Oslabená Kamenice nad Lipou udolala podzimní štiku soutěže Košetice, když zápas rozhodlo především to, jak týmy naložily s vytvořenými šancemi. 
Ve druhém derby Pelhřimovska Budíkov hodně nečekaně zostudil juniorku Pacova.

Výsledek se po generálkách nepředpokládal. Budíkov měl v přípravě do ideální formy daleko, naopak Pacov B šel do mistrovských zápasů ověnčen skalpem Speřic.

Dočasné domovské prostředí nalezly na pelhřimovské Kalvárii Černovice a na zápas proti Lučici dobrém vzpomínat nebudou. Děravá obrana Sokola kapitulovala hned čtyřikrát.

V posledním zápase se hrálo o špici tabulky. Horní Cerekev sice v Lukách chvíli před koncem srovnala, ale na bod nakonec nedosáhla.

I. B třída, skupina A
ČERNOVICE – LUČICE 2:4
Černovičtí sice měli míč častěji na kopačkách, ale je nutné poznamenat, že body brala Lučice zcela po právu. Její útoky měly hlavu a patu, nepostrádaly přímočarost. Domácí se utápěli v nepřesnostech a hlavně chybovali v defenzívě. Stoperská dvojice Kučera, Hadrava svůj den rozhodně neměla.

Hosté tak z brejků získali do poločasu dvoubrankové vedení a měli ještě několik dalších šancí, které zlikvidoval výborný Ramovič.

Po přestávce sice Maštalíř snížil, ovšem obraz hry se nezměnil. Lučice kontrovala góly Lančaříka a Koláře, teprve potom přišla řada na černovického Scheuflera.

Góly: 50. Maštalíř, 81. Scheufler – 21. a 57. Blažek, 36. M. Lančarič, 76. Kolář. Rozhodčí: Mareš. ŽK: 1:0. Diváci: 20. Poločas: 0:2. Černovice: Ramovič – Kučera, Hadrava, M. Míka (75. Tille), Stark (80. Jůn), T. Paclík (70. Bíro), Š. Paclík, P. Maštalíř, Pěnka, Elsner, Scheufler.

KAMENICE – KOŠETICE 2:0
Na škvárovém hřišti menších rozměrů nebyla nouze o rušné situace před oběma brankami. Už ve 2. minutě nebezpečně pálil domácí Zdeněk, vzápětí jeho spoluhráč J. Strašík nastřelil z malého vápna tyč. Ve 13. minutě málem udeřil košetický Kubů, když těžil z chyby obrany, Votápek však svůj tým podržel. Pak už došlo na góly. Ve 22. minutě se ujala tvrdá střela M. Strašíka, vedení domácích pojistil hned po návratu z kabin P. Zahradník.

Hosté se nevzdali a blízko k vyrovnání byli v 53. minutě, kdy se míč z kopačky Vlka zastavilo břevno. Po hodině hry otřásl brankovou konstrukcí i domácí Spěváček, ale Kamenici to mrzet nemuselo. Zbytek zápasu už góly nepřinesl.

Góly: 22. M. Strašík, 47. P. Zahradník. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Kamenice: Votápek – D. Pelc, J. Strašík, Halada, Kušta (83. Koukal), R. Pelc, P. Zahradník, Šuranský, Zdeněk (55. Tesař), Spěváček, M. Strašík (88. Macháček). Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Bejček, Suk, Sovka, Fenár, Vlk (67. Šoula). ⋌(nov)

BUDÍKOV – PACOV B 5:0
Budíkov začal výborně a už ve 4. minutě se radoval z vedení. Odražený míč se dostal ke Grantovi, který ho neomylně poslal pod břevno. Domácí to povzbudilo a ve zbytku první půle byli lepším týmem.

Pacov ale držel brankář Jíša. Ten si poradil se střelami Marouska a Prokopa, zastavil i únik Kavky. Ve 34. minutě už musel ale gólman hostů kapitulovat, když si centrovaný míč srazil do vlastní sítě jeden z pacovských hráčů. V úvodu druhé půle měli převahu hosté, jenže do vyložené šance se nedostali.

Po hodině hry se navíc Budíkov rozstřílel a během sedmi minut zápas definitivně rozhodl. Nejprve se prosadil z přímého kopu Marousek, pak se ujala střela Prokopa z vápna a vše završil úspěšnou exekucí penalty Staněk, když trestal faul na Kavku. Závěr zápas už se pod vlivem jednoznačného skóre vyloženě dohrával.

Góly: 4. Grant, 34. vlastní, 60. Marousek, 65. Prokop, 67. Staněk (PK). Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Budíkov: Michal Bláha – Prchal, Zour (72. Haman), Páša (72. Tomáš Bláha), Trecha, Prokop, Žáček, Kavka, Marousek, Grant (46. Vodrážka), Staněk. Pacov B: Jíša – Praveček, T. Kuran, J. Kuran (67. Přibyl), Pavelec, Podolský, Kerouš, Gavrecký (61. Vlk), Z. Rybčák, Vlach, L. Rybčák (61. Starka). ⋌(mso)

LUKA – H. CEREKEV 3:2
Po počáteční převaze domácích využil hostující Zelenka chyby obrany a dostal svůj tým do vedení. Do konce poločasu měla Luka optickou převahu, ale byli to znovu hosté, kteří se dostali do sólového úniku, ten však už neproměnili.

Ve druhé půlce domácí svůj tlak umocnili a odměnou bylo otočení výsledku po brankách Kucarova, který se prosadil po rohu hlavou, a Vařejky. Hosté se poté dostali zpět do hry.

V 78. minutě potrestal Mezera chybu Luk nad Jihlavou ve středu pole a začínalo se od začátku. S remízou nebyl spokojený ani jeden ze soupeřů, více štěstí měla v závěru Luka. Po parádní akci Hlávky se prosadil Toman.

Góly: 70. Kucarov, 71. Vařejka, 86. Toman – 15. Zelenka, 78. Mezera. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas 0:1. H. Cerekev: Faltýnek – Šetek, Chadim, Plachý (82. Loukota), Mezera, Vondráček, Zelenka, Serbus, Cimler (57. Koten), Havel, Růžek.