I. B třída
H. CEREKEV – LÍPA 2:1

Hosté skvěle začali. Ve 2. minutě se po stříleném centru dostal míč k Hrdličkovi, který neměl s dorážkou potíže. Lípa byla lepší i ve zbytku poločasu, přesto se domácí dočkali vyrovnání. Tři minuty před odchodem do šaten se prosadil hlavou Serbus. Po přestávce se Horní Cerekev zlepšila a převahu korunoval další gólovou hlavičkou Serbus.
Góly: 42. a 60. Serbus – 2. Hrdlička. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:4. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Švec, Vondráček, Rysl (74. Cimler), Kůta, Plachý, Havel, Martínek (61. Zelenka), Serbus, Suchý.

ČERNOVICE – KAMENICE 1:1
Domácí potřebovali konečně vyhrát, neboť v posledních třech utkáních rozdávali body chudým. První poločas patřil hostům, kteří černovické fotbalisty přehrávali přesnější technickou hrou a korunovali své snažení brankou, když v 18. minutě překvapil přízemní střelou z úhlu domácího gólmana Hadač. I po změně stran se hrál bojovný fotbal s minimem brankových šancí, to už byli domácí lepší než soupeř. V 61. minutě po pohledné akci celého útoku vyrovnal Kubů. V posledních deseti minutách přísný rozhodčí Kůrka vyloučil nejprve hostujícího R. Pelce po druhé žluté a poté i domácího Ševčíka.
Góly: 61. Kubů – 18. Hadač. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (90. Ševčík – 78. R. Pelc). Diváci: 100. Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – M. Míka, Pěnka (78. J. Míka), Š. Paclík, Kubů, Kučera, T. Paclík, Ševčík, P. Maštalíř, Scheufler, Stark (67. Bíro). Kamenice: Votápek – D. Pelc (88. J. Strašík), Novák, Spěváček (84. Kašparec), R. Pelc, Tuček, P. Zahradník, Šuranský, Tesař, M. Strašík, Hadač.

BUDÍKOV – LUČICE 4:2
Úvod zápasu přinesl neurovnaný fotbal, který byl plný nepřesností. Do vedení šli hosté z Lučice, když se trefil z vápna Herman. Domácí se nevzdali a ještě do poločasu otočili skóre. Nejprve dorážel míč do branky Staněk, ve 45. minutě se prosadil Grant. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 51. minutě vyrovnali po rychlé akci. Lučice byla v poli lepší a měla šance, které však vychytal brankář Bláha. Budíkov strhl vítězství na svou stranu v posledních deseti minutách, když se prosadili Žáček a Mlsna.
Góly: 36. Staněk, 45. Grant, 81. F. Žáček, 84. Mlsna – 26. Herman, 51. Konvalina. Rozhodčí: Pulpán. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Poločas: 2:1. Budíkov: M. Bláha – Haman, Zet, Marousek, Pokorný, Grant (70. T. Bláha), Žáček, Mlsna, Hartman (88. Bleha), Staněk, Smereka.

H. BOROVÁ – KOŠETICE 1:2
Domácí zaspali úvod zápasu a nováček soutěže toho využil. Po půlhodině se dvakrát v rozmezí čtyř minut trefil košetický kanonýr Kubů. Havlíčkova Borová se ve druhém dějství zlepšila, ale její tlak otupil vyloučením brankář Pavel Veselý, který zbytečně oplácel. Na jeho místo se postavil jmenovec z útoku Petr Veselý a sledoval, jak jeho spoluhráč Fikar z přímého kopu snížil. Veselý měl práci až při šanci Vejsady, kterého vychytal. Domácí si poté vytvořili územní převahu a před brankou Holana vznikla spousta závarů, ovšem vyrovnání už se nedočkali. Nic na tom nezměnil ani další povedený přímý kop Fikara, který skončil na břevně.
Góly: 66. Fikar – 32. a 36. Kubů. Rozhodčí: Slíž. ŽK: 2:5. ČK: 1:1 (56. Pavel Veselý – 82. Kadlec). Diváci: 90. Poločas: 0:2. Košetice: Holan – Kadlec, Mazanec, J. Bejček, Suk, T. Vejsada, Sovka, Mareš, Vlk (71. T. Bejček), A. Vejsada, Kubů.

CHOTĚBOŘ B – PACOV B 2:2
Do první šance zápasu se dostali domácí, ale Hlaváček byl neúspěšný. Otřepané „nedáš, dostaneš“ platilo i tentokrát, když trestal chybu v chotěbořské obraně L. Rybčák. Po půl hodině hry vyslal Bílek do úniku Krédla, který vyrovnal. Před odchodem do kabin nepohlídala domácí obrana standardní situaci a Vlach poslal hlavou Pacov do vedení. Ve druhém dějství předvedli fotbalisté Chotěboře nejhezčí akci zápasu, kdy utekl po pravé straně Turek, našel Bílka, a ten nezištnou přihrávkou Šimona, který vyrovnal. Ten samý hráč mohl rozhodnout o třech bodech, ale svůj únik gólově nezakončil.
Góly: 28. Krédl, 55. Šimon – 7. L. Rybčák, 42. Vlach. Rozhodčí: Ryšánek, ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Pacov B: Jíša – T. Kuran, Svoboda, Pavelec, J. Kuran, Bártů, Podolský (64. Z. Rybčák), Kerouš, Gavrecký, L. Rybčák (80. Zich), Vlach.