HUMPOLEC B – ŠTOKY 3:1

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se dostali do dvou slibných šancí. Tu první zlikvidoval brankář Kříž, při druhé zamířil Chlád těsně vedle. Po čtvrthodině převzali oteže zápasu hosté a až do přestávky byli lepším týmem. Štoky se dostaly do vedení ve 39. minutě. Po akci po pravé straně následovala zpětná přihrávka na Žilu, který překonal Pášu.
Přestávka přinesla dvě změny v domácí sestavě, na trávník se dostali pendlové z prvního týmu Paťha a Honzárek. Oba přispěli ke zvýšení kvality hry svého týmu, Humpolci patřil celý druhý poločas. V 71. minutě našel Kameš uličkou právě Paťhu, který nezadržitelně vyrovnal. O chvilku později směřoval centr na Nováka, jenž sice na míč nedoskočil, ale při zakončení ho zastoupil bek hostů. Zápas definitivně rozhodla 85. minuta. Paťha byl faulován v šestnáctce a penaltu s jistotou proměnil Kameš.
Góly: 71. Paťha, 79. vlastní, 85. Kameš (PK) - 39. Žila. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Humpolec B: Páša – Tesař, Metál (46. Honzárek), Krejčí, Alenka, Prokop, Beránek, Chlád (85. Hájek), Skryja (46. Paťha), Novák, Kameš.

SPEŘICE – PELHŘIMOV B 2:0
Speřičtí začali dobře a už ve 4. minutě postupoval Štěpán sám na brankáře, ale jeho oblouček byl příliš vysoký. Zhruba po dvaceti minutách se obraz hry změnil a aktivnější byli hosté. Střely Pelhřimova šly však buď mimo nebo je pochytal Brzoň. Ve 44. minutě byl ve vápně faulován Štěpán a Holoubek poslal z pokutového kopu svůj tým do vedení.
Druhý poločas začali náporem hosté a územní převahu si udrželi s malými přestávkami až do konce. K jejich smůle si vyloženou šanci nevypracovali, výjimkou byly jen závary v šestnáctce. V 63. minutě Speřice udeřily. Pohan přešel přes několik protihráčů, narazil si míč s Holoubkem a krásnou akci zakončil gólovou střelou. Hosté byli nadále střelecky neplodní, takže už se stav nezměnil.
Góly: 45. Holoubek (PK), 63. Pohan. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 0:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Němec, Pohan, Štěpánek, Holoubek, Slavík (75. Huňáček), Štěpán, Sadský (85. Večeřa), Jůzl (77. Pikl). Pelhřimov B: Dvořák – Razima, Zabloudil, Hrnčíř, Máca, Čmucha (46. Homolka), Hovorka, Papež (75. Hurda), Starý, Hejda, Vlach.