HABRY – HUMPOLEC B 0:2

Prakticky celý první poločas se obešel bez gólových šancí a střel na branku. To se změnilo ve 47. minutě, kdy špatnou rozehrávku domácích stoperů vystihl Pikl a obloučkem překonal brankáře Valu. Habry byly gólem zaskočeny, nedařilo se jim najít odpověď v podobě vyrovnání. Toho využil Humpolec. Obránce Vavřička s míčem uklouzl, ke skórování tak vybídl Štechera. Ten poslal míč podél domácího gólmana a zpečetil výhru svého týmu.
Góly: 47. Pikl, 76. Štecher. Rozhodčí: Obršlík. ŽK: 1:4. Diváci: 90. Poločas 0:0. Humpolec B: Páša – Tesař, Metál, Krejčí, Honzárek, Kříženecký (78. Prokop), Pikl, Farka (53. Brdečka), Chlád (72. Beránek), Novák, Štecher.

PELHŘIMOV B – BEDŘICHOV 2:1
Hosté přivezli do Pelhřimova velice mladý tým, jehož věkový průměr byl necelých jedenadvacet let. Přesto začali bez ostychu a v 9. minutě šli do vedení. Lacina se v šestnáctce doslova pohrál se Starým a střelou na zadní tyč překonal gólmana Dvořáka. Hosty to povzbudilo natolik, že celý první poločas byli lepším týmem. Z pelhřimovských hráčů byl nebezpečný pouze Vlach. Ten se sice několikrát zastřeloval, ale ve 39. minutě po centru Hovorky vyrovnal. Do druhé části udělal domácí trenér dvě změny a na hřiště se dostali Zabloudil s Novákem. Prvně jmenovaný vyslal ve 49. minutě tvrdou střelu na branku, kterou Šáňa vyrazil na břevno. Také Bedřichov se tlačil do útoku, takže se hrál poměrně pohledný fotbal. Rozhodl v 59. minutě Vlach, který zblízka dorazil míč do sítě. Zvýšit mohl střídající Hurda, ale dvě slibné šance neproměnil.
Góly: 39. a 59. Vlach – 9. Lacina. Rozhodčí: Sochor. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, T. Máca, R. Hejda (66. Hurda), Čmucha, Starý, J. Kubík (46. Zabloudil), Hovorka, A. Hejda, Hrnčíř (46. Novák), Vlach.

VĚŽNICE – SPEŘICE 5:0
Už od první minuty bylo vidět, že Věžnice svého soupeře přehrává. Úvodní gól zaznamenala po špatném vyběhnutí brankáře Chudoby. Míče se chopil Fazekaš a nemýlil se. Hosté v prvním poločase ještě dostali klíčový gól do kabin - ve 44. minutě gólové hody odstartoval Šejstal. V 54. minutě se po přesném centru trefil podruhé a svůj hattrick dokonal čtyři minuty před koncem utkání. A aby toho nebylo málo, tak mezitím svůj druhý gól stihl ještě Fazekaš. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, hosté svým výkonem zůstali hodně za předzápasovým očekáváním.
Góly: 10. a 78. Fazekaš, 44., 54. a 86. Šejstal. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 3:2. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Speřice: Chudoba – Čermák, Sávi, Němec, Štěpánek, Holoubek, Nenadál (73. Večeřa), Štěpán, Huňáček (46. Holenda), Sadský, Jůzl.