutě pěkně uvolnil Alenka a speřický kanonýr se nemýlil. Druhý poločas začal úplně obráceně a domácí soupeře sevřeli.  Dlouho se ale nemohli střelecky prosadit.

Dvě hlavičky Němce šly těsně vedle, gólovku neproměnil ani Holenda. Udeřit mohlo i na druhé straně, P. Mašek z čista jasna trefil břevno. Dálnice se dočkala v 72. minutě, kdy Štěpán posadil míč na  nohu Huňáčkovi a bylo to 2:1. Bedřicov chtěl bod, ale Brzoň mu v závěru zkazil radost. Blýskl se několika skvělými zákroky.

Góly: 28. Štěpán, 72. Huňáček – 14. Paulík. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Sávi, Němec, Pohan (46. Huňáček), Štěpánek, Alenka, Nenadál, Štěpán, Jůzl (75. Sadský).